18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
baronturbina 2022-04-14, 6:16 13
Zaraz się znajda specjaliści, od awiacji z podkomisji smoleńskiej i zaczną debatować na temat modelu i rocznika samolotu.
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2022-04-14, 10:10 9
Za dużo koksu na pokładzie
Zgłoś
Avatar
e................s 2022-04-14, 10:43 4
Ta mgła wygląda na sztuczną
Zgłoś
Avatar
korax 2022-04-14, 10:50 4
Where brzoza?
Zgłoś
Avatar
Kris891 2022-04-14, 10:51 3
eliveruss napisał/a:

Ta mgła wygląda na sztuczną



Ja słyszę nawet wystrzały.
Zgłoś
Avatar
zipi 2022-04-14, 11:04 12
baronturbina napisał/a:

Zaraz się znajda specjaliści, od awiacji z podkomisji smoleńskiej i zaczną debatować na temat modelu i rocznika samolotu.



ja tam w sumie w dupie mam ten cały smoleńsk, ale do kazdego lewaka / scieka popierającego PO , jak wyjdzie ze serio to był zamach w smoleńsku i putinek się przyzna, to zaczniecie uwazać całe PO, TVNy i inne lewackie scierwa za kłamliwe ścierwa które niszczą Polske od srodka ? czy bedziecie to wypierać, bo jak chociaż raz przyznacie rację ze te scierwa was okłamują na okrągło, to wyjdzie ze zyliscie całe zycie w kłamstwie ?
Zgłoś
Avatar
htp 2022-04-14, 11:53 1
zipi napisał/a:

ja tam w sumie w dupie mam ten cały smoleńsk, ale do kazdego lewaka / scieka popierającego PO , jak wyjdzie ze serio to był zamach w smoleńsku i putinek się przyzna, to zaczniecie uwazać całe PO, TVNy i inne lewackie scierwa za kłamliwe ścierwa które niszczą Polske od srodka ? czy bedziecie to wypierać, bo jak chociaż raz przyznacie rację ze te scierwa was okłamują na okrągło, to wyjdzie ze zyliscie całe zycie w kłamstwie ?



Zapomniałeś dodać pedała. masona i Żyda.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-04-14, 13:28 7
zipi napisał/a:

ja tam w sumie w dupie mam ten cały smoleńsk, ale do kazdego lewaka / scieka popierającego PO , jak wyjdzie ze serio to był zamach w smoleńsku i putinek się przyzna, to zaczniecie uwazać całe PO, TVNy i inne lewackie scierwa za kłamliwe ścierwa które niszczą Polske od srodka ? czy bedziecie to wypierać, bo jak chociaż raz przyznacie rację ze te scierwa was okłamują na okrągło, to wyjdzie ze zyliscie całe zycie w kłamstwie ?


Dalej to nie zmieni faktu ze niedojebany rząd wysłał jednym samolotem najważniejsze osoby w państwie. Sami są temu winni.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2022-04-14, 13:34 1
Samolot wielozadaniowy skoro ląduje i startuje jednocześnie. Słyszałem o nich
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-04-14, 14:59 7
zipi napisał/a:

ja tam w sumie w dupie mam ten cały smoleńsk, ale do kazdego lewaka / scieka popierającego PO , jak wyjdzie ze serio to był zamach w smoleńsku i putinek się przyzna, to zaczniecie uwazać całe PO, TVNy i inne lewackie scierwa za kłamliwe ścierwa które niszczą Polske od srodka ? czy bedziecie to wypierać, bo jak chociaż raz przyznacie rację ze te scierwa was okłamują na okrągło, to wyjdzie ze zyliscie całe zycie w kłamstwie ?



Nadal to nie zmienia faktu, że wymysły Macierewicza i jego bandy, to wysrywy sprzeczne z fizyką, poparte nieudolnymi "obliczeniami" i podlane sosem propagandowym.

Pytanie, co TY zrobisz, kiedy w koncu cała ta "komisja" zostanie rozliczona za kłamstwa i przewalanie kasy i pójdzie siedzieć?
Zgłoś
Avatar
zipi 2022-04-14, 18:48
mwaski napisał/a:

Nadal to nie zmienia faktu, że wymysły Macierewicza i jego bandy, to wysrywy sprzeczne z fizyką, poparte nieudolnymi "obliczeniami" i podlane sosem propagandowym.
Pytanie, co TY zrobisz, kiedy w koncu cała ta "komisja" zostanie rozliczona za kłamstwa i przewalanie kasy i pójdzie siedzieć?



odrazu Ci napisze, jesteś debilem widać ze zyjesz Tvnem i wyborczą, bo jak byś czytał ze zrozumieniem to bys doczytał ze nie jestem za Pisem, ale dla was kazdy kto jest przeciw PO / Lewica to znaczy ze jest pisiurem bo przeciez jak to tak, scierwa zmanipulowane przez rosyjskich troli i niemieckie media, kurwa jak ja was nienawidze.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-04-14, 20:05
zipi napisał/a:

odrazu Ci napisze, jesteś debilem widać ze zyjesz Tvnem i wyborczą, bo jak byś czytał ze zrozumieniem to bys doczytał ze nie jestem za Pisem, ale dla was kazdy kto jest przeciw PO / Lewica to znaczy ze jest pisiurem bo przeciez jak to tak, scierwa zmanipulowane przez rosyjskich troli i niemieckie media, kurwa jak ja was nienawidze.


Ty jesteś sowiecką opcją czy po prostu cos jest nie tak? TVP i trvam ci prawdę mówi?
Zgłoś
Avatar
koniskooooo 2022-04-14, 21:01
Wtedy Jarosław zostanie Królem Polski i będziemy wszyscy żyli długo i szczesliwie
zipi napisał/a:

ja tam w sumie w dupie mam ten cały smoleńsk, ale do kazdego lewaka / scieka popierającego PO , jak wyjdzie ze serio to był zamach w smoleńsku i putinek się przyzna, to zaczniecie uwazać całe PO, TVNy i inne lewackie scierwa za kłamliwe ścierwa które niszczą Polske od srodka ? czy bedziecie to wypierać, bo jak chociaż raz przyznacie rację ze te scierwa was okłamują na okrągło, to wyjdzie ze zyliscie całe zycie w kłamstwie ?

Zgłoś