18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
KrisCFC 2014-02-05, 21:10 7
Wszystko fajnie, tylko co dalej... bo koleś popierdolił, popierdolił i co?...Wszyscy tylko gadają a rząd dalej robi co chce... :/
Zgłoś
Avatar
seba888.93 2014-02-05, 22:43 6
tylko takie pierdolenie, wszyscy sie wkurwiają i na tym sie kończy...
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2014-02-05, 22:44 34
Koleś jest wiceprezesem KNP, więc nie pierdolcie, że pierdoli i nic nie robi.
Zgłoś
Avatar
NazgulTom89 2014-02-05, 22:44 155
moze pora kurwa isc w slady ukrainy. na samym sadisticu jest nas 200 tys do chuja pana ile mozna pozwalac sie okradac. to kurwa drozeje to drozeje to podnosza ile mam jeszcze robic na tych zlodzieji ?
Zgłoś
Avatar
Abducti 2014-02-05, 22:49 9
żeby było jak z ACTA, potem jak na Ukrainie i może jednak w końcu wyrzucimy ten rząd na zbity ryj
Zgłoś
Avatar
NazgulTom89 2014-02-05, 22:51
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
lodys 2014-02-05, 22:51
a co jak urząd skarbowy przysyła kary za 5 lat do zapłecenia za abonament?? bo ludzie dostaja takie wezwania i muszą płacić po 1,5 tyś zł. a jak nie to blokują im pensje...
Zgłoś
Avatar
femi666 2014-02-05, 22:56 13
Będziemy na nich robić do póki do póty ludzie będą się godzić na chodzenie z pochyloną głową. A będą bo wychodzą z założenia "da się wyżyć za 500 emerytury więc będe tak żyć". Tego nie zmienisz rewoltą czy innym powstaniowym zrywem.
Ślady ukrainy? Litości, oni tam są między młotem a kowadłem jak na tym memie z poland ball, "nie chcesz być wolna jak my?"
Każdym państwem rządzi wojsko, do czasu jak w naszym dowodzenie mają komuchy itp. itd. to im w to graj. Jeśli się nie trafi patriota (nawiązanie do Piłsudzkiego) to dupa z tego będzie nie ważne jak głośno ludzie będą na ulicach krzyczeć.
Ktoś mądry powie "ale solidarność" -> gówno, ustawienie swoich na szczeblach "nowej RP" czyt. magdalenka. solidarność promowana na świecie, że obaliła komunizm a na prawdę jest światowym przykładem, że jak komuchów nie powiesisz (nawiązanie do "a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści) to będą u władzy pod tą czy inną "wolnościową" etykietką.
Zgłoś
Avatar
pionner 2014-02-05, 22:57 2
Rozumiem, że panowie posłowie zakupią mi telewizor, gdyż takiego nie posiadam? W końcu ma być dostęp dla wszystkich, a ja nie mam tyle pieniędzy, żeby ot teraz biec do sklepu i kupować sobie odbiornik.
Zgłoś
Avatar
jawamen 2014-02-05, 22:57 1
tesciowa dosttala do zapłatt 1,5 tys sory tak jak kolega napisał to spółka akcyjna nie podpsalismy z nimi umowy !!!!!!!! aaa morzna by sie wybrac na warszawke czemu nie jestem za !!! załorze nawet na sadolu post kto jest chetny zeby jechac .
Zgłoś
Avatar
Shakka Zombie 2014-02-05, 22:58 3
Bo Polacy bardziej czekają na osobę, która "pierwsza rzuci kamieniem" , jest pewien Pan, który chciał wyrównać z poziomem "zero" nasz parlament... miał dość spore poparcie w społeczeństwie i chyba tutaj na sadolu też mu "brawa się biło".
Zgłoś
Avatar
radzio22-14 2014-02-05, 23:06 1
wszystko ładnie, fajnie i pięknie ale jesteśmy okradani od dawna(zus, ofe itd) a mimo to ludzie się z tym godzą. Czytam tu opinie że " trzeba się postawić " ale gdy przychodzi co do czego, ludzie olewają sprawę. trzeba będzie spierdolić z tego kraju gdzieś gdzie ludzie u władzy mają mózgi
Zgłoś
Avatar
NazgulTom89 2014-02-05, 23:13 16
jawamen napisał/a:

tesciowa dosttala do zapłatt 1,5 tys sory tak jak kolega napisał to spółka akcyjna nie podpsalismy z nimi umowy !!!!!!!! aaa morzna by sie wybrac na warszawke czemu nie jestem za !!! załorze nawet na sadolu post kto jest chetny zeby jechac .


kolego zakladaj bardzo dobrze niech kazdy wstawia jakies posty ze mamy w tym kraju przejebane bo nie reagujemy. admini pomozcie nam i walcie na glowna temat z jakims rozpierdolem w warszawie tyle mozecie zrobic. przeciez kazdy z nas narzeka ludzie nie znacid osoby ktora by nie narzekala a te kurwy dalej kradna to pieniadze z ofe to jakies jebane oplaty audiozasralne. nie ma i nie bedzie parti ktora nas wesprze bo to te kurwh pojda dalej i beda nas ogradac. jestem za rozpierdolem nie chce piw chce rozpierdol chce by polacy wreszcie sie ogarneli bo ja mam juz dosc zeby znajomi uciekali do angli i tam firmy robili bo tutaj 3/4 wyplaty maja oddac zusy srusy skarbowki jeden podatek drugi potadek jasny chuj a portugalska biedronka nic nie placi niemiecki lidl z pascalem i okrasa tez nic nie placi. LUDZIE !!!!!!!

no to przestancie pierdolic , dzialajmy . rzucajmy jakimis tematami niech laduja na glownej jak przez pare dni urwanej dupy na glownej nie zobaczycie to nic wam sie nie stanie. od czegos musimy zaczac
Zgłoś
Avatar
gallaleta 2014-02-05, 23:21
Jak z telewizji znikną Kasie Ssijchłopki i nie będzie reklam, na których telewizja nabija kasę to wtedy można będzie zapłacić. Skoro chcą zdzierać z naszych kieszeni to niech zrezygnują z dodatkowych źródeł dochodów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie