18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
Avatar
qrukis 2011-01-31, 22:33 2
Jak mnie policja złapie to powiem np żeby dali mi atesty szyb opon oleju silnikowego jezeli nie to nie powinni sie poruszać pojazdem bez atestów czyli nie powinni mnie złapać
Zgłoś
Avatar
Lukwap 2011-01-31, 22:40 73
@qrukis
Od razu spytaj się czy byli szczepieni na wściekliznę i czy są odrobaczeni .
Zgłoś
Avatar
szefooo 2011-01-31, 22:50 8
clio napisał/a:

Chodzi pewnie głównie o to, że koleś, jak sam się przyznał, ma punkty karne na koncie. Odmawiając przyjęcia mandatu, sprawa idzie do sądu i nawet jeśli ją przegra- punktów nie dostaje.
Czyli pewnie miał punktów tyle, że 10, które miał dostać, odebrałyby mu prawko.



1. W przypadku wykroczenia za które rozporządzenie przewiduje nałożenie na sprawcę punktów karnych, policjanci nie mają możliwości nałożenia mandatu i odstąpienia od nałożenia punktów. Te kwetie są ze sobą połączone.

2. Błędem jest założenie, iż w przypadku odmowy przyjęcia mandatu punkty karne nie są naliczane. Punkty są naliczane, i są przypisywane do konta kierowcy, przy czym pozostają one "uśpione" do momentu uprawomocnienia się wyroku sądowego. W związku z powyższym, nawet odmowa przyjęcia mandatu nie gwarantuje, iż zachowasz prawo jazdy.

Gdyby było tak jak piszesz to KAŻDY po wykroczeniu szedł by do sądu żeby tylko punktów nie dostać.
Zgłoś
Avatar
Fumigant 2011-01-31, 22:53
mam nadzieję że wygrał w sądzie... od następnej kontroli będę bronił się w ten sposób bo wideoradary to czyste skurwysyństwo
Zgłoś
Avatar
yoshi 2011-01-31, 23:23
koleś ich zgasił jak chciał, zna przepisy i już.

nawet na suszare muszą wam świstki pokazać od ręki, a jak ich nie mają pakujcie dupe do samochodu i do domu - sam mi tak powiedział policjant.
Zgłoś
Avatar
Stuku 2011-01-31, 23:30 5
clio napisał/a:

Chodzi pewnie głównie o to, że koleś, jak sam się przyznał, ma punkty karne na koncie. Odmawiając przyjęcia mandatu, sprawa idzie do sądu i nawet jeśli ją przegra- punktów nie dostaje.
Czyli pewnie miał punktów tyle, że 10, które miał dostać, odebrałyby mu prawko.



Tu się mylisz i to bardzo. Gościu to typowy cwaniak i pewnie skończył mu się limit na punkty. Myśli teraz że sprawa w sądzie odbędzie się w momencie kiedy minie termin kasacji punktów i jeśli coś to przyznają mu już na nowe konto. A tu spotka go zonk bo punkty zostaną mu naliczone z datą kiedy popełnił wykroczenie. Kolejna sprawa w sądzie ładnie zostanie mu wytłumaczone czego może domagać się w momencie takiej kontroli ... Podobny przypadek był w moich rejonach, gościu oczywiście sprawę przegrał. Stracił prawko, dodatkowo musiał pokryć koszty postępowania sądowego ...
Zgłoś
Avatar
think666 2011-01-31, 23:42 2
Ja się kurwa pytam czy temat ma legalizację wielkości czcionki?
Zgłoś
Avatar
Twój Stary 2011-01-31, 23:43 4
czemu za moje ciezko zarobione a nastepnie ukradzione przez rzad pieniadze te chuje jezdza tylko po to zeby komus zajebac jeszcze troche kasy ja sie pytam
Zgłoś
Avatar
T................1 2011-01-31, 23:47 5
chuj i buc, cwaniakowaty czepia się kruczków, kozak by był jakby odjebał coś zabawnego czy głupiego a nie nowobogackiego buraka robi
Zgłoś
Avatar
wexors 2011-01-31, 23:54 14
@UP
pewnie pizda z warszawy ... tam wszyscy tacy ...
Zgłoś
Avatar
pepsko 2011-02-01, 0:16
Ciekawa blondyna... Ciekawe czy lubi Analne gesty .

Swoją drogą koleś dobrze ich cisnie , ale chyba na pokaz
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2011-02-01, 0:16 1
@up
jakiś kompleks wyłazi?
Zgłoś
Avatar
pepsko 2011-02-01, 0:19
Tobie ? nie rób z pizdy jeziora . Bo się niepotrzebnie przypierdalasz
Zgłoś
Avatar
Szamil Basajew 2011-02-01, 0:21
szefooo, Stuku, dzięki za oświecenie, w błędzie żyłem. szefo piwa nie dostanie bo z neta skopiował
Zgłoś
Avatar
Twój Stary 2011-02-01, 0:43
od kiedy mandaty to podatek baranioglowy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie