18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
Patol 2013-03-23, 22:31 1
robson to jest wariat, zamiast wyleczyc do końca łapę, to nadal szarżuje
Zgłoś
Avatar
h................j 2013-03-23, 22:31 11
Znaleźli już czarne skrzynki?
Zgłoś
Avatar
rzeszowiak 2013-03-23, 22:33
Dla Roberta piwko zawsze
Zgłoś
Avatar
cts 2013-03-23, 22:33 2
Nic się nie stało, Robercie nic się nie stało! Naprawa i ciśniemy dalej!
Zgłoś
Avatar
Tradyt 2013-03-23, 22:38
Operator kamery zajebisty,własną grabe nagrywa
Zgłoś
Avatar
DR_DRE 2013-03-23, 22:39 7
Jak chcesz wygrać za wszelką cenę to musisz się liczyć z ryzykiem, jego pasja się przeraża w obsesje ale i tak jest dla mnie wielki.
Zgłoś
Avatar
miek13 2013-03-23, 22:42 8
Kto mu kurwa prawo jazdy dał ?!
Zgłoś
Avatar
markop4321 2013-03-23, 22:46
Najpierw Baran pojechał po bandzie, a teraz Robert.
Zgłoś
Avatar
andyq 2013-03-23, 23:06 65
Niestety ale Kubica jest najlepszym przykładem tego jak szybko można spieprzyć sobie karierę. Ja rozumiem że rajdy były jego pasją i chciał w nich brać udział. Ale z tym mógł poczekać. W rajdach zawsze można zacząć, wystarczy mieć kasę. A z F1 nie jest tak łatwo. Miał zajebistą szansę i ją spierdolił. A najbardziej mnie wkurwia że 90% ludzi widzi winę w źle zamontowanej barierce. Tak jak by to ona przyjebała w samochód a nie na odwrót.
Było o nim głośno jak śmigał w F1 nawet na podium nie musiał stawać a teraz musi w coś pierdolnąć żeby w mediach zaistnieć.
Zgłoś
Avatar
Enzov12 2013-03-24, 6:26 18
@UP Wkurwiający to są tacy specjaliści jak ty, którzy wszystkim by dyktowali co mają robić a sami chuja robią. Szacun wielki dla Roberta za to, że się nie poddał i idzie dalej naprzód.
Zgłoś
Avatar
90luckypl 2013-03-24, 7:40 2
@up andyq: a co ty się tak srasz do niego, kurwa właśnie największa polewa jest z takich użyszkodników jak ty co czują ból dupy że, ktoś mimo wszystko daje rade i nieźle zapierdala. Prawda jest taka że jakbyś wsiadł z nim do auta to po 100 metrach byś biegał jak kurwa chory kot po kokpicie szukając wyjścia, pajacu...
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-03-24, 10:23 9
Cytat:

a co ty się tak srasz do niego, kurwa właśnie największa polewa jest z takich użyszkodników jak ty co czują ból dupy że, ktoś mimo wszystko daje rade i nieźle zapierdala. Prawda jest taka że jakbyś wsiadł z nim do auta to po 100 metrach byś biegał jak kurwa chory kot po kokpicie szukając wyjścia, pajacu...


haha gościu, andyq dobrze gada, bo trzeba mieć w wyjebane znajomości żeby chociaż wsiąść do bolidu F1, ale co tam, Kubica se pojeździł, znudziło go to, wsiadł do prawdziwego samochodu w prawdziwym wyścigu (rajdzie) i pokazał że chuja umie
i chuj jestem zawistny - jak prawdziwy Polak
Zgłoś
Avatar
shavo 2013-03-24, 11:05 1
@pakicito, chuja umie? Mam nadzieję, że to ironia, bo oprócz znajomości trzeba byc też w chuj dobrym kierowcą, żeby jeździc w f1, nawet w Marussi czy Caterhamie.
Zgłoś
Avatar
k................t 2013-03-24, 11:13
andyq napisał/a:

Niestety ale Kubica jest najlepszym przykładem tego jak szybko można spieprzyć sobie karierę. Ja rozumiem że rajdy były jego pasją i chciał w nich brać udział. Ale z tym mógł poczekać. W rajdach zawsze można zacząć, wystarczy mieć kasę. A z F1 nie jest tak łatwo. Miał zajebistą szansę i ją spierdolił. A najbardziej mnie wkurwia że 90% ludzi widzi winę w źle zamontowanej barierce. Tak jak by to ona przyjebała w samochód a nie na odwrót.
Było o nim głośno jak śmigał w F1 nawet na podium nie musiał stawać a teraz musi w coś pierdolnąć żeby w mediach zaistnieć.



Najbardziej to spieprzyłeś ty pisząc takie pierdy nieudaczniku. Osiągnij w życiu nawet połowę tego co on a potem się wypowiadaj.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie