18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Kolejni aktywiści
~Velture • 2019-06-23, 11:10
Grupa bezrobotnych wpierdalaczy trawy zwanych aktywistami weganami (czytaj: faszystami) postanowiła jak zwykle pokojowo protestować w czasie wolnym od pracy której nie mają.

Na filmiku wg. źródła samochód właściciela świńskiej fermy w Holandii gdzie pracownicy i właściciel mieli sobie zrobić grilla. W drodze na imprezę grupa pokojowo nastawionych uczestników protestu pokojowo postanowiła uniemożliwić dojazd właściciela do swojej firmy.



Za zniszczenia będą płacić z zasiłku dla bezrobotnych.
Zgłoś
Avatar
paja_go_irl 2019-06-23, 11:16 65
A teraz jak by sobie leżał taki samochód jakiś czas to by z niego wyciekły wszystkie oleje i paliwo wprost do ziemi i skaziło okoliczną naturę i wody . Te zwierzęta nigdy nie użyją mózgu
Zgłoś
Avatar
Halman 2019-06-23, 11:21 24
SlimaK_K napisał/a:

Te zwierzęta nigdy nie użyją mózgu



masz za duże wymagania w stosunku do wszelkiej maści "aktywistów"
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-06-23, 11:58 7
Na rozkaz Sturmbannführer Merkel
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2019-06-23, 12:20 29
McQurwa napisał/a:

Na rozkaz Sturmbannführer Merkel





Za publikację historycznego zdjęcia hitlera z muftim (nie)zakeżny sąd (makreli) niemiecki skazał niemieckiego dziennikarza na jakąś tam karę więzienia.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2019-06-23, 12:30 2
Sam sobie winien... Trzeba było przejechać, a truchła zabrać na firmę żeby "rozebrali"... I na grila
Zgłoś
Avatar
black_fucker 2019-06-23, 13:34 11
ProVVe napisał/a:

Sam sobie winien... Trzeba było przejechać, a truchła zabrać na firmę żeby "rozebrali"... I na grila



Wole nieprzebadana swinie niz resztki potych zjebach
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2019-06-23, 14:52
Dlatego jak coś stoi na drodze to trzeba to przejechać następnym razem. Prosta lekcja.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2019-06-23, 15:41
black_fucker napisał/a:

Wole nieprzebadana swinie niz resztki potych zjebach



Ja nie mogę sie wypowiedzieć bo jeszcze nie jadłem, ale jak żrą samo zielsko to może być zdrowe mięso

chcesz nam coś powiedzieć na temat smaku?

Zgłoś
Avatar
forshow 2019-06-23, 17:22
albo jakies pogranicze, albo to belgia sadzac po numerach auta...
niemniej jednak, mentalna spierdolina jest wszedzie.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2019-06-23, 21:05 3
SlimaK_K napisał/a:

A teraz jak by sobie leżał taki samochód jakiś czas to by z niego wyciekły wszystkie oleje i paliwo wprost do ziemi i skaziło okoliczną naturę i wody . Te zwierzęta nigdy nie użyją mózgu



Problem polega na tym że zieloni aktywiści mają w dupie przyrodę i zwierzęta. Większość tej hołoty to zwykłe komuchy które nie mogą znieść tego że prywaciarz założył sobie firmę i czerpie z tego pieniądze. Szczególnie ciekawy jest fakt że część z tej gówniarzerii to dzieci zamożnych rodziców z dobrych domów które nigdy nie musiały sobie plamić rąk pracą i mają wypaczony obraz rzeczywistości. Dzięki temu mogą się zbierać w stadka i dyskutować całymi dniami o jakichś nieistniejących problemach oraz formułować nowe.
Zgłoś
Avatar
Dukenstein 2019-06-24, 1:31
Do takich skurwysynów powinno się strzelać, powinno być to całkowicie legalne, a wręcz powinny być za to nagrody pieniężne.
Zgłoś
Avatar
pandrugi 2019-06-24, 2:27 1
Wystarczy chwile pogooglować i wychodzi na to że jest przeciwnie. To pokojowa demonstracja tak wkurwiła rolników że postanowili zepsuć auto manifestantów. Ale już lżenie i obrażanie nie winnych.

axed. nl/boeren-slaan-protest-dierenrechtenactivisten/

mynet. com/ciftlik-sahipleri-aktivistlerin-araclarini-devirdi-110105335556
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-06-24, 9:15 1
Jak kttos nic nie potrafi to zostaje aktywista, ekologiem, działaczem LBGT, cyklistą, pedałem, działaczem miejskim, walczacycm ateistą, antyfaszysta.
Zgłoś
Avatar
x2345x 2019-06-24, 15:33
Pracowałem na rzeźni w Holandii i szczerze co do "aktywistów" z tego kraju to są na prawdę popierdoleni...
Zgłoś