18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Drakooxxx 2011-06-11, 21:59 1
Jadę dzisiaj na wieś na dyskotekę. Jak zobaczę takiego gangsta blondaska w skórze to pomszczę Pana Żula
Zgłoś
Avatar
tomeksg 2011-06-11, 22:07 1
wiem ze komenty typu co ja bym zrobil gdybym go dorwal sa ch*jowe, ale.... gdybym go ku*wa dorwal jeb*albym mu tak ze by w locie z glodu zdechl pseudofajter
Zgłoś
Avatar
Ceran 2011-06-11, 22:08 1
Dobrze śmierdzielowi.Ja tam bym mu jeszcze kamieniem dojebał
Zgłoś
Avatar
sosik 2011-06-11, 22:47 1
Co za jebany skurwiel, popieram Mefisto25. Młody idiota zapewne z żelem na głowie, a jak...
Zgłoś
Avatar
egoo 2011-06-11, 22:55 1
nic dodać nic ująć po prostu frajer, każdy go leje to chciał się popisać i słabszego uderzył. Może kiedyś trafię cię na ulicy to ci zęby w krawężnik wbije cioto

te ceran a ciebie kamyczkiem po mordce nie popieścić?
Zgłoś
Avatar
161ZT650 2011-06-11, 23:05
On mu chciał życie uratować. Żeby pod auto się nie wpierdolił, nie zakumaliscie ze to jego ojciec ?
Zgłoś
Avatar
Grabbarz 2011-06-11, 23:24 2
ja to bym temu pedałkowi chetnie tak w świński ryj wypierdolił
Zgłoś
Avatar
Megi 2011-06-11, 23:30
Generalnie temat zaczyna zmierzać do nikąd, ale dosyć łatwo wysublimować z tłumu dzieci i dorosłych.
Zgłoś
Avatar
Putis 2011-06-11, 23:44
warto by dodać że takiego typa z kacem gigantem wystarczy lekko popchnąć i koleś sam leci na łeb... Widać że ledwo co stoi, nieruchomy cel, niech spróbuje zawalczyć z trzeźwym przeciwnikiem w jego wieku... Tak się leczy kompleksy bitej popierdółki, włosów koloru blond
Zgłoś
Avatar
r................0 2011-06-12, 0:18
@up do wszystkich napinaczów, tak się składa że pracuję od 3 lat w firmie zajmującej się finansami, a to sadistic a nie forum obrony żulerki

a tak btw, to ktoś te piwka stawiał i większości się podobało to co zrobił, skoro trafiło na głowna

śmiejesz się z dowcipów o żydach, a każy wie że wśród tych wszystkich żydów były całe masy dzieci poniżej 15 roku życia i ich ci nie jest szkoda, ale zachlanego żula który zmarnował swoje życie z własnej winy jest
Zgłoś
Avatar
esperus_rex 2011-06-12, 0:19
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
MiG7 2011-06-12, 0:42
nie bojcie sie, internauci go znajda
Zgłoś
Avatar
tarnold 2011-06-12, 1:41
esperus_rex@ śmierdzisz 6 klasą na kilometr
Zgłoś
Avatar
chetek 2011-06-12, 9:13
@tarnold

A ty indolencją umysłową, skoro ironii na tacy podanej nie chwytasz. Wielce dorosły gimnazjalisto.
Zgłoś
Avatar
Putis 2011-06-12, 12:05
@rados90 Pierdolisz ziomek Nie każdy żul to od razu alkoholik ze stażem 20letnim, być może był "nawet" bogatszy od Cb, miał lepszą prace a coś mu w życiu nie wyszło popadł w alkoholizm i napewno kurwa nie był nic winny temu który go uderzył (ziomek zachował się jak ostatnia cipa). Poza tym radze popatrzeć na siebie bo sam wprowadzasz spinkę a co do małolatów robiących sobie kuku... Sami są sobie kurwa mać winni, nie zakładają kasków, nie myślą (co najgorsze) to potem jest materiał na Sadola... A żydów nie lubię bo każdy wie jacy byli przed wojną, no może nie wszyscy wyjątek to ty...
Pozdrawiam!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie