18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12


Opis z youtube:
Zatrzymanie na trasie szybkiego ruchu i agresywny atak, próba wybicia szyby oraz pobicia mnie na trasie S8 w okolicach Wielunia przez polskiego agresywnego kierowcę Porsche. Jechałem z wakacji z żoną i 14 letnim synem drogą s8 w kierunku autostrady a1, wyprzedzając lewym pasem parę aut, zobaczyłem w lusterku samochód porsche który przybliżył się i zaczął błyskać światłami. Po zakończeniu manewru kierowca z tego auta po wyprzedzeniu ,zatrzymał mnie i cały ruch co mogło spowodować karambolem. Po wyjściu z auta próbował wybić szybę by móc się dostać do środka i mnie pobić. Ostatecznie skopał moje auto , a ja szybko odjechałem. Przerażona żona zaczęła dzwonić na 112. Dyspozytor kazał pojechać na komisariat by to zgłosić.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2019-07-05, 18:13
garota napisał/a:

Zielak pizdo jak ty piszesz o swoim starym to znaczy że jesteś pizdusiem który nigdy niczego sam nie przeżył. Gaz panie i panowie. Kupcie sobie gaz i psikajcie debilom w ryj. To wystarczy. Przy okazji może by go zabił inny kierowca.



No mój stary to by go tam zatłukł tą pałą jakby mu kopną w drzwi

Zgłoś
Avatar
Sutowendlin 2019-07-05, 18:35
I to jest właśnie to, wystarczy skoczyć parę razy na jakiś trening, niech Ci pokaże gość jak się napierdalać i takiego napinacza gasisz na miejscu jak peta. Pierdolony bocian zapomniał o dniu nóg. Jednym kopem albo strzałem go kładziesz. Ani to gówno siły nie ma ani prędkości więc i pewnie auta za bardzo Ci nie uszkodził.
Zgłoś
Avatar
pelson1994 2019-07-05, 19:27
jak czytam komentarze spierdoliny o nicku Zielak300, to mi ręce opadają........
Zgłoś
Avatar
bogujawleński 2019-07-05, 19:48
Ja mam na takich kozaków - rurkę plastikową, chyba hydrauliczna pod wysokie ciśnienie -średnica 50mm wzmacnia jakimś chujostwem twarda jak stal, psy sie nie czepiają a jest czym przyjebać pseudoroadragerom....... naoglądali się rusków na jutubie
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2019-07-05, 19:58
Jeżeli gość z Porsche ma kasę to w sądzie sobie poradzi inna sprawa że skoro taki pewny siebie było to mógł to być jakiś gangus z nie prawdziwą rejestracją więc gówno można zrobić ale jak ma kasę i nawet do sądu trafi to zwłaszcza Polskie Sądy to chuja zrobią a jeszcze para i tak dostanie po mordzie.
Zgłoś
Avatar
kyu 2019-07-05, 20:35 1
zielak300 napisał/a:

Rucham twoje racjonalne myslenie. Za to że zaatakował samochód w którym jest mój syn, skakał bym mu po głowie.



chuja byś zrobił.
Zgłoś
Avatar
S................n 2019-07-05, 22:00
gabriel0 napisał/a:

W sądach też wesoło. Ostatnio miałem sytuację, że podałem swoją wersję (powód rozprawy), strona przeciwna ją absolutnie potwierdziła a sąd i tak stwierdził co innego bo powołał się na jakąś legalizację a nie stan faktyczny...
A jakbym miał pozwolenie na broń i takiego typa odstrzelił w takim wypadku jak na filmie? Proszę o eksperta.



To poszedłbyś siedzieć, polecam lekturę prawa użycia broni, mógłbyś co najwyżej postrzelić w celu obezwłądnienia, ale bez trwałych uszkodzeń, lepszy w takiej sytuacji jest gaz w żelu, krzywdy chujowi nie zrobisz, a dasz mu czas żeby ochłonął.
Zgłoś
Avatar
januszsz 2019-07-05, 22:08
a ja bym mu zajebał w tył tego Porsche
Zgłoś
Avatar
lm65 2019-07-05, 23:38
@myszkowski1989 ehh łykasz wszystko jak pelikan. Przecież wiadomo, że ludzie nie mają klamki pod siedzeniem tylko w schowku btw nigdzie nie napisałem , że to musi być "klamka"
Zgłoś
Avatar
Tryper 2019-07-06, 0:39
bleblebator1 napisał/a:

Zszedł prosto ze zmywaka w londynie



Ze szklarni w Holandii.
Zgłoś
Avatar
longfly 2019-07-06, 6:43
zielak300 napisał/a:

Rucham twoje racjonalne myslenie. Za to że zaatakował samochód w którym jest mój syn, skakał bym mu po głowie.



wez ty smarku odepnij sie od internetu kozaku zza klawiatury co sie filmow naogladal, gowno bys zrobil , w realnym zyciu pyk i cie nie ma
Zgłoś
Avatar
zielak300 2019-07-06, 16:10
longfly napisał/a:

wez ty smarku odepnij sie od internetu kozaku zza klawiatury co sie filmow naogladal, gowno bys zrobil , w realnym zyciu pyk i cie nie ma



Podaj adres to przyjade ze starym, polecimy szybką solóweczke bez sprzętu. Spunktuje cie raz dwa.
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2019-07-06, 18:31
@bleblebator1

Chyba z Holandii...
Zgłoś
Avatar
donger 2019-07-06, 23:29
Syn_Milionera napisał/a:

Szacun za samochód. Choć i tak pewnie zarobiony na wyłudzeniu VAT.



Aleś dojebał Seba. "szacun za samochód". no kurwa, nic dziwnego, że mamy w Polsce takie spierdolenie umysłowe jak wyznacznikiem szacunku jest auto warte 1/3 tego co w Polsce. I jeszcze kilka piw dostałeś
Zgłoś
Avatar
pashedu777 2019-07-06, 23:47 1
gabriel0 napisał/a:

W sądach też wesoło. Ostatnio miałem sytuację, że podałem swoją wersję (powód rozprawy), strona przeciwna ją absolutnie potwierdziła a sąd i tak stwierdził co innego bo powołał się na jakąś legalizację a nie stan faktyczny...
A jakbym miał pozwolenie na broń i takiego typa odstrzelił w takim wypadku jak na filmie? Proszę o eksperta.



Poszedl byś siedzieć! Odparcie ataku nie może skończyć się zgonem napastnika. Ja mam zawsze 2x hukowy 2x gazowy 11x ostry i raz nawet udalo mi się dojść do pierwszego gazowego a problemów od huja. Sebiksy miekna jak zobacza i uslysza grzmiacego kija skierowanego na siebie.

Dwie żelazne zasady użycia broni na kursie:
1. Napastnik nie musi widziec i slyszec twojej broni ma ja poczuc.
2. Napastnik nie może miec jednej rany postrzalowej w klatce piersiowej a reszty w plecach bo pojdziesz siedzieć
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie