18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

.. jak widać to już globalne trendy .. Wszyscy dbają o ekologię :mrgreen:


2021-08-10, 08:15
Wyleczyło by go z tej kleptomanii tylko soszyste kolano na ryj.

2021-08-10, 09:03
nie wj***ł mu, to najgorszy aspekt tego filmu.

2021-08-10, 10:42
U mnie na dzielni też jest taki próg społeczny, co sąsiadowi wyciął katalizator nocą, samochód na parkingu. Dostał za katalizator 2 koła a sąsiad oddał samochód na złom :mrgreen:

2021-08-10, 11:25
Nie ma to jak proceder, który w Polsce jest wręcz plagą. Skupy katalizatorów dalej sobie legalnie działają, przyjmują kradzione części. Zgłoszenia na policję nic nie dają. Ludzie zostawiają auta na parkingach pod kolejkami miejskimi i nawet tam gdzie jest monitoring złodzieje je wycinają. Najlepsze, że niemal każdy mieszkający na osiedlu pod miastem albo miał wycięty katalizator albo zna kogoś komu wycięli. Gdybym złapał na gorącym uczynku i naj***ł takiemu w mordę, to pewnie ja byłbym oskarżonym, a gość by występował jako pokrzywdzony. W równoległym postępowaniu o usiłowanie kradzieży sąd pochyliłby się nad trudną sytuacją złodziejaszka i tego, że od kilku lat nie ma zatrudnienia [a po co ma mieć, 3-4 katalizatorki w msc starcza na libacje, zasiłki na żarcie, mieszkanie socjalne] i jakieś 3-4 gówniaki z konkubiną, których imion pewnie i tak nie zna.

2021-08-10, 12:08
To jest ten polski ład. Pracującego opodatkować i z jego podatków dawać takim ku..wom 500+.
Policeman napisał/a:

Nie ma to jak proceder, który w Polsce jest wręcz plagą. Skupy katalizatorów dalej sobie legalnie działają, przyjmują kradzione części. Zgłoszenia na policję nic nie dają. Ludzie zostawiają auta na parkingach pod kolejkami miejskimi i nawet tam gdzie jest monitoring złodzieje je wycinają. Najlepsze, że niemal każdy mieszkający na osiedlu pod miastem albo miał wycięty katalizator albo zna kogoś komu wycięli. Gdybym złapał na gorącym uczynku i naj***ł takiemu w mordę, to pewnie ja byłbym oskarżonym, a gość by występował jako pokrzywdzony. W równoległym postępowaniu o usiłowanie kradzieży sąd pochyliłby się nad trudną sytuacją złodziejaszka i tego, że od kilku lat nie ma zatrudnienia [a po co ma mieć, 3-4 katalizatorki w msc starcza na libacje, zasiłki na żarcie, mieszkanie socjalne] i jakieś 3-4 gówniaki z konkubiną, których imion pewnie i tak nie zna.


2021-08-10, 12:30
pie**olą się ze złodziejem, a wystarczyło odpalić silnik.

2021-08-10, 14:08
Rick83 napisał/a:

To jest ten polski ład. Pracującego opodatkować i z jego podatków dawać takim ku..wom 500+.



ale chcesz powiedzieć, że pracujacy ludzie nie mają dzieci i nie pobierają 500+ ? Chyba, że masz na mysli pracujacych pedałów, ale to naprawdę nieliczna statystycznie grupa ,ale nawet oni chca już dzieciaki adoptować, pewnie o 500 plus im chodzi


2021-08-10, 14:29
Dobrze by było postawić na wabia jakiegoś francuza z pneumatyką i kiedy złodziej jest pod autem to opuścić zawieszenie. Nawet by nie zakrzyczał bo płucka płaskie.

2021-08-10, 14:38
Szkoda, że nie cofnął z pół metra. Wtedy by załatwił popaprańca.

2021-08-10, 17:07
Ostatnio postawiłem auto na badania i gdy chciałem odebrać mechanik mówi mi że nie przeszedł badań bo testu spalin nie przeszedł bo mam wycięty katalizator a w jego miejsce wspawaną rurę. Mówię mu że nie dam 2000zł za nowy katalizator do tego złomu a on że nawet więcej. Stoję myślę co tu zrobić a mechanik cichszym głosem do mnie mamy używki takie po 300-400zł. Myślę chyba wiem skąd. Dobra wspawuj.

2021-08-10, 18:00
A wystarczyło opuścić lewarek... :D

2021-08-11, 05:01
mesjans napisał/a:

Ostatnio postawiłem auto na badania i gdy chciałem odebrać mechanik mówi mi że nie przeszedł badań bo testu spalin nie przeszedł bo mam wycięty katalizator a w jego miejsce wspawaną rurę. Mówię mu że nie dam 2000zł za nowy katalizator do tego złomu a on że nawet więcej. Stoję myślę co tu zrobić a mechanik cichszym głosem do mnie mamy używki takie po 300-400zł. Myślę chyba wiem skąd. Dobra wspawuj.



Wystarczy mieć samochód na tyle stary żeby nie musiał mieć katalizatora. Ot taki pro-tip odemnie.

St...........sz
2021-08-11, 08:10
Koledze z osiedla zaj***li kata 2 miechy temu. Ma do mnie dzwonić jak zobaczy jakiegoś łepka próbującego zaj***ć kolejny. Łapiemy w maskach sk***ysyna choćby i o 3 w nocy, stretch*jemy nast. do bagażnika i do lasu na łamanie rąk i nóg plus ogólny wpie**ol :-)

2021-08-11, 10:34
Stołndzisz napisał/a:

Koledze z osiedla zaj***li kata 2 miechy temu. Ma do mnie dzwonić jak zobaczy jakiegoś łepka próbującego zaj***ć kolejny. Łapiemy w maskach sk***ysyna choćby i o 3 w nocy, stretch*jemy nast. do bagażnika i do lasu na łamanie rąk i nóg plus ogólny wpie**ol



Można go też rozebrać i przywiązać, na przykład do drzewa pod jakimś lokalną "Błękitną ostrygą". Problem polega na tym, że na szczęście, nie wszędzie takie kluby są.