18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (12) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Jak zwykle zasady gry są proste i przejrzyste:
Kto chce się bawić niech wpisuje w komentarzu co widzi na filmie przed rozwinięciem spojlera pod filmem.



W spojlerze pod filmem prawidłowa odpowiedź.
ukryta treść
Migranci na Lampedusie we Włoszech ustawiają barykady i przejmują kontrolę terytorialną nad niektórymi obszarami wyspy. Terroryzują lokalnych mieszkańców, zaczynają się kradzieże oraz rozboje. Policja nie interweniuje. Rząd nie interweniuje.

Lądowanie na plażach, budowanie fortyfikacji to naprawdę inwazja.

Carabinieri mają zakaz interweniowania ze względu na prawa człowieka.

Na wyspę Lampedusa przybyło ponad 7 tysięcy nielegalnych imigrantów z afryki podczas gdy populacja tej wyspy wynosiła do tej pory tylko 6 tysięcy osób. To jest inwazja na pełną skalę.


Cytat:

Burmistrz wyspy Lampedusa jest sfrustrowany: „Nielegalni migranci nie są mile widziani. Lampedusa musi być wolna. Chcemy żyć z turystyki i rybołówstwa, nic więcej!” .... Nigdy nie cierpi elita. Zawsze zwykli ludzie.


Zgłoś
Avatar
Latissimus 2023-09-18, 9:38 4
Punkt kontrolny na Lampeduzie
Zgłoś
Avatar
Dżepetto 2023-09-18, 9:39 5
Już niedługo tak będzie w Polsce
Zgłoś
Avatar
Janko 2023-09-18, 9:41 6
Odbudować piece w Auschwitz i do nieba z nimi
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2023-09-18, 9:41 8
cackają się włosi strasznie, gdzie jest ten ich słynny włoski temperament?
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2023-09-18, 9:42 32
Czarni lekarze, inżynierowie i filmowcy z Bollywoodu czekają przed polską ambasadą w kolejce po swoją wizę od Wawrzyka za 5000 dolarów.

Wersja dla widzów tvp szambo:
Gwałciciele i mordercy wpuszczeni do Polski przez złą opozycję.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-09-18, 9:45 9
Prawa człowieka? Najlepsze jest to, że jedynym porządnym na tej wyspie się ich odmawia.
Zgłoś
Avatar
Vindizel 2023-09-18, 9:56
Latissimus napisał/a:

Punkt kontrolny na Lampeduzie



to samo chciałem napisać bo widzę, że to jakiś francuski program, a jak klikałem o tym temacie to pojawiały się tylko francuskie wiadomości. Ciekawie tam mają najazd jak za Turków . Przy czym no nie ma się co dziwić jak się zerknie na mapę czemu wybierają to miejsce. Bliżej do "europy" jest tylko przez Gibraltar.
Zgłoś
Avatar
darnext123 2023-09-18, 11:26
Świat według Dory
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-09-18, 11:39 6
VeIture napisał/a:

Kolejne z cyklu: Co widzimy na filmie?



Jesse.Pinkman napisał/a:

Czarni lekarze, inżynierowie i filmowcy z Bollywoodu czekają przed polską ambasadą w kolejce po swoją wizę od Wawrzyka za 5000 dolarów.


Tylko, że go już odwołali, a inżynierowie chcą, żeby wrócił na swoje stanowisko.

Zgłoś
Avatar
Qvvasimodo 2023-09-18, 11:59 3
Brakuje tylko Makłowicza gotującego włoską potrawę z makaronem .
Zgłoś
Avatar
ungubungu 2023-09-18, 13:05 8
Strzelać do robactwa
Zgłoś
Avatar
PutinToSmiec 2023-09-18, 13:08
A ja chcę lambo xD to niebkonkurs rzyczeń !
Zgłoś
Avatar
seeed71 2023-09-18, 13:28
Vindizel napisał/a:

to samo chciałem napisać bo widzę, że to jakiś francuski program, a jak klikałem o tym temacie to pojawiały się tylko francuskie wiadomości. Ciekawie tam mają najazd jak za Turków . Przy czym no nie ma się co dziwić jak się zerknie na mapę czemu wybierają to miejsce. Bliżej do "europy" jest tylko przez Gibraltar.



Giblaltar jest lepiej strzeżony niż granica w Korei północnej. Xd
Zgłoś
Avatar
NeinNeinNeiN 2023-09-18, 14:01 4
Punkt wydawania polskich wiz.
Zgłoś