18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
47-letni mężczyzna będzie odpowiadał za usiłowanie zabójstwa w Zabrzu. Kilkukrotnie ranił nożem 17-letniego chłopaka, który w nocy próbował włamać się do jego samochodu.

Niżej podaję źródło. Powiedzie mi jakim kurwa prawem facet, mimo tego, że bym pod wpływem ma odpowiadać jak za usiłowanie zabójstwa?
Z drugiej strony jak pojebany musiał być ten nastolatek, żeby się włamywać do samochodu i ryzykować wyrokiem, czy nawet nożem w plecach, kiedy mógł jak normalny człowiek zgwałcić jakąś kobietę i by dostał co najwyżej zawiasy...

Źródło
Zgłoś
Avatar
O................p 2014-06-11, 18:04 1
@warstolog jasne, uderzyłby go kijem, a okazałoby się, że włamywacz ma broń palną, po czym Bogu ducha winny człowiek skończyłby na cmentarzu. W Polsce jest chore prawo, które broni degeneratów.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2014-06-11, 18:08
Ta kurwa bo pojebani paranoicy uważają, że ot tak sobie normalny człowiek komuś kosę jebnie w płuca za to że idzie po parkingu.
Leczcie się pojeby.
Zgłoś
Avatar
s................s 2014-06-11, 18:10
Szkoda że gnoja nie zajebał. Ale i tak brawa dla gościa, pójdzie siedzieć za walkę o lepsze jutro!

...

Z drugiej strony chuj wie jak to tam było naprawdę, media czasem ubarwniają ile wlezie, by tylko wkurwić ludzi i pokazać im jak to strasznie żyje się w Polszy.
Zgłoś
Avatar
zip0 2014-06-11, 18:18
U, czyli jak zapiję to nie mogę się bronić? Fak, nigdy więcej alkolokoholu.
Zgłoś
Avatar
____ 2014-06-11, 18:24
W Polsce auto to cały czas święta rzecz, jak ktoś nieuprawniony wyciąga po nie rękę to musi się liczyć z kosą w plecach. Złodziej jak widział nóż to powinien wykonywać polecenia a nie wdawać się w szarpaninę (może to była próba odebrania noża i zabójstwa właściciela).
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-06-11, 18:36 2
Notatka prasowa i na podstawie tego mamy osadzać? Najebany był i dźgał włamywacza. Włamywacza. Tyle wiadomo.

Obrona konieczna nie oznacza, że masz prawo kogoś zajebać jak Ci zdepta kwiatki w ogródku. Albo kradnie radio. NIE- nie pozwala na to. Wbijcie sobie do pustych łbów, że środek którego używasz wobec napastnika/włamywacza musi byc współmierny do zagrożonej, chronionej prawem wartości. Nie masz prawa zajebać gościa z pompki jak Ci kradnie radio. Czy z noża. Reguluje to (całkiem sensowna z resztą w obecnej formie) ustawa.
Zgłoś
Avatar
fryc88 2014-06-11, 18:54 1
Dźgał złodzieja, a będzie odpowiadał jak za człowieka...
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2014-06-11, 18:56 1
Zawulon napisał/a:

W polskim prawie zawsze stawia się na okoliczności. Będzie odpowiadać prze sądem bo zranił nożem innego człowieka. Czy złodziej próbował pierwszy zaatakować gościa czymś co miał w ręku, czy najpierw wymienili kilka zdań czy gość np. nakrył gościa po cichu i od razu dźgnął ? Stąd w polskim prawie takie widły na wszystko. W zależności od okoliczności może dostać medal albo 8 lat.



A widzisz.. ja uważam, ze będzie odpowiadał przed sądem dlatego, że zrobił to "kilkukrotnie", bo gdyby raz wbił mu nóż w nogę to pewnie by się to rozeszło... (o ile koleś by nie zdechł)
Zgłoś
Avatar
Seboolek 2014-06-11, 19:09 2
Źle zrobił. Złodziej złodziejem ale to nie oznacza ze trzeba od razu go dziabać nożem. Na takie coś najlepiej zaopatrzyć się w pałkę teleskopową lub legalną tonfę (bez pręta, sama guma) i po prostu mu przyjebać. Dzwonisz na policję a gdy ten próbuje się podnieść to mu jeszcze dojebać najlepiej po goleniu lub udach. On ma być obezwładniony a nie zajebany. Przyjezdza policja, zgarniają chujka a Ty masz czyste sumienie. Ja wiem że w średniowieczu ucinało się łapy ale mamy XXI wiek więc trzeba trochę zdrowego rozsądku.
Zgłoś
Avatar
ace55PL 2014-06-11, 20:39
Kurwa, od razu pierdolicie, że wina młodego. Jak napisał autor, kierowca był pod wpływem. Jak dla mnie, to młody próbował się włamać, żeby nie dopuścić do jazdy po pijaku. W tym wieku, każdy chce zmieniać świat. Oczywiście, mogę się mylić, wtedy medal dla nożownika. Ale jeżeli mam racje, to wjebać go do więzienia i tyle. Skąd to wiem? Przeczytajcie uważnie, nigdzie nie napisano, że młody był czarny, a więc nie mógł kraść!!!!
Zgłoś
Avatar
Oldschool1995 2014-06-11, 21:02 2
Gościu trochę przesadzil, nie ma co usprawiedliwiać dźgania nożem. Oczywiście, jeśli włamywacz miałby kosę, mógł użyć takiego środka. Niestety artykuł niepełny, i nie można oceniać. Gdyby było wiadomo, że włamywać miał kosę, nic bym nie miał do tego gościa.

Gościu przesadził. Oczywiście, gdyby włamywacz miał kosę, to mógłby już od biedy mu wywalić tym nożem. Artykuł niepełny - nie można go ocenić (gościa, który zaatakował tym nożem)
Zgłoś
Avatar
mayerek 2014-06-11, 21:24
Do ogółu społeczeństwa, w takich i podobnych przypadkach, nie mordujemy ludzi, lecz
KALECZYMY (nóż/broń w udo albo ramię) nie atakujemy w miejsca gdzie grozi to śmiercią.
I problem winy z głowy.
Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
healfwer 2014-06-11, 21:50
Co wy kurwa pierdolicie?
Złodziej to złodziej i powinno się kurwie łeb przy dupie upierdolić.
Na chuj łapy wyciąga jak nie jego? Szybko by się skończyły kradzieże i inne tego typu rzeczy.

Prawo chroni złodziei, łajdaków, łapówkarzy a nie uczciwych ludzi.
Lepiej zadźgać skurwysyna niż ma brud po ziemi łazić.
To nie chleb czy bułka, że głodny był i musiał ukraść.
Zgłoś
Avatar
Muzz 2014-06-11, 21:52
Seboolek napisał/a:

Źle zrobił. Złodziej złodziejem ale to nie oznacza ze trzeba od razu go dziabać nożem. Na takie coś najlepiej zaopatrzyć się w pałkę teleskopową lub legalną tonfę (bez pręta, sama guma) i po prostu mu przyjebać. Dzwonisz na policję a gdy ten próbuje się podnieść to mu jeszcze dojebać najlepiej po goleniu lub udach. On ma być obezwładniony a nie zajebany. Przyjezdza policja, zgarniają chujka a Ty masz czyste sumienie. Ja wiem że w średniowieczu ucinało się łapy ale mamy XXI wiek więc trzeba trochę zdrowego rozsądku.


Chyba cię pojebało, że ludzie będą z pałkami chodzić. Jak ktoś kradnie cudzą własność to niech się liczy, że dostanie wpierdol, a nawet nożem w bebech kilka razy. To jest, kurwa, twój samochód, a jakiś debil chce ci go podjebać - będziesz myślał o jakiejś pałce czy weźmiesz pierwszą lepszą rzecz do łapy i go pierdolniesz? Nie każdy przewiduje takie scenariusze, większość zadziała automatycznie bez myślenia. I ja mam później mieć nieprzyjemności, bo zareagowałem tak, a nie inaczej? To niech, kurwa, robią darmowe szkolenia samoobrony, unieszkodliwiania bandziorów itp. A jebany złodziej i tak miał farta - w Teksasie by mu łeb odstrzelili. I ludzie by byli wdzięczny, że jednego złodzieja mniej. No, ale to Polska, czyli chory kraj w którym bandzior ma większe przywileje niż zwykły obywatel, który broni swojego dobra...
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-06-11, 22:03
Za brak myślenia się płaci.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie