18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Francja. Sierpniowe, ciepłe popołudnie.

Grupa białych mężczyzn, z których żaden nie wykazuje cech aryjskich, szuka czegoś na polu na obrzeżach większego miasta. Na pewno nie pracują, bo jest niedziela, a w 100% katolickiej europie ten dzień spędza się wyłącznie na odpoczynku i spotkaniami z rodziną.
Nikt z nich nie ma nadwagi.

Nagle rozbiega się krzyk:
-Jebany czarnuch!
Zaraz po nim słychać było już tylko krótką serię z automatycznego karabinka.
-O rzesz kurwa ja pierdolę!
-Co się stało!?
-Pierdolony smoluch żyje!
-To go dobij!
-Nie, bo skończyły mi się naboje!
-Czy ktoś ma jeszcze amunicje?

Niestety, nikt inny nie miał ani jednego naboju.

-Krzysiu! Dziecko złote biegnij szybko do dziadka do stodoły i przynieś tatusiowi siekierę...

Tak się składało, że akurat na weekend przyjechał do wioski pewien starszy pan z Berlina, który przyglądał się całej tej sytuacji z niedowierzaniem, a także obrzydzeniem. Po chwili obserwacji zagadał do stojącego nieopodal burmistrza:

-Jak to tak?! Takie duże miasto, a amunicji nawet nie starczyło żeby jednego asfalta zajebać? Co to ma znaczyć?
-Ah - machną ręką burmistrz - normalnie to każdy trzyma wiadro pocisków pod łóżkiem, i drugie tyle w szafie. Ale tak się złożyło, że wczoraj odwiedził nas cygański tabor...

Własne
kurwa ostatnio takie gówna tu były że można by zmienić nazwę strony na Suchdistik albo Kwejkgówno.
poczekalnia powinna być do 40 piw :/
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2014-09-10, 22:31
Chujowego mieli skilla. Na cyganski tabor wystarczy max 5 magazynkow + 3 granaty (wiadro to ma malej wielkosci miasteczko)
Zgłoś
Avatar
Jak_chcesz_to_chodz 2014-09-10, 22:39 1
Cytat:

machną



Weź to popraw.
Zgłoś
Avatar
wku11 2014-09-10, 22:54 14
Cytat:

Weź to popraw.



nie chce mi się, macie karę za przepószczanie sucharów i kwejkowego gówna
jak wam trohę oczy popali to zmondrzejecie
Zgłoś
Avatar
casimus 2014-09-10, 23:43 8
wku11 napisał/a:

(...)Nagle rozbiega się krzyk:



Rozbiegły to się Twoje klepki w centrali kurwa.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-09-11, 1:38 2
wku11 napisał/a:

Jak to tak?! Takie duże miasto, a amunicji nawet nie starczyło żeby jednego asfalta zajebać?


O kurwa, tak wyjebałem śmiechem że nie mogę przestać Browar za dobry kawał i follow-up
Zgłoś
Avatar
Kartofelhoffen 2014-09-11, 8:10 17
wku11, musisz jeszcze dużo pracować. Najlepiej szpadlem, bo literat to z Ciebie chyba nigdy nie będzie.
Zgłoś
Avatar
wku11 2014-09-11, 8:26
@up
Szpadlem to możesz samemu zapierdalać, ludzie którzy tak piszą najczęściej nie kończą nic powyżej gimnazjum
btw ładnie to tak siedzieć przed komputerem z samego rana? Lepiej zjedz porządne śniadanie bo nie będziesz mógł się skupić w szkole
Zgłoś
Avatar
Dranzes 2014-09-11, 8:52 9
dzwonie do - ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych i na milicje i do tęczowej armi już macie przjeebane
Zgłoś
Avatar
MrR.I.P. 2014-09-11, 9:02 7
!00% katolicka Europa to syf gorszy od kalifatu.
Zgłoś
Avatar
eligurf 2014-09-11, 9:08 2
Przydługie, chujowe, a puenta żenująca. No chyba że było to miasto delikatnorękich pedałów i nie potrafili kolbą dobić.

Komentarze autora pod kawałem i dalsze świadczą o tym, że ma spore kompleksy od kompleksu mniejszości poczynając.
Zgłoś
Avatar
mishamaster1991 2014-09-11, 9:09 1
up to wypierdalaj do Arabów.

miało być up up
Zgłoś
Avatar
thqpo 2014-09-11, 9:25 1
wku11 napisał/a:



Grupa białych mężczyzn, z których żaden nie wykazuje cech aryjskich, szuka czegoś na polu na obrzeżach większego miasta. [...] ten dzień spędza się wyłącznie na odpoczynku i spotkaniami z rodziną.

[...]

-O rzesz kurwa ja pierdolę!

[...]

-Ah - machną ręką burmistrz -
Własne
kurwa ostatnio takie gówna tu były że można by zmienić nazwę strony na Suchdistik albo Kwejkgówno.
poczekalnia powinna być do 40 piw :/



Kurwa ostatnio takie błędy ortograficzne tu są że można zmienić nazwę strony na Debilistic albo Idiotistic.

A aryjczycy to właśnie rasa biała, gloryfikowana przez Nazistów (Niemców), więc jak przeczytałem że chodzi o białych nie wykazujących cech aryjskich to sobie wyobraziłem zaraz jakichś Hindusów (to też teoretycznie rasa biała). Myśl człowieku zanim coś napiszesz.[color=A6A6A6][/color]
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2014-09-11, 9:41
Zgnijesz w pudle jebany rasisto jak cię pedałki z drewnianej budki, z białego stoku czy skąd to te dziwaki, podkablują.
Zgłoś
Avatar
rawpanic 2014-09-11, 10:37 1
nie rozumiem dlaczego akurat "zaden z nich nie wykazuje cech aryjskich"
a co w tym zlego?
Zgłoś