18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
cavern69 2020-03-06, 18:54 51
Lubię avocado - a tu nawet pestka do konsumpcji... Rewelacyjna odmiana.
Zgłoś
Avatar
ARock 2020-03-06, 18:55 19
Jak widze jak on ten scyzoryk trzyma, to mi sie scyzoryk w kapsie otwiera

Zgłoś
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2020-03-06, 19:32 34
Od momentu kiedy w Hiszpanii zobaczyłem palety zrobione z kokainy w kontenerach,na których stały banany legitnie,to w przemycie nic mnie kurwa już nie zaskoczy.
Zgłoś
Avatar
garota 2020-03-06, 19:38 5
To jest odmiana szybko dojrzewająca. Po wsadzeniu pestki w ziemię, do nieba wypierdala jebutny krzak awokado w parę sekund.
Zgłoś
Avatar
chocho 2020-03-06, 19:48 69
No ale jak oni to tam wsadzili?
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-03-06, 20:56 34
chocho napisał/a:

No ale jak oni to tam wsadzili?



Jak znajdziesz dynie wytnij otwór w owocu dookoła zielonej łodygi. Nasraj do środka, ponownie wsadz ładnie wycięty kawałek na swoim miejscu. Zrosnie się, a ktos zerwie EKO produkt i dodatkowym doznaniem zapachowo-smakowym. Najlepiej jak masz wkurwiającego sąsiada co ma ogródek

Tak samo zrobi się pewnie awokado... Po rozcięciu i złożeniu zrasta się i zrywają wtedy, ale mogę się mylic
Zgłoś
Avatar
Balotelli 2020-03-06, 20:57 1
Ej, ej ale daj spróbować z drugiej strony!
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2020-03-06, 22:17 12
A wystarczyłoby zalegalizować i opodatkować jak każdy inny towar i jakaś akcyza w cenie zawarta dodatkowa na koszty zbierania ćpunów z ulicy, ewentualne leczenie. Piękna selekcja naturalna, większe dochody do skarbu panstwa, spadek przestępczości. Same plusy dodatnie

A wystarczyłoby zalegalizować i opodatkować jak każdy inny towar i jakaś akcyza w cenie zawarta dodatkowa na koszty zbierania ćpunów z ulicy, ewentualne leczenie. Piękna selekcja naturalna, większe dochody do skarbu panstwa, spadek przestępczości, zero nakładów panstwa na wykrywalność narkobiznesow i więzienia dla dilerow. Same plusy dodatnie
Zgłoś
Avatar
kzf 2020-03-06, 22:38 22
NataliaW napisał/a:

A wystarczyłoby zalegalizować i opodatkować jak każdy inny towar i jakaś akcyza w cenie zawarta dodatkowa na koszty zbierania ćpunów z ulicy, ewentualne leczenie. Piękna selekcja naturalna, większe dochody do skarbu panstwa, spadek przestępczości. Same plusy dodatnie





Z jednej strony spoko, bo każdy decyduje o swoim losie, ale z drugiej strony smutni panowie siedzący w tym biznesie przenigdy nie dopuszczą do czegoś takiego. Niby większy zbyt, bo każdy może zapierdzielić ścieżkę w kichawe, ale zaraz pojawią się normy i w kij regulacji, a hajsy zamiast wpadać do ich kieszeni, będą przeżerane przez krawaciarzy w parlamencie. To samo mogliby zrobić na początku z maryśką i też się pewnie nie odważą, bo jakaś rączka zza kulisów miesza.
Zgłoś
Avatar
maniu_1962 2020-03-06, 22:40 1
Ameryka Południowa = tępe noże
Zgłoś
Avatar
ZaSwojePiję 2020-03-06, 22:59 2
ARock napisał/a:

Jak widze jak on ten scyzoryk trzyma, to mi sie scyzoryk w kapsie otwiera



KaBzie
Zgłoś
Avatar
piterrulez 2020-03-06, 23:07 6
NataliaW napisał/a:

A wystarczyłoby zalegalizować i opodatkować jak każdy inny towar i jakaś akcyza w cenie zawarta dodatkowa na koszty zbierania ćpunów z ulicy, ewentualne leczenie. Piękna selekcja naturalna, większe dochody do skarbu panstwa, spadek przestępczości. Same plusy dodatnie
A wystarczyłoby zalegalizować i opodatkować jak każdy inny towar i jakaś akcyza w cenie zawarta dodatkowa na koszty zbierania ćpunów z ulicy, ewentualne leczenie. Piękna selekcja naturalna, większe dochody do skarbu panstwa, spadek przestępczości, zero nakładów panstwa na wykrywalność narkobiznesow i więzienia dla dilerow. Same plusy dodatnie



Hehe miałaś dwie wersje swojego komentarza i nie wiedziałaś który wybrać? Wiec wstawiłaś oba i dałaś innym wybór co chcą przeczytać?
Zgłoś
Avatar
ZaSwojePiję 2020-03-06, 23:08 5
Ktos musial podpierdolic, nie ma chuja, zeby celnicy sami namierzyli taki towar.
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2020-03-06, 23:52 2
Pytanie brzmi: Skąd kurwa wiedzieli...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie