18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
Avatar
ciapullo 2017-07-01, 14:25 2
to deportować ja do kozojebów, jak tępa dzidę najpierw wyrypią, potem poleją kwasem to już więcej tej szmaty na łeb nie założy bo widocznie ma zbyt ciasno zrolowana
Zgłoś
Avatar
tycho 2017-07-01, 14:27
Podasz jakiś link do całości tego programu bo jakimś dziwnym trafem ciężko to znaleźć na Youtube.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-07-01, 14:29 8
Uwielbiam te teksty "to nie ma nic wspólnego z islamem".
Gość się wysadza? "to nie ma nic wspólnego z islamem"
Zabija kogoś z kałacha? "to nie ma nic wspólnego z islamem"
Dźga nożem na ulicy? "to nie ma nic wspólnego z islamem"
Gość drze ryja 'allahu akbar, śmierć niewiernym' bijąc i kopiąc białego? "to nie ma nic wspólnego z islamem"

Ja oglądałem jakiś program o agencjach nieruchomości.
Chuj, nieważne jak się nazywał.
Tam była biała agentka nieruchomości która przeszła na islam i za każdym razem jak klient chciał jej podać rękę to ta mówiła wprost, że jest muzułmanką i religia jej zabrania podawania ręki niewiernemu.

Więc pizda z filmu pierdoli o swojej osobistej strefie komfortu wyssanym z koziej dupy tekstem bo wie, że jakby powiedziała wprost, że religia jej tego zabrania to by się sama wtopiła.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-07-01, 14:37 5
To jest właśnie przykład tego, że wyznawcy islamu jako jedyni na świecie nie potrafią uszanować kultury ludzi, do których przybywają jako goście. Nie jest tajemnicą, że w cywilizowanym towarzystwie nikt nie potrafiłby wskazać z grupy ludzi, kto jest żydem, czy wyznawcą prawosławia. Ale bez problemu można wskazać islamistę, bo oni chcą narzucić swoje "zasady" i mają w dupie, że są gośćmi.
Zgłoś
Avatar
e................0 2017-07-01, 15:20
Nie żebym bronił kozojebców, bo wiadomo co z nimi, ale savoir vivre mówi, że to kobieta pierwsza wyciąga rękę, a wtedy mężczyzna się z nią wita. Tak samo jakby Pospieszalski chciał jej dać buziaczka na dzień dobry i miał wonty, że nie jest skora.
Zgłoś
Avatar
binladden 2017-07-01, 15:31
Ja bym jej ręki nie podawał
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-07-01, 21:16
expert2000 napisał/a:

Nie żebym bronił kozojebców, bo wiadomo co z nimi, ale savoir vivre mówi, że to kobieta pierwsza wyciąga rękę



Na przyjęciach kobieta pierwsza wyciąga rękę. Na spotkaniach służbowych (biznesowych) przywitanie się z kobietą podając jej rękę, szczególnie w towarzystwie mężczyzn, świadczy o jej równym traktowaniu przez witającego się. No i przy okazji to równouprawnienie, o które tak kobiety walczyły.
Zgłoś