18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Filmik z dwoma autami przejeżdżającymi na czerwonym ( z czego jeden to wieśwagen gofr ) zainspirował mnie , żeby w końcu wrzucić długo chowany materiał . Niżej będzie mój dłuższy wywód na temat kierowcy z filmu , jeżeli ktoś nie ma ochoty czytać , to odsyłam od razu do filmu . Co by nie przedłużać :



I teraz tak - specjalnie zostawiłem ostatni fragment z tym samochodem , żeby było widać godzinę - jechałem za nim od 14:58 do 15:24 - prawie 26 minut . Mimo że ja jechałem wysokim busem - mało mocy , duża masa , duży opór powietrza , to nie był w stanie uciec mi przez te kilkadziesiąt kilometrów , chociaż robił co mógł . Żeby jeździć dobrze samochodem trzeba podejmować szybko poprawne decyzje i jeździć zdecydowanie , a facet wyprzedza na krzyżówce i mając 30 metrów miejsca zaczyna hamować na lewym pasie , żeby po chwili rozpędzić się prosto na ciężarówkę ( szkoda że się frajerze nie rozje*ałeś ) . I tak wyglądało to przez prawie 26 minut - tam gdzie nie można wyprzedzać , nawet w miejscowości i przy linii ciągłej jechał slalomem od lewej do prawej , żeby tylko zajrzeć czy wolne i wyprzedzić , a tam gdzie było kilkaset metrów prostej to chował się za autami i zaczynał wyprzedzać dopiero jak w lusterku zobaczył mnie rozpędzającego się lewym pasem . Największym zaskoczeniem był dla mnie sam kierowca , myślałem standardowo - wieśwagen pASSat , więc jedzie pewnie 20-letni łysy debil , ale okazało się , że nie . Jak stanąłem na światłach obok niego , to zobaczyłem brzydkiego faceta koło 40-stki . Warunki jak widać zimowe i stały po drodze rozbite auta . To chyba wszystko co chciałem napisać , tym razem jeszcze nie będę się rozwodzić na temat samej marki , której nienawidzę z całego serca i mam już tyle materiału , że z samych wieśwagenów mógłbym zrobić kilkunastu minutową kompilacje , a jakbym chciał wrzucić zdjęcia wszystkich zwieśniaczonych gofr'ów i pASSat'ów , to by serwerów sadola nie starczyło .

Ps. Tylko w 720p , bo jest ograniczenie do 50mb... , a jakbym umiał to wrzuciłbym tę dłuższą część w spoiler , polecam full screen , ostatnie sceny żeby pokazać godzinę i numery .
Zgłoś
Avatar
methos23 2013-12-28, 17:52
oo POS, widzę, że z mojego miasta kierowca jest albo z okolic.
Gość jest pozbawiony wyobraźni, więc prędzej czy później kogoś zabije na drodze.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-12-28, 17:53
ot vw, do tego pewnie tdi gdzie debile myla moment z moca i mysla ze maja 300km i zapierdalaja jak pojeby
Zgłoś
Avatar
masaq 2013-12-28, 17:54 1
rafallos5 napisał/a:

masaq, albo woziłeś w życiu tylko styropian, albo nigdy nie jeździłeś busem.
Jeżdżę daily 2.8 multijet i skrzynie ma tak zestrojoną, ja ciężarowy.



Napisałem że jeździłem, to mi jeszcze wmówisz że nie jeździłem -ja pierdole, to jest kurwa polska mentalność

Zrobiłem busami ponad 150 tys km - nie jest to dużo, ale pojęcie mam jak się nimi jedzie. Średnio od 1000 do 1500 kg, a w drugą stronę na pusto - trasy po ponad 300 km

Ducato a daily to inna klasa, daily ma często większe ladowności
Zgłoś
Avatar
Neuti 2013-12-28, 17:54
Mi też się rzygać chce jak widze, ople, golfy, skody. Wszystkie wsioki u nas tym jeżdżą, jakby to innych fajnych aut nie było. Nie chodzi mi nawet o te marki bo podobno" złe nie są, ale kurwa czy wszyscy ludzie, dosłownie wszyscy mają ten sam gust i sprowadzają takie paście z Niemiec albo biorą nowe z salonu na kredyt. Weźcie kiedyś policzcie na 100 samochodów przejeżdżających z naprzeciwka ile jest WV, skód i oplów. Gwarantuje, że będzie to ponad 70%
Zgłoś
Avatar
komputer11 2013-12-28, 18:04
Jaką masz kamerke?
Zgłoś
Avatar
GrzesMk4 2013-12-28, 18:05 1
to jest chyba passat...
poza tym tirem zdązył zajebać po halogenach, ale troche na bok się przesunąć to już nie było czasu, gdyby sie troszke przesunal nie byłaby to zadna sytuacja niebezpieczna, pozatym ktoś w corsie też wogóle nie patrzy w lusterko bo mógłby się przesunać i nic by się nie działo strasznego, ale lepiej mieć ból dupy bo się koleś wepchnął. każdego kurwa boli ze koles chciał szybciej jechac, ale jak motorem zjeby zapierdalają 180 to jest kurwa PATRZ W LUSTERKA !!
jak widze że ktoś zapierdala to się przesuwam na bok i niech jedzie w chuj

do autora: Ty to chyba nie widziałeś co robią kolesie w nowych mercach, insigniach itp
Zgłoś
Avatar
bigboost 2013-12-28, 18:07 1
ty jechales maluchem? i zal dupe cisnie?
Zgłoś
Avatar
Xeno 2013-12-28, 18:15 2
Gwoli ścisłości to jest passat nie golf
Zgłoś
Avatar
kwrtwlp 2013-12-28, 18:16 3
I się kurwa zaczeło, kto czym jeździ i czego nie lubi. Moze coś podsumuje sensownego:

KAŻDĄ MARKĄ JEŚDZI PARU DEBILI, I KAŻDY CZUJE SIĘ LEPSZYM KIEROWCĄ OD CAŁEJ RESZTY

ogarnijcie się
Zgłoś
Avatar
artson 2013-12-28, 18:17 2
"wieśwagenie" jedyna wieś to ty.
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
PiotrekMMA 2013-12-28, 18:18
Nie ma czym a wyprzedza 2 takim gruźlikiem 2.0 czy tam tu jeszcze 1.9 TDI.
Zgłoś
Avatar
karamon 2013-12-28, 18:22
GrzesMk4 ciekawe podejście ale ja uważam że oni nie powinni ustępować tylko burak w pasku nie powinien wyprzedzać na skrzyżowaniu i podwójnej ciągłej :p
Zgłoś
Avatar
blub1 2013-12-28, 18:27
Najgorsze jest to, że jedzie taki debil na ciężarówkę, w której są różni ludzie. W tym wypadku widzimy, że facet po prostu miał na niego wyj***ne bo tylko mrugnął światłami, nawet nie zjechał. Ale są też tacy co wjedzie im taki idiota i będą do końca życia się zamartwiać, że zabili człowieka a to jest najmniejszy problem. Dziadek miał identyczną sytuacje (swoją drogą też takim volvem jak na filmiku jechał ), zderzył się czołowo z osobówką, zabił dwoje ludzi. Raczej należy do twardego typu ludzi więc nawet nie zjeżdzał na pobocze tylko jechał jak jechał, zero traumy, za każdym razem mówi to on we mnie wjechał, ja jechałem normalnie, miałem włączone światła, było mnie widać. Problemem było to, że przez prawie pół roku był bez pracy bo oczywiście prawo w Tuskolandi tak działa. Wypadek ze skutkiem śmiertelnym x2, sprawy w sądzie, prawko na 6 miechów wstrzymane a było to jego jedyne źródło utrzymania i gdyby nie odłożona kasa to nie miałby z czego żyć. Po pół roku genialnie doszli do tego, że to nie jego wina i prawo oddali. Dlatego według mnie śmierć takiego gównojada w wieśwagenie w obliczu tego co się dzieje potem to jest nic. Tylko chcę jeszcze raz pochwalić kierowcą, że nie zjechał na pobocze, tak się robi z takimi debilami, jak wiadomo kierowcy trucka nic nie będzie po dostaje uderzenie pod nogi. Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-12-28, 18:29
@up i bardzo dobrze ze tir nie zjechal, takich matolow jak ten z vw powinno sie rozjezdzac
Zgłoś
Avatar
Znawca87 2013-12-28, 18:41 6
Neuti napisał/a:

Mi też się rzygać chce jak widze, ople, golfy, skody. Wszystkie wsioki u nas tym jeżdżą, jakby to innych fajnych aut nie było. Nie chodzi mi nawet o te marki bo podobno" złe nie są, ale kurwa czy wszyscy ludzie, dosłownie wszyscy mają ten sam gust i sprowadzają takie paście z Niemiec albo biorą nowe z salonu na kredyt. Weźcie kiedyś policzcie na 100 samochodów przejeżdżających z naprzeciwka ile jest WV, skód i oplów. Gwarantuje, że będzie to ponad 70%



Rok urodzenia - 1993 wszystko zrozumiałem. Podrosnił troche dzieciaku, zacznij zarabiać sam sie utrzymywać i nie sępić obiadów od mamusi to sie momentalnie przeprosisz z tym markami Możecie mowić co chcecie ale niska awaryjność i tanie czesci zamienne sa ważniejsze niż jakies kurwa gusta czy inne debilne rzeczy tym bardziej jeżeli sie nie ma taty prezesa i samemu do wszystkiego dochodzi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie