18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Filmik z dwoma autami przejeżdżającymi na czerwonym ( z czego jeden to wieśwagen gofr ) zainspirował mnie , żeby w końcu wrzucić długo chowany materiał . Niżej będzie mój dłuższy wywód na temat kierowcy z filmu , jeżeli ktoś nie ma ochoty czytać , to odsyłam od razu do filmu . Co by nie przedłużać :



I teraz tak - specjalnie zostawiłem ostatni fragment z tym samochodem , żeby było widać godzinę - jechałem za nim od 14:58 do 15:24 - prawie 26 minut . Mimo że ja jechałem wysokim busem - mało mocy , duża masa , duży opór powietrza , to nie był w stanie uciec mi przez te kilkadziesiąt kilometrów , chociaż robił co mógł . Żeby jeździć dobrze samochodem trzeba podejmować szybko poprawne decyzje i jeździć zdecydowanie , a facet wyprzedza na krzyżówce i mając 30 metrów miejsca zaczyna hamować na lewym pasie , żeby po chwili rozpędzić się prosto na ciężarówkę ( szkoda że się frajerze nie rozje*ałeś ) . I tak wyglądało to przez prawie 26 minut - tam gdzie nie można wyprzedzać , nawet w miejscowości i przy linii ciągłej jechał slalomem od lewej do prawej , żeby tylko zajrzeć czy wolne i wyprzedzić , a tam gdzie było kilkaset metrów prostej to chował się za autami i zaczynał wyprzedzać dopiero jak w lusterku zobaczył mnie rozpędzającego się lewym pasem . Największym zaskoczeniem był dla mnie sam kierowca , myślałem standardowo - wieśwagen pASSat , więc jedzie pewnie 20-letni łysy debil , ale okazało się , że nie . Jak stanąłem na światłach obok niego , to zobaczyłem brzydkiego faceta koło 40-stki . Warunki jak widać zimowe i stały po drodze rozbite auta . To chyba wszystko co chciałem napisać , tym razem jeszcze nie będę się rozwodzić na temat samej marki , której nienawidzę z całego serca i mam już tyle materiału , że z samych wieśwagenów mógłbym zrobić kilkunastu minutową kompilacje , a jakbym chciał wrzucić zdjęcia wszystkich zwieśniaczonych gofr'ów i pASSat'ów , to by serwerów sadola nie starczyło .

Ps. Tylko w 720p , bo jest ograniczenie do 50mb... , a jakbym umiał to wrzuciłbym tę dłuższą część w spoiler , polecam full screen , ostatnie sceny żeby pokazać godzinę i numery .
Zgłoś
Avatar
l................e 2013-12-27, 21:41 3
Cytat:

Ps. Tylko w 720p , bo jest ograniczenie do 50mb... , a jakbym umiał to wrzuciłbym tę dłuższą część w spoiler , polecam full screen , ostatnie sceny żeby pokazać godzinę i numery .


Wrzuć filmik na youtube, a później dodaj go tutaj
Kod:
[youtube] link [/youtube]
Zgłoś
Avatar
siwers3 2013-12-27, 21:50 61
VW widzisz najwięcej w głupich/niebezpiecznych sytuacjach bo po prostu jest ich najwięcej na polskich drogach... No kurwa... Mądrujesz się przez cały post, a nie potrafisz prostych rzeczy zrozumiec.

Jedzie od Ciebie cebulą... Jak ktoś jest debilem to kurwa nim będzie, nie ważne czym jeździ, a Twoje obśmiewanie jakiejś marki to ból dupy.
Pohamuj się z tą gimbusiarską nienawiścią bo Ci zaraz coś pęknie jeszcze.
Zgłoś
Avatar
Lukasz2525 2013-12-27, 21:56 4
Nie masz racji kolego siwers , ale nawet nie wchodzę w dyskusje
Zgłoś
Avatar
masaq 2013-12-27, 22:15 6
Lukasz2525 napisał/a:


Mimo że ja jechałem wysokim busem - mało mocy , duża masa , duży opór powietrza , to nie był w stanie uciec mi przez te kilkadziesiąt kilometrów , chociaż robił co mógł .



I to jest przewaga - bus jest wysoki, widzisz dużo dalej i dużo szybciej - te 3 sekundy, których nie tracisz w busie/dostawczaku na cały manewr związany z patrzeniem w dal i wychylaniem się samochodem osobowym - przy wyprzedzaniu dają akurat tyle czasu ile potrzeba by nagdonić samochód osobowy

Mało mocy to miał żuk albo stary mercedes, ja w ducato miałem pod butem 160 km a w sprincie prawie 190 - uwierz, że to nie jest mało nawet z 1500 kg za plecami jak masz 400 nm i skrzynię biegów spasowana pod dostawczaka.

Za pustym dostawczakiem jak kierowca się mocno spieszy nadgonisz tylko samochodem o podobnej i większej mocy - a trudno o 190KM w osobówce w dieslu poza paroma bmw/audi i mercami.

Skoro facet passatem nie dał rady to albo jechałeś dobrym dostawczakiem - z mocnym silnikiem i dusiłeś, albo kierowca passata pizdą co nie umie redukować biegów.

Najeździłem się trochę busami w życiu i wiem jak to jest.
Zgłoś
Avatar
siwers3 2013-12-27, 22:24 10
Lukasz2525 napisał/a:

Nie masz racji kolego siwers , ale nawet nie wchodzę w dyskusje


ok.
W takim razie pozdrawiam i życzę miłego sylwestra.
Zgłoś
Avatar
rafallos5 2013-12-27, 23:14
masaq, albo woziłeś w życiu tylko styropian, albo nigdy nie jeździłeś busem.
Jeżdżę daily 2.8 multijet i skrzynie ma tak zestrojoną, ja ciężarowy.
Zgłoś
Avatar
Massivee 2013-12-28, 0:23
Ale o co chodzi? Koleś prawie sam się zabił no może i rodzinę jak z nim jechała, nie rozmnożył by więcej buractwa. Toć niech ginie, kierowcy ciężarowego nic by się nie stało a ubezpieczenie i tak by pokryło szkody.
Zgłoś
Avatar
n................2 2013-12-28, 0:26
Byłoby świetnie gdybyś wrzucił to na utube, bo odtwarzacz sadisticowy mi nawala.
Zgłoś
Avatar
EwelinyStara 2013-12-28, 3:10
ja to myślę, że zwyczajnie za bardzo sikasz.. podniecasz się zaistniałą sytyacją.. jeżdżę dużo i takich akcji mam na pęczki..
Zgłoś
Avatar
Dziki93 2013-12-28, 4:19 6
Lukasz2525 A ty jakim samochodem jeździsz?
Ja osobiście jeżdżę WV 3, ale jeżdżę też innymi samochodami, i z tego co wiem jakim samochodem bym nie jechał moje umiejętności jazdy są takie same. Oczywiście każdy samochód jest inny i takie tam, ale raczej rodzaj samochodu nie ma wpływu na może nie tyle umiejętność co technikę jazdy.
Tak więc co do tego to ty nie masz racji
Zgłoś
Avatar
bigboost 2013-12-28, 17:42 1
Straszne kurwa zgłośc na policje
Zgłoś
Avatar
migdalowaa 2013-12-28, 17:48
0:27, Sieradz. :|

współczuję Ci, nawet jeżeli byłeś tu tylko przejazdem, to przez ten czas spotkałeś na pewno więcej debili niż na całej swojej trasie. pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
L................R 2013-12-28, 17:51
Dobrego kierowcę czyni między innymi szybkie i sprawne podejmowanie decyzji a ten pół-mózg podczas wyprzedzania zaczął hamować jadąc naprzeciwko tira >.<
Zgłoś
Avatar
TomdeX 2013-12-28, 17:51
Hmm ostatnio miałem taką samą przygodę tylko jechałem jak ta Corsa i gościu się wpierdzielał bok w bok, nie chciałem zjechać (mówię sobie, niech jebnie, temu w ciężarówce nic się nie stanie, a ten w aucie może padnie, lepiej tak niż później jakby miał walnąć w jakąś osobówkę i zabić tą wiarę) i mnie wyprzedził, od razu zwolnił przede mną i dał po hantlach, żebym mu się wpakował w kufer, na jego nieszczęście mam odpowiednie hamulce na takich pacanów, jednak na następny dzień zakupiłem kamerkę i niech mi jakiś kutas tak zrobi jeszcze raz to idę z nagraniem na policję. Ten kto jeździ na dłuższe odcinki taka rada - kupujcie kamerki, bo coraz więcej hołoty na drogach, a później udowodnić jest ciężko, że nie nasza wina.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie