18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Namex 2013-03-24, 23:00
To przez tego Barana
Zgłoś
Avatar
Wikmndfm 2013-03-24, 23:04
Widać, że nie przegląda sadistica. Jakby przeglądał, to nauczyłby się od Rosjan, że nie należy montować kamery w samochodzie, bo przyciąga wypadki.
Zgłoś
Avatar
pawelgk 2013-03-24, 23:11
Zgłoś
Avatar
fibb 2013-03-24, 23:12
ma tyle wypadków że chyba można stwierdzić że on nie ma bladego pojęcia o jeździe
Zgłoś
Avatar
Ar1xxxx 2013-03-24, 23:14
a ja myslalem dotychczas ze jestem bogiem wjezdzajac przy 40kmh na rondo
Zgłoś
Avatar
miodek_1 2013-03-24, 23:16 1
Wikmndfm napisał/a:

Widać, że nie przegląda sadistica. Jakby przeglądał, to nauczyłby się od Rosjan, że nie należy montować kamery w samochodzie, bo przyciąga wypadki.



No w sumie to masz rację.
Generalnie powinni zakazać montowania kamerek.
Na sadisticu jeszcze nie widziałem filmiku z samochodu bez kamerki , a to chyba najlepszy dowód na stwierdzenie , że to właśnie te urządzenia mają główny wpływ na błędy kierowców.
W 100% wypadków na sadisticu udział brały samochody z kamerkami ...
Zgłoś
Avatar
andyq 2013-03-24, 23:20
Neonon napisał/a:

andyq jak nie jesteś fanem f1 i wyscigów to pisz o trawie, kwiatkach, wiosnie, zbieraj mlecze dla króli. Nie wiem czy wiesz ... i 96 czy tam 69 osob polubliło Twoj komentarz, Kubica to pierwszy Polak w f1 ! CZAISZ TO SUKO ? Nie wiem czy wiecie ale ! statystycznie kierowców f1 w historii świata jest mniej niż astronautów. Drogi sport nie dla każdego. Kubica jedyny z Polski ! andyqdodawaj komentarze jak sie rozmnażaja grzechotki i w ile dni kiełkuje rzeżucha, bo kurwa gówno wiesz i próbujesz rechotać


A ty czaisz kretynie że On "był" jedyny z polski? Sam napisałeś że "...Nie wiem czy wiecie ale ! statystycznie kierowców f1 w historii świata jest mniej niż astronautów. Drogi sport nie dla każdego...." więc teraz to przeczytaj ze zrozumieniem. Już? A więc jak można zostawić to grono na własne życzenie w momencie gdy można było tak wiele osiągnąć? Czaisz to suko że nawet jego sponsorzy byli przeciw jego występom w rajdach? A jeśli tak było to nawet gdyby odzyskał 100% sprawności to żadna ekipa nie weźmie go do F1 bo jest nieodpowiedzialny.
Ja Kubicę podziwiałem że mu się udało. Napisałem tylko prawdę że spierdolił karierę w F1. Uważasz że jest inaczej? To zadzwoń do Ferrari i zapytaj czy go wezmą?
Zgłoś