18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Passatem mogę wszystko zgłoszony przez Centurion
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Kolejny blacharz
Veni_Vidi • 2024-07-10, 17:10
Co robi blacharz za kierownicą szwabskiego złomu, kiedy jedzie za nim policja na sygnale?

Nie wiem jak inni, ale ten akurat idealnie zablokuje przejazd. Przecież nie będzie go jakiś radiowóz wyprzedzał.

Zgłoś
Avatar
hokej1986 2024-07-10, 23:32 3
Jak to w Płońsku
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-11, 0:17
Skoro jechali na bombach to zapewne jakaś gówniana sprawa. Do poważnych spraw nigdy im się nie spieszy.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-07-11, 2:11 2
Mnóstwo zjebów za kółkiem dostaje zwarcia zwojów na widok radiowozu. Hamują jak pojebani albo w inny sposób im odpierdala
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2024-07-11, 2:30 1
xoxoConMan napisał/a:

Smutny ten nagrywający. Po ekscytacji widać, że to najbardziej rozrywkowa rzecz, jaka mu się w życiu przydarzyła.



i ta jego mutacja - chyba mu jeszcze jądra nie zstąpiły.
Zgłoś
Avatar
Rzepa90 2024-07-11, 8:30
Pedator napisał/a:

A co tu dyskutować o Szydle i sejczento czy innym gównie. Wina była ewidentna kierowcy sejczento i sam się do tego przyznał, później za namową polityków PO, którzy obiecali mu kariere i kase zmienił zeznania. Jak usłyszał sygnały dzwiękowe i świetlne zjechał na pobocze, zatrzymał się i przepuścił pierwszy samochód, następnie ruszył z pobocza na pas jezdni i przyjebał w rządowe auto. Nie ma znaczenia czy miało ono sygnały świetlne, dzwiękowe czy jakiekolwiek bo on włączał się do ruchu. Mógł tam jechać przypadkowy Mirek a i tak była jego wina. Tyle że jak ktoś wyżej pisał 90 % kierowców nie zna przepisów.



co ty pierdolisz
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-07-11, 11:27 1
Pedator napisał/a:

Chodziło o polityke a nie miało znaczenia. Jak włączasz się do ruchu masz przepuścić wszystkie samochody. Później zmienił zeznania że nie zjechał na pobocze i się nie zatrzymał. Prawde mówiąc też myślałem o tych sygnałch itp ale znajomy policjant z drogówki mnie oświecił. Nawet w sumie nie wiem jak się to skończyło przed sądem.



No właśnie skończyło się, że nie było sygnału dźwiękowego, więc pojazd nie był uprzywilejowany. Na końcu winny także kierowca BOR

polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/2203292,1,wyrok-w-sprawie-wypadku-sz...
Zgłoś
Avatar
rexmundus 2024-07-11, 20:53
mesjans napisał/a:

Może gość wyznaje zasadę:
Jeśli jedzie karetka przepuść bo może jechać do ciebie.
Jeśli jedzie straż pożarna przepuść bo może jechać do ciebie.
Ale jeśli jedzie radiowóz nie przepuszczaj bo może jechać do ciebie.



Problem w tym kraju z kartonu jest taki że policja jeździ do wszystkich zdarzeń - pożar jedzie i policja, samobuj jedzie i policja, dawno nie widziałes sasiada jedzie i policja, chcec pozbawienia siebie zycia jedzie i policja, dziwne zachowanie czlowieka jedzie i policja, człowiek nieprzytomny jedzie i policja.... a policja jest najcześciej pierwsza bo pełnią służbe w radiowozie tak naprawde i ciagle musza albo patrolowac w nim albo jedzic po miescie. A ratownicy i strażaki siedza w budynku i jest róznica czasowa kiedy oni sie zbiora a wyjada a patrol policyjny który juz jest w aucie
Zgłoś