18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Kolejny kryzys w rosji
Veetoo • 2012-01-08, 17:50
Przychodzi do KGB stary Izaak Mojsiejewicz i powiada że chce paszport, bo ma zamiar wyemigrować. Oficer pyta się go:
— Co się stało? Wytrzymaliście Stalina, Chruszczowa, Breżniewa, pierestrojkę i kryzys, a teraz, gdy nareszcie można odetchnąć, chcecie emigrować na stare lata?
— To z powodu homoseksualizmu.
— Przecież u was z tym wszystko w porządku!
— U mnie w porządku, ale widzę co się dzieje. Za Stalina homoseksualistów rozstrzeliwali. Za Chruszczowa wsadzali do paki. Za Breżniewa — przymusowo leczyli. Za Gorbaczowa przestali się nimi zajmować, a potem homoseksualizm zrobił się modny. To ja chcę wyjechać, póki jeszce nie jest obowiązkowy.
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-01-09, 13:17
śmieszny dowcip na sadolu
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-01-09, 13:35 3
Patrząc na tą "wszechobecną tolerancję" i inne poczynania środowisk tolerancyjnych (tfu) śmiem stwierdzić, że jeszcze trochę i nastąpi prześladowanie osób heteroseksualnych w imię obrony homoseksualistów, a każdy hetero kto nie będzie chciał zawrzeć związku z przedstawicielem tej samej płci zostanie aresztowany... Ja pierdolę nasza cywilizacja upada
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2012-01-09, 13:37 1
@~Sklej tak, a kosmici podbiją naszą planetę i będziemy używani do rozmnażania ich potomstwa jak w filmie Obcy. Równie prawdopodobna opcja
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-01-09, 13:44 5
KurwaRomantyk napisał/a:

@~Sklej tak, a kosmici podbiją naszą planetę i będziemy używani do rozmnażania ich potomstwa jak w filmie Obcy. Równie prawdopodobna opcja


Może trochę przesadziłem z ironią, ale trzeba przyznać, że ta obecna sprawa homoseksualizmu jest niezdrowa. Kiedyś nie było problemu osób homoseksualnych w takim stopniu bo te osoby się nie wyróżniały ponad osoby normalne. A teraz? Zaczęli się ujawniać, pozwolono im na parady itd. a teraz chcą więcej. Jak mówi znane powiedzenie "daj palec a weźmie całą rękę"...
Zgłoś
Avatar
PyskatySkurwiel 2012-01-09, 14:42
@KurwaRomantyk Rzymianie też tak mówili o dominacji religii chrześcijańskiej.
Zgłoś
Avatar
SethNecromancer 2012-01-09, 18:31
PyskatySkurwiel,
mówili, pozwolili się rozrosnąć i widać kurwa do czego to doprowadziło
Zgłoś
Avatar
flooti 2012-01-10, 13:54 1
Homoseksualizm wydaje się być mechanizmem obronnym natury. Pierdolimy się jak króliki, ludzi przybywa w zastraszającym tempie, to tak się dzieje, ale nie można też tępić spokojnych nie rzucających się w oczy gejów, bo oni przecież nie wybierali kim chcą być. Tacy są i już. Ja sam jestem gejem a jak kurwa widzę tych zniewieściałych pedałowatych kolesi to się nóż w kieszeni otwiera. I późńiej wszyscy mają pretensje do zwykłych heteroseksualnych ludzi że są nienawistni. Kiedyś tak nie było, bo ludzie nie mieli tyle wolności i przez to odwagi żeby tak odpierdalać. A teraz, jak ktoś już napisał, dać palec, upierdolą rękę przy szyi.
Zgłoś
Avatar
Sadijan 2014-12-07, 14:54
Czytałem biografię Margareth Thatcher, o jej karierze zawodowej/politycznej. W latach 60-tych w GB zniesiono karanie za homoseksualizm. I w tychże latach w GB chodziły podobne "suchary". Jakoś przez 50 lat Anglicy nie zniknęli ze świata z powodu homoseksualizmu. Prędzej zadepczą ich muslimy.
Zgłoś