18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
47-letni mężczyzna będzie odpowiadał za usiłowanie zabójstwa w Zabrzu. Kilkukrotnie ranił nożem 17-letniego chłopaka, który w nocy próbował włamać się do jego samochodu.

Niżej podaję źródło. Powiedzie mi jakim kurwa prawem facet, mimo tego, że bym pod wpływem ma odpowiadać jak za usiłowanie zabójstwa?
Z drugiej strony jak pojebany musiał być ten nastolatek, żeby się włamywać do samochodu i ryzykować wyrokiem, czy nawet nożem w plecach, kiedy mógł jak normalny człowiek zgwałcić jakąś kobietę i by dostał co najwyżej zawiasy...

Źródło
Zgłoś
Avatar
janusz2222 2014-06-11, 22:21
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
balasz 2014-06-11, 22:56
Wydaję mi się, że w takiej sytuacji nawet człowiek nie będący pod wpływem może spanikować i nie myśleć trzeźwo. Ma też prawo przypuszczać, że jak ktoś mu zajebie fure to w tym pięknym kraju już jej nigdy na oczy nie zobaczy, a także ma prawo przypuszczać, iż gość który idzie na włam jest uzbrojony i że za narobienie hałasu może go zajebać bez żenady. To się właściwie nie dziwię że najpierw wolał sprzedać kose niż krzyczeć czy jebnąć "sztachetą" a w zamian zarobić kulkę albo maczetą...
Zgłoś
Avatar
janusz2222 2014-06-11, 23:28 2
balasz napisał/a:

Wydaję mi się, że w takiej sytuacji nawet człowiek nie będący pod wpływem może spanikować i nie myśleć trzeźwo. Ma też prawo przypuszczać, że jak ktoś mu zajebie fure to w tym pięknym kraju już jej nigdy na oczy nie zobaczy, a także ma prawo przypuszczać, iż gość który idzie na włam jest uzbrojony i że za narobienie hałasu może go zajebać bez żenady. To się właściwie nie dziwię że najpierw wolał sprzedać kose niż krzyczeć czy jebnąć "sztachetą" a w zamian zarobić kulkę albo maczetą...



Lekarze stwierdzili, że wymieniony ma 2 rany kute w okolicach łopatki i pod pachą oraz 2 rany cięte twarzy.

I dlatego w panice bawił się w Assasin's Creeda, czy Prince of Persie? Nie, poprostu po pijaku zaczał 17letniego chłopaka napierdalać nożem. Powinien trafić do pierdla, bo jest sam groźniejszy od tego złodzieja. Bo chyba podpierdolenie radia a morderstwo to chyba tego porównywać nie musimy? Po za tym kto w obronie koniecznej rżnie człowieka kosą po twarzy
Zgłoś
Avatar
Kantinflas 2014-06-12, 10:21
Mam nadzieje ze ta zlodziejska kurwa zdechnie, i chuj mu w ryj.
Zgłoś