18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
koleś w barze
drvalik • 2011-05-02, 21:46
Przychodzi koleś do baru, rozgląda się i widzi niezła babkę, więc podchodzi zagaduje. Rozmowa sie klei wkońcu zabierają sie do kolesia do domu. Są po pierwszym numerku kobieta mówi
- wiesz to było wspaniałe !
- no wiesz ja mogę jeszcze raz ale musisz trzymać mnie za chuja przez pół godziny,, i nie możesz puszczać ! i tak zrobili, Koleś półożył sie spać,wstaje po pół godziny, drugi numerek kobieta się odzywa:
wiesz, to był najcudowniejszy seks w moim życiu!
-hmm no ja mogę jeszcze raz ale musisz przez godzinę trzymać mnie a chuja, i nie możesz puszczać ! Więc tak zrobili, Koleś półożył sie spać,wstaje po godzinie, znowu trzeci numerek kobieta się odzywa:
nigdy takiego czegoś nie przeżyłam, jesteś cudowny !
-nooo....jeśli chcesz to mogę to zrobić jeszcze raz, ale musisz mnie przez 2 godziny trzymać za chuja, i nie możesz puszczać ! Koleś znowu poszedł spać, babka go ciągle trzyma, wstaje po 2 godzinach , czwarty numerek. Kobieta się odzywa:
-jesteś najwspanialszym kochankiem jakiego znam, jesteś taki męski, nigdy w życiu nie przeżyłam takiego czegoś jak z toba......ale powiedz mi poco było to trzymanie za chuja ? To jakaś technika czy coś ? to przez to jesteś taki wspaniały ?
-nooo wiesz, poznałem Cię dopiero wczoraj, nie mam pojecia kim jesteś, nic o Tobie nie wiem oprócz tego, że jesteś piękna, wogóle sie nie znamy....więc nie chciałem żebyś mi cos z domu pierdolnęła !!
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-05-02, 22:15 22
Znam w lepszej wersji:
W jednym z programów " Oprah Winfrey Show " występował 98 letni dziadek, który przechwalał się, że w łóżku może wyczyniać cuda. Po emisji Oprah postanowiła sprawdzić ile w tym co mówił jest prawdy i zaproponowała mu spotkanie w pokoju hotelowym w celu malutkiego bara bara.
Gość sprawdził się znakomicie, i po 45 minutach szalonego seksu zaproponował :
- Oprah jeśli ci się podobało, to daj mi się przespać pół godzinki a potem " zafunduję ci taki seks, że będziesz wniebowzięta. Proszę cię tylko abyś w czasie mojego snu trzymała mnie lewą ręką za jądra a prawą za penisa.
Oprah zgodziła się ( aczkolwiek trochę zaintrygowana ) i faktycznie za pół godziny dziadek się obudził i znowu 45 minut seksu jakiego nie zaznała w życiu.
Po zakończeniu, gdy leżąc palili papierosy Oprah zapytała :
- Wiesz, było faktycznie cudownie, zastanawia mnie tylko jedno i zapytam tak z czysto dziennikarskiej ciekawości. Czy to, że w czasie snu trzymałam cię lewą ręką za jądra, a prawą za penisa w jakiś sposób zwiększało twoje możliwości seksualne?
Dziadek na to :
- Jakie kurwa zwiększanie możliwości? Po prostu jak ostatnio spałem z murzynką to podpierdoliła mi portfel.
Zgłoś
Avatar
Riv3n 2011-05-03, 13:08
Dobry sposób na nową
Zgłoś
Avatar
diaaablica 2011-05-03, 13:12 9
Nie wiem jak inni, ale ja gdybym miała czekać 2h na sex, trzymając kogoś przez ten czas za jaja, to wolałabym sobie sama dobrze zrobić ;D
Zgłoś
Avatar
whitecik 2011-05-03, 16:20
@diaaablica Też bym nie chciał trzymać swojej partnerki za jaja w oczekiwaniu na sex....
Zgłoś
Avatar
diaaablica 2011-05-03, 17:47
whitecik napisał/a:

@diaaablica Też bym nie chciał trzymać swojej partnerki za jaja w oczekiwaniu na sex....



Doprawdy nie wiem czym jest Twoja "partnerka", na pewno nie dziewczyną. Zrobiła(o) Cię w chuja. Współczuję
Zgłoś
Avatar
lohan 2011-05-03, 19:40 3
diaaablica napisał/a:

Nie wiem jak inni, ale ja gdybym miała czekać 2h na sex, trzymając kogoś przez ten czas za jaja, to wolałabym sobie sama dobrze zrobić ;D


racja, lepiej potrzymac wlasne jaja niz czyjes lol
Zgłoś
Avatar
diaaablica 2011-05-03, 19:52
lohan napisał/a:


lol



Lol? Dobra, masz piwo za odwagę
Zgłoś