18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Passatem mogę wszystko zgłoszony przez Centurion
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Kolejny blacharz
Veni_Vidi • 2024-07-10, 17:10
Co robi blacharz za kierownicą szwabskiego złomu, kiedy jedzie za nim policja na sygnale?

Nie wiem jak inni, ale ten akurat idealnie zablokuje przejazd. Przecież nie będzie go jakiś radiowóz wyprzedzał.

Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-07-10, 17:27 22
Ogólnie wydaje mi się, że ponad połowa kierowców na naszych drogach nie ma pojęcia jak się zachować kiedy pojawia się pojazd uprzywilejowany.

Albo coś takiego jak na filmie, albo w korku dopiero zastanawia się co zrobić jak ma 5cm od zderzaku karetkę albo moje ulubione - na trasie poza miastem gdzie kurwa mać jedziemy wszyscy powiedzmy ok 90km/h, karetka się pojawia w lusterku i debil zatrzymuje się kurwa na drodze.... no chuj wie po co ale się kurwa zatrzymuje na drodze zmuszając wszystkich za sobą do zatrzymania się oraz aby karetka potem musiała robić slalom między stojącymi samochodami...
Zgłoś
Avatar
mesjans 2024-07-10, 17:35 58
Może gość wyznaje zasadę:
Jeśli jedzie karetka przepuść bo może jechać do ciebie.
Jeśli jedzie straż pożarna przepuść bo może jechać do ciebie.
Ale jeśli jedzie radiowóz nie przepuszczaj bo może jechać do ciebie.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-07-10, 17:37 5
Velture napisał/a:

Ogólnie wydaje mi się, że ponad połowa kierowców na naszych drogach nie ma pojęcia jak się zachować kiedy pojawia się pojazd uprzywilejowany.



Przecież Policja jak stoi za tym Passatem, już nie ma włączonego sygnału dźwiękowego, więc jest czy nie jest uprzywilejowany?

Zaraz się zacznie dyskusja jak z Szydło i Seicento.
Zgłoś
Avatar
Lubieketchup 2024-07-10, 18:01 13
Gość miał przy sobie 5 gram i myślał że to go chcą zwinąć wiem bo akcja z mojego osiedla
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-07-10, 19:19 3
Heliar napisał/a:

Przecież Policja jak stoi za tym Passatem, już nie ma włączonego sygnału dźwiękowego, więc jest czy nie jest uprzywilejowany?
Zaraz się zacznie dyskusja jak z Szydło i Seicento.



A co tu dyskutować o Szydle i sejczento czy innym gównie. Wina była ewidentna kierowcy sejczento i sam się do tego przyznał, później za namową polityków PO, którzy obiecali mu kariere i kase zmienił zeznania. Jak usłyszał sygnały dzwiękowe i świetlne zjechał na pobocze, zatrzymał się i przepuścił pierwszy samochód, następnie ruszył z pobocza na pas jezdni i przyjebał w rządowe auto. Nie ma znaczenia czy miało ono sygnały świetlne, dzwiękowe czy jakiekolwiek bo on włączał się do ruchu. Mógł tam jechać przypadkowy Mirek a i tak była jego wina. Tyle że jak ktoś wyżej pisał 90 % kierowców nie zna przepisów.
Zgłoś
Avatar
xoxoConMan 2024-07-10, 19:42 14
Smutny ten nagrywający. Po ekscytacji widać, że to najbardziej rozrywkowa rzecz, jaka mu się w życiu przydarzyła.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-07-10, 20:23 1
Pedator napisał/a:

A co tu dyskutować o Szydle i sejczento czy innym gównie. Wina była ewidentna kierowcy sejczento i sam się do tego przyznał, później za namową polityków PO, którzy obiecali mu kariere i kase zmienił zeznania. Jak usłyszał sygnały dzwiękowe i świetlne zjechał na pobocze, zatrzymał się i przepuścił pierwszy samochód, następnie ruszył z pobocza na pas jezdni i przyjebał w rządowe auto. Nie ma znaczenia czy miało ono sygnały świetlne, dzwiękowe czy jakiekolwiek bo on włączał się do ruchu. Mógł tam jechać przypadkowy Mirek a i tak była jego wina. Tyle że jak ktoś wyżej pisał 90 % kierowców nie zna przepisów.



Dyskusja była o tym czy był, czy nie był sygnał dźwiękowy i na tym cały proces się opierał. Według przepisów samochód jest uprzywilejowany jak ma świetlne i dźwiękowe sygnały włączone. Jedn nie wystarczy.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-10, 20:55
W kolumnie jest inaczej.

Jebać PiS.
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 2024-07-10, 22:10 2
Piwo dla niego!
Zgłoś
Avatar
__ 2024-07-10, 22:14 2
Velture napisał/a:

Ogólnie wydaje mi się, że ponad połowa kierowców na naszych drogach nie ma pojęcia jak się zachować kiedy pojawia się pojazd uprzywilejowany.
Albo coś takiego jak na filmie, albo w korku dopiero zastanawia się co zrobić jak ma 5cm od zderzaku karetkę albo moje ulubione - na trasie poza miastem gdzie kurwa mać jedziemy wszyscy powiedzmy ok 90km/h, karetka się pojawia w lusterku i debil zatrzymuje się kurwa na drodze.... no chuj wie po co ale się kurwa zatrzymuje na drodze zmuszając wszystkich za sobą do zatrzymania się oraz aby karetka potem musiała robić slalom między stojącymi samochodami...



W mieście też się zatrzymują chuj wie po co i to potrafią na dwupasmówce
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-10, 22:16 2
Wczoraj na A2 kobieta chciała zmienić pas, więc się zatrzymała... 😳
Zgłoś
Avatar
__ 2024-07-10, 22:17
Heliar napisał/a:

Dyskusja była o tym czy był, czy nie był sygnał dźwiękowy i na tym cały proces się opierał. Według przepisów samochód jest uprzywilejowany jak ma świetlne i dźwiękowe sygnały włączone. Jedn nie wystarczy.



To była kolumna uprzywilejowana więc jeśli są dwa radiowozy które eskortują samochód pomiędzy nimi to ten w środku nie musi mieć sygnałów świetlnych ani dźwiękowych
Zgłoś
Avatar
FixMix42 2024-07-10, 22:22 2
Może nielubi piesków i tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-07-10, 22:25
Heliar napisał/a:

Dyskusja była o tym czy był, czy nie był sygnał dźwiękowy i na tym cały proces się opierał. Według przepisów samochód jest uprzywilejowany jak ma świetlne i dźwiękowe sygnały włączone. Jedn nie wystarczy.



Chodziło o polityke a nie miało znaczenia. Jak włączasz się do ruchu masz przepuścić wszystkie samochody. Później zmienił zeznania że nie zjechał na pobocze i się nie zatrzymał. Prawde mówiąc też myślałem o tych sygnałch itp ale znajomy policjant z drogówki mnie oświecił. Nawet w sumie nie wiem jak się to skończyło przed sądem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie