18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
47-letni mężczyzna będzie odpowiadał za usiłowanie zabójstwa w Zabrzu. Kilkukrotnie ranił nożem 17-letniego chłopaka, który w nocy próbował włamać się do jego samochodu.

Niżej podaję źródło. Powiedzie mi jakim kurwa prawem facet, mimo tego, że bym pod wpływem ma odpowiadać jak za usiłowanie zabójstwa?
Z drugiej strony jak pojebany musiał być ten nastolatek, żeby się włamywać do samochodu i ryzykować wyrokiem, czy nawet nożem w plecach, kiedy mógł jak normalny człowiek zgwałcić jakąś kobietę i by dostał co najwyżej zawiasy...

Źródło
Zgłoś
Avatar
Muzz 2014-06-11, 12:59 124
Powinien dostać medal i nowy, większy nóż.
Zgłoś
Avatar
k................a 2014-06-11, 13:01 8
z tym nożem to jednak troche przesadził ,nie mógł kijem czy sztachetą po nogach przyjebać?
Zgłoś
Avatar
Zawulon 2014-06-11, 13:01 13
W polskim prawie zawsze stawia się na okoliczności. Będzie odpowiadać prze sądem bo zranił nożem innego człowieka. Czy złodziej próbował pierwszy zaatakować gościa czymś co miał w ręku, czy najpierw wymienili kilka zdań czy gość np. nakrył gościa po cichu i od razu dźgnął ? Stąd w polskim prawie takie widły na wszystko. W zależności od okoliczności może dostać medal albo 8 lat.
Zgłoś
Avatar
Złodziejka_Zapalniczek 2014-06-11, 13:04 1
Pewnie trenował na konkubinie i chciał nowego wyzwania
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-06-11, 13:07
Co ty łaku pierdolisz?
Zgłoś
Avatar
LucaBrasi 2014-06-11, 13:23
Zarzut to jeszcze nie wyrok. Chociaż złodzieja się albo łapie albo przegania wiec dwie kosy w plecy w tej sytuacji wyglądają trochę dziwnie jakoś nie potrafię sobie wyobrazić przebiegu tej sytuacji ale oczywiście złodzieja to nawet nie szkoda.
Zgłoś
Avatar
Silver.Surfer 2014-06-11, 13:41 4
Jak ostatnio słyszę co się dzieje to mam coraz większa ochotę spierdalać z tego kraju.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2014-06-11, 13:48 2
Rozumiem zajebać tubę, ewentualnie jakimś kijem przetrącić kolano (pamiątka na całe życie zwłaszcza przy zmianie pogody by mu się ta akcja przypominała i pamiętałby że zrobił źle) ale żeby od razu parę kos od razu żenić i to dla obrony auta, a nie siebie czy najbliższych to troszkę przesada.
Zgłoś
Avatar
mp0011 2014-06-11, 13:53 4
I bardzo słusznie.

Był środek mocy, teren publiczny, koleś był pijany, a szkoda (ewentualna utrata auta) była niewspółmierna do zarżnięcia kogoś nożem...

Co innego, gdyby ktoś włamał się do prywatnego garażu/mieszkania i atakował właściciela pomimo świadomości że ten ma nóż.

A zaistniałej sytuacji właściciel miał prawo zatrzymać włamywacza i uniemożliwić mu ucieczkę, ewentualnie odpowiedzieć adekwatnie do zagrożenia. W artykule napisano, że doszło do szamotaniny, ale nie kto zaatakował. Włamywacz mógł się bronić/chcieć wyrwać a nie atakować.
Zgłoś
Avatar
1950M 2014-06-11, 16:22 2
Mogl go zgwalcic
Zgłoś
Avatar
vil 2014-06-11, 17:07
"Powiedzie mi jakim kurwa prawem facet, mimo tego, że bym pod wpływem ma odpowiadać jak za usiłowanie zabójstwa?"

Tak kurwa, jak potrącę gówniarza na pasach to się powołam, ze to pod wpływem było i nie mogę odpowiadać. Nie moja wina przecież. Genialnie.
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2014-06-11, 17:08
według naszego prawa musiałby położyć się na ziemi,dać skopać jednocześnie dzwoniąc po suki, a jak by już go okradli to dostał by mandat za zawracanie dupy !!
nie o taką Polske nasi przodkowie walczyli !
Zgłoś
Avatar
vil 2014-06-11, 17:16 1
zwirz13 napisał/a:

nie o taką Polske nasi przodkowie walczyli !



Tak, na pewno nie walczyli o Polskę, w której pierdolnięci, zachlani goście popierdalają po ulicy z nożami i dźgają każdego, kto im się narazi.

Jak ktoś ma już tak nasrane używkami, że rzuca się z nożem w obronie radyjka... Nie zdziwiłbym się, gdyby mu nie przeszkadzało, ze to nie jego auto było, tylko w tym samym miejscu zaparkowane. I ktoś nie włamuje się, tylko wsiada.

I alkohol/dragi NIGDY nie powinny być brane jako okoliczność łagodząca. Bydło.
Zgłoś
Avatar
Grzesiek_ 2014-06-11, 18:00 4
Czy mi się wydaje czy wy jeszcze tego złodzieja próbujecie bronić? Co by nie zrobił i czego by nie ukradł to wyciągnął łapska po nie swoją rzecz i powinien za to odpowiadać, a nie jeszcze obywatel, który bronił swojego mienia, w tym przypadku samochodu (nie napisane jaki to samochód, być może pracował na niego kilka-kilkanaście lat i ma dla niego ogromną wartość) przez takiego imbecyla, który sprowokował tą sytuacje może pójść do puchy... Zamiast tych kos w plecy mógł mu łapy uciąć przy samej dupie i byłby spokój na zawsze. A z drugiej strony co do alkoholu - mam już się nigdy nie napić bo w każdej chwili może jakiś debil chcieć ukraść mi cokolwiek i w takiej okoliczności najlepiej dać mu w spokoju odejść i jeszcze pomachać na pożegnanie bo próba obrony pod wpływem może podejść pod usiłowanie zabójstwa? Żenada... Polska...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie