18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Osełedec 2011-06-11, 12:23 3
A mnie zastanawia, po co on go ciągnie za ten przystanek. Gwałciciel?
Zgłoś
Avatar
mrjames 2011-06-11, 13:42
Pewnie sie niezle podniecil ze uderzyl pijanego sztajfa. Takie cioty sa smieszne a jakby był tam koles jakis przypadkowany to by nawet nie podszedl
Zgłoś
Avatar
Psychiczny 2011-06-11, 13:53
człowiek i tak pokrzywdzony przez los to i go taka kurwa bije ...
Zgłoś
Avatar
LuKaS__ 2011-06-11, 15:19
Kur** myślałem że ten młody dostanie w tube a tu takie coś. Kozak kur** . pewnie jeździli i szukali jakiegoś żula żeby to nakręcić.
Zgłoś
Avatar
NieWeszles 2011-06-11, 19:30 1
Robster napisał/a:

Spokojnie ludzie, a może żul zasłużył? Stoi pierdoli głupoty, śmierdzi i utrudnia czekanie na busa (zaciąga go chyba za przystanek autobusowy). Dostał w ryj i chuj, pewnie to było dawno i nieprawda, a spinacie się na wieczór, jeszcze wam wrzody popękają.



Zasłużył? On już i tak swoje w życiu nacierpiał. A tu jakiś pier*lony pajac atakuje z zaskoczenia. Powinni mu wyłamać kolana.
Zgłoś
Avatar
tarnold 2011-06-11, 19:43 2
Ale to jest nasze tępe społeczeństwo ostatnio tak siedziałem i się zastanawiałem co ja jeszcze w tej Polsce robię zamiast szukać szczęścia w innym kraju.Wiem że tu jest mój dom tu się wychowałem kocham Polskę ale jak widzę takiego człowieka u którego płynie taka sama krew jak u mnie. A nic nie ma z siebie z polaka to ręce mi opadają.Jak można uderzyć człowieka który ma 60 lat i swoje przeżył w tak bezczelny sposób.I właśnie taki margines społeczny wyrabia markę naszemu krajowi ludzie nie chcą do nas przyjeżdżać ponieważ sie boją że mogą zostać zaatakowani.Ja sie im wcale nie dziwie zawsze miałem taka nadzieje że jednak to się zmieni ale z biegiem czasu jest coraz gorzej.Wiem że są ludzie którzy podzielają moje zdanie i dawno wyjechali stąd by żyć w spokoju zapewnić swojej rodzinie byt i wykształcić ich na mądrych i dojrzałych ludzi.
Zgłoś
Avatar
kogut117 2011-06-11, 19:57 2
Niech internauci go zlapia i zajebia dla przykladu.
Zgłoś
Avatar
Oski_m 2011-06-11, 20:02 1
Wstydził się ojca przed kolegami. Dlatego go uderzył i schował.
Zgłoś
Avatar
r................0 2011-06-11, 20:03 2
@mefisto25 znam takich żuli jak ten też mnie wkurwiają że nie nagrał początku jak ten żul pewnie wyzywa go od najgorszych bo on nie chcę mu dać 35 gr bo mu brakuje do wina to, to inna sprawa, stawaim 5 dych że ten żul wkurwił go mono a tacy żule umieją dobrze jechać po całej rodzinie a z reszto żul to żul i koniec jak go utrzymuje z moich podatków to mam prawo mu jebnnąć
Zgłoś
Avatar
d................k 2011-06-11, 20:22 1
No co za kurwa cwelus. Raz, że bezdomny długo nic nie jadł ledwo miał siły ustać a ten wielki kozak. Wkurwiają mnie takie pajace.

Tagi wyjebane "nokaut komedia" komedia to kurwa z autora tematu.
Zgłoś
Avatar
mefisto25 2011-06-11, 20:48 2
rados90 napisał/a:

@mefisto25 znam takich żuli jak ten też mnie wkurwiają że nie nagrał początku jak ten żul pewnie wyzywa go od najgorszych bo on nie chcę mu dać 35 gr bo mu brakuje do wina to, to inna sprawa, stawaim 5 dych że ten żul wkurwił go mono a tacy żule umieją dobrze jechać po całej rodzinie a z reszto żul to żul i koniec jak go utrzymuje z moich podatków to mam prawo mu jebnnąć


Człowieku, mała rada- nim zaczniesz cokolwiek do mnie pisać, wróć się do początkowych lat w szkole podstawowej i naucz się poprawnej gramatyki. Samą treść twojej wypowiedzi, aż strach komentować.
Staram się zrozumieć, że brakuje Ci kilka lat do pełnoletności, ale nie usprawiedliwia to cię w żaden sposób. Bo nikt nie każe Ci rozmawiać z żulem, nikt nie każe Ci dawać mu tych 35 groszy na wino... A jebnąć to sobie możesz, ale kapucyna przed kompem. Od starszych, bezbronnych, to wara, bo łapy poupierdalam.
PEACE!
Zgłoś
Avatar
Bigosssj2 2011-06-11, 21:15 3
Ty zajebany chłoptasiu z filmu, jeśli szukasz kogoś komu chcesz wrąbać, ZAPRASZAM KURWA DO BIAŁEGOSTOKU NA BACIECZKI, pokażesz mi kurwa jaką kurwa masz zajebistą siłę ciosu, a po walce kurwa bym Cie wywlókł jak ty tego biedaka ty tchórzu ty kurwa mendo, ty chwaście
Zgłoś
Avatar
bonCziki 2011-06-11, 21:36
no powinszowac sily powinszowac... kolega jest pewnie z niego dumny :/
ja pierdole co za mlot...
Zgłoś
Avatar
pisage 2011-06-11, 21:39 1
@rados90
a jakie ty w życiu podatki zapłaciłeś, co? Od ilu lat legalnie pracujesz, że tak się wypowiadasz? A poza tym nikt temu żulowi za nic nie płaci. Na pewno od wielu lat państwo o nim nie pamięta. Człowiek bez meldunku i pracy jest nikim.
Co do długości filmiku to pewnie nie było co więcej nagrywać. Dwóch ćwoków podeszło do pijanego, jeden walił, a drugi nagrywał. Całość zabawna jak mielonka domowa w puszce.
Zgłoś
Avatar
Megi 2011-06-11, 21:43 2
rados90 napisał/a:

znam takich żuli jak ten też mnie wkurwiają że nie nagrał początku jak ten żul pewnie wyzywa go od najgorszych bo on nie chcę mu dać 35 gr bo mu brakuje do wina to, to inna sprawa, stawaim 5 dych że ten żul wkurwił go mono a tacy żule umieją dobrze jechać po całej rodzinie a z reszto żul to żul i koniec jak go utrzymuje z moich podatków to mam prawo mu jebnnąć



Jesteś gościu takim samym zjebem emocjonalnym jak ten co mu zajebał, bo sztuką było by jakby zajebał takiemu koksowi 2x2 a nie żulowi z 4-letnim kacem-gigantem ... i popieram mefista że wara od wszelkich bezrobotnych i starszych bo kurwa Ciebie jak rodzice utrzymują to jest dobrze a jak będziesz miał kurwa sam się utrzymać to zobaczysz że nie jest tak kolorowo.
A na takie 'wukrwienie' o 35 gr to pożal się boże.
A co do że utrzymujesz go ze swoich podatków to wyjaśnij mi w jaki sposób się to odbywa.

Jakbyś nie trafił do Białegostoku albo może masz za dalego zapraszam na Żbików do Pruszkowa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie