18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
wympal 2013-03-24, 11:14
gimbaza wstała i mamy zlot ekspertów...RK ma tą jedną cechę, dzięki której na przykład taki Colin Mcrae na zawsze będzie bogiem rajdów dla kibiców i miłośników tego sportu. CRASH OR WIN. jedyne wyzwanie stawnowi dla niego on sam, nie inni zawodnicy. dlatego uwielbiam oglądać jego jazdę. narodowość stanowi w tym przypadku przyjemny zbieg okoliczności. idźta gdzie indziej brandzlować się dłiftem albo dżymkałem.
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-03-24, 11:24 1
to sie sie rozjebal to pokazuja wszedzie, ale to ze dzien wczesniej wygral WSZYSTKIE etapy to nie było nigdzie

typowe polaczki, tak kurwa polaczki bo to okreslenie do was pasuje
hieny zyjace z cudzego nieszczescia
Zgłoś
Avatar
Pan_Mordu 2013-03-24, 11:25
Kubica popełnił jeden niepotrzebny błąd, wsiadł za kierownicę normalnego rajdowego samochodu... Mnie w ogóle dziwi, że ktoś na to pozwolił, bo jak wiadomo bolid F1 to zupełnie inna bajka niż klasyczny samochód, zupełnie inna technika prowadzenia itd, itd. Sam jeżdżę na rajdach i wyścigach co prawda amatorsko i obserwując co robi Kubica to widzę, że jest to trochę takie pokazanie na siłę tego, że jeszcze będzie mistrzem jak nie tam to tu. Jak w każdym tego typu sporcie zdarzają się wypadki ale patrząc na Kubicę to wygląda tak jak coś w stylu "zesraj się a nie daj się" a niestety nie o to chodzi, żeby albo wygrać albo się zabić...
Zgłoś
Avatar
antycypant 2013-03-24, 11:30 1
Czekam na "Kubica crash compilation"
Zgłoś
Avatar
riczardson 2013-03-24, 11:31
Tak nie jestem w temacie kariery zawodowej Kubicy, ale czy wie ktoś czy on powróci jeszcze do F1?
Zgłoś
Avatar
hideharu 2013-03-24, 11:40
Też sądzę że na rajdy mógł poczekać. 5 lat by go nie zbawiło. Ile Małysz czekał żeby moc jeździć. Trochę głupio zrobił, kibice zawiedzeni. Teraz pewnie długo poczekamy na Polaka w F1.
Zgłoś
Avatar
Biker50 2013-03-24, 11:41 1
Jasieq napisał/a:

Tak nie jestem w temacie kariery zawodowej Kubicy, ale czy wie ktoś czy on powróci jeszcze do F1?



Jak się będzie tak rozbijał to zamiast F1 będzie Alt +F4 jego kariery
Zgłoś
Avatar
WizarD90 2013-03-24, 11:53 12
andyq napisał/a:

Niestety ale Kubica jest najlepszym przykładem tego jak szybko można spieprzyć sobie karierę. Ja rozumiem że rajdy były jego pasją i chciał w nich brać udział. Ale z tym mógł poczekać. W rajdach zawsze można zacząć, wystarczy mieć kasę. A z F1 nie jest tak łatwo. Miał zajebistą szansę i ją spierdolił. A najbardziej mnie wkurwia że 90% ludzi widzi winę w źle zamontowanej barierce. Tak jak by to ona przyjebała w samochód a nie na odwrót.
Było o nim głośno jak śmigał w F1 nawet na podium nie musiał stawać a teraz musi w coś pierdolnąć żeby w mediach zaistnieć.

...

No a ty jesteś najlepszym przykładem bezmózgiego osobnika, który pierdoli od rzeczy i nie wie nawet o czym. Robert Kubica bierze udział w Mistrzostwach Europy a kolejną imprezą będą Mistrzostwa Świata.

a teraz się skup.

" 22.03 Las Palmas de Gran Canaria (PAP) - Robert Kubica (Citroen DS3 RRC) jest po pierwszym dniu liderem 37. Rajdu Wysp Kanaryjskich, trzeciej rundy mistrzostw Europy. Były kierowca Formuły 1 wygrał wszystkie osiem piątkowych odcinków specjalnych. Polak, który samochodem w specyfikacji RRC (Regional Rally Car) debiutuje w rajdowych mistrzostwach Europy, o 1.06,7 min. wyprzedza dwukrotnego triumfatora imprezy (2010 i 2012) Czecha Jana Kopecky'ego jadącego Skodą Fabią S2000 oraz o 1.51,0 Irlandczyka Craiga Breena (Peugeot 207 S2000), mistrza świata SWRC w ubiegłym sezonie."

W rajdach nie ściga się na minuty raczej na sekundy a nawet na setne. A Kubica Kopeckiemu wpierdolił 1:06 min! Chujowo, że środowisko pokracznych osób, które nie znają się na tym sporcie tak postrzega jego wypadek.

I tak na koniec. Kubica sam przed startem powiedział, że ten rajd jest dla niego tylko nauką. Chciał się nauczyć pracy z pilotem i wjeździć w samochód. A tak im wpierdolił, że aż miło.

Pan_Mordu napisał/a:

Kubica popełnił jeden niepotrzebny błąd, wsiadł za kierownicę normalnego rajdowego samochodu... Mnie w ogóle dziwi, że ktoś na to pozwolił, bo jak wiadomo bolid F1 to zupełnie inna bajka niż klasyczny samochód, zupełnie inna technika prowadzenia itd, itd. Sam jeżdżę na rajdach i wyścigach co prawda amatorsko i obserwując co robi Kubica to widzę, że jest to trochę takie pokazanie na siłę tego, że jeszcze będzie mistrzem jak nie tam to tu. Jak w każdym tego typu sporcie zdarzają się wypadki ale patrząc na Kubicę to wygląda tak jak coś w stylu "zesraj się a nie daj się" a niestety nie o to chodzi, żeby albo wygrać albo się zabić...



Kolejny mistrz świata i okolic... Jeżeli jeździsz w rajdach i piszesz, że Kubica nie powinien wsiadać do rajdówki? Powiedz mi co Ty osiągasz w swoim seryjnym samochodziku? Kubica wklepał dwukrotnemu mistrzowi świata. Wyobraź sobie, że stoisz na mecie. Odlicz teraz 1:06 min i uświadom sobie, że tyle czasu zajęło mistrzowi świata dogonienie Kubicy. I ty masz jeszcze czelność pisać, że ty TEŻ jeździsz w rajdach...
Zgłoś
Avatar
apacz92 2013-03-24, 12:06 1
Gościu robi to co kocha i tyle jego sprawa zal mi was tych co mu zazdroszczą
Zgłoś
Avatar
ScrappyCoco 2013-03-24, 12:15
DR_DRE napisał/a:

Jak chcesz wygrać za wszelką cenę to musisz się liczyć z ryzykiem, jego pasja się przeraża w obsesje ale i tak jest dla mnie wielki.

Przeraża to mnie poziom twojej głupoty
Zgłoś
Avatar
szefwszystkichszefow 2013-03-24, 13:15 1
@ Pan_Mordu to ze umiesz zarzucic tico na recznym to to nie jest rajd, nawet amatorski, wielki szacunek dla Kubicy ktory robi to co lubi i nie szuka rozglosu, nie jest super gwiazda jak Hamilton, ktory wiecej gada niz robi.
Calkowicie rozumiem, dlaczego zwleka z powrotem do F1, jezdzi w rajdach, bo tam licza sie wciaz umiejetnosci, a w F1 trzeba tylko umiec krecic kierownica, umiejetnosci i odwaga schodza na drugi plan, bardziej liczy sie budzet zespolu i stan opon w bolidzie. Ogladalem dzisiejszy wyscig, totalna rozpacz.
Poza tym co innego jezdzic 150 km/h przez lasy, pola, male wioski, gdzie mijasz sie z drzewem o kilkanascie centymetrow, a co innego 300km/h super bezpiecznym bolidem, z szerokim poboczem usypanym zwirem, rywalizacja konczy sie na prostej start-meta, gdzie uzywaja DRSu do wyprzedzania, wynik wyscigu zalezy od opon albo od team-orders.
I ktos kurwa ma czelnosc napisac, ze ktos jest glupi rezygnujac z F1 na rzecz rajdow samochodowych.
Zgłoś
Avatar
d................4 2013-03-24, 13:17 27
Robert Kubica - Kolejny wypadek tym razem w ERC Rally Islas Canarias

Zgłoś
Avatar
cts 2013-03-24, 13:20 2
0:25- błąd pilota? Pewnie biedak się zamyślił- wciąż nie może przestać myśleć o k*tasie dziennikarza.
Zgłoś
Avatar
swGrzegorz 2013-03-24, 13:28
"Kubica: Niestety, i nie jest to wymówka, na szybkich sekcjach brakowało mi przyczepności tyłu, zwłaszcza na zjazdach. Powinienem był wziąć to pod uwagę. Nie zrobiłem tak, a powinienem był hamować wcześniej.

Byłem w szybkim zakręcie w dół, z łatwością przejeżdżanym pełnym gazem. Potem było mocne hamowanie do trójkowego zakrętu. Kiedy wcisnąłem hamulec, straciłem przyczepność tyłu – zwolniłem więc nacisk [na pedał]. Gdybym tak nie zrobił, obróciłbym się – a droga była wąska. Auto zaczęło jechać bokiem przed zakrętem. Próbowałem się zmieścić, ale uderzyłem w barierę. Nie mogłem zmniejszyć prędkości i uderzyłem lewym tyłem, potem przodem.

Jechaliśmy swoim tempem, nie atakowaliśmy. To doświadczenie, to nie powinno się zdarzyć – ale może. Nawet najmniejszy błąd jest w rajdach kosztowny. To był dla nas dobry weekend, testowanie dobrze nam szło – nawet na pierwszym porannym odcinku było dobrze, nie cisnęliśmy. Musimy wykorzystać doświadczenia, także te negatywne. Takie są rajdy. Od jutra skupiamy się na Portugalii i idziemy do przodu."
Zgłoś
Avatar
FrasQs 2013-03-24, 13:37 1
Kurwa,jakiie drogi :o
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie