18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Warcrimer 2014-12-28, 12:30
Nawrotka napisał/a:

Jakub Kosek z Krakowa od kilkunastu lat kolekcjonuje kasety disco polo, co na to jego sąsiedzi?



A co mają do tego sąsiedzi? Posiadacz tylu kaset niekoniecznie musi przeszkadzać swoim sąsiadom głośną muzyką.
Zgłoś
Avatar
Halman 2014-12-28, 12:33 1
500 kaset... kiedyś wypierdoliłem jakieś 100 kaset... od tej chwili jestem szczęśliwy
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2014-12-28, 12:36 9
już w tym momencie za tą kolekcję mógłby sobie kupić jakiś używany samochód. Za sto lat ten zestaw będzie wart dobry dom pod klucz i średniej klasy samochód(o ile za sto lat nadal będziemy jeździć). Jest to pewnego rodzaju długoterminowa inwestycja
Zgłoś
Avatar
QTouch 2014-12-28, 13:26
@Up

Myślę, że mało kto kolekcjonuje coś latami, żeby wymienić to potem na jakiś używany samochód
Zgłoś
Avatar
Dreamer 2014-12-28, 13:38 8
Kiedyś disco polo to była spoko muzyka, a teraz ludzie słuchają Braci Figocośtam, których muzyka opiera się głównie o opowieściach o tym, że trzeba ruchać, macać, wyrywać świnie bla bla bla. Nie mówię, że nie trzeba tego robić ( ) ale ludzie, przecież w dzisiejszych czasach ta muzyka jest dla ludzi o IQ deski klozetowej.
Zgłoś
Avatar
Chędogi_Rzułf 2014-12-28, 13:49 98
Dreamer, ale od Figo Fagotów to Ty się odpierdol!
Zgłoś
Avatar
Rience 2014-12-28, 13:57 4
1:18 Pawlak?
Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2014-12-28, 14:21
Zenek z AKCENTu Krolem disco! to nie ulega żadnym watpliwoscia.
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2014-12-28, 14:33 10
diagnoza taka: sympatyczny gość, tylko pierdoła. Napewno prawiczek, napewno jego mama była wiekowa jak go urodziła. Ma syndrom faceta wychowywanego przez babcię. Podejrzewam, że największą tragedią gościa jest to, że mama ciągle żyje. Mogę się mylić oczywiście, ale ta przygarbiona sylwetka, ehh no wszystko mi mowi ze tak jest. Do tego widać, że wąs nigdy nie golony, pewnie latał z mleczniakiem. Ale bez hejtu, wole takich nich JP100%.
Zgłoś
Avatar
garota 2014-12-28, 15:25 11
Disco Polo. Wiele osób twierdzi że słucha tego bo fajnie się przy tym bawi. Ale kurwa mać jak fajnie przy tym można się bawić? Nie da się nawet jakoś seksownie poocierać o pizdę panienki, żadnego rytmu, stylu, klasy. Zero po prostu.
Jedynie wesele nadaje się na ten typ jarmarcznej muzyki jeżeli chodzi o sam taniec. Przecież tego można słuchać tylko będąc właśnie gdzieś na jarmarku, bazarze bądź weselu, gdzie po prostu za dużo się dzieje by skupić się na samej muzyce. Ba, muzyka to jeszcze pikuś w porównaniu do słów. Przecież po kilku minutach słuchania tego ścierwa człowiek zaczyna tracić IQ. Dźwięki z keyboardu Yamaha (pierwsze takie pojawiły się od Yamahy właśnie) i słowa napisane przez ludzi których matki rodziły pod znieczuleniem z bimbru. Kurwa, ogarnijcie jak on pokazuje te okładki Przecież ci "producenci" nawet nie potrafią skumać kiedy cisną sami ze sobą. "Ja i moja dziewczyna" a na okładce jeden gość drugiemu przykucniętemu trzyma ręce na ramionach No przecież nawet ze zdolnościami menadżera na podstawie 2 klasy podstawówki wiedziałem że zasada jest jedna, "no homo". .dziwny nasz kraj, no ale cóż, jeżdżę na wsie od dziecka i taka muzyka pasuje do tamtejszych ludzi.
Zgłoś
Avatar
kawkaman 2014-12-28, 16:05
sadysta słowo klucz
Zgłoś
Avatar
decode21 2014-12-28, 17:03
Takich jak ten tutaj Jakub Kosek to teraz można wielu spotkać na koncertach figo fagot! Figo fagot to wulgarne ale dalej disco polo! Zaraz będzie ból dupy discopolo fagotowców.
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2014-12-28, 21:07
Bardzo pozytywny koleś. Ma pasję, coś robi w wolnym czasie, a nie gnije przed piorącym mózgi telewizorem. Dużo osób śmieje się z tej muzyki, ale jak jest wesele, albo sobie po prostu popiją, to tylko czekać na Shazze albo Boysów
Zgłoś
Avatar
Asmord 2014-12-28, 21:13 3
Za disco polo piwa nie będzie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie