18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
minkabletka 2011-06-10, 23:32 30
ale frajda, jebnąć komuś kto jest pijany i nic pewnie mu nie zrobił...
Zgłoś
Avatar
Duath 2011-06-10, 23:35 2
Dziadek nie dość że pijany to niczego nie spodziewający się. It's not cool.
Zgłoś
Avatar
mefisto25 2011-06-10, 23:36 124
Zajebał staremu żulowi, nie wiadomo po co, nie wiadomo za co?
Pewnie za to, że jest starym żulem i nie miał siły się bronić. Przeciwnik słabszy od kobiety, czy dziecka, którego nie dość, że życie co rusz w dupę jebie, to jeszcze trafi się taki szczyl, co chce zabłysnąć przed kolegami.
Ale cóż... W końcu trafi na silniejszego od siebie.
PEACE!
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2011-06-10, 23:48 2
gdyby ten młody bokser trafił na coś twardszego niż stary dziadek, to połamał by sobie rękę. Zauważcie jak wyprowadził cios- połączenie sierpa, prostego i haka??? , a na koniec wszystko wychodzi jakby trzymał księdzu patenę podczas komunii zastopujcie na 0:7, 0:8

dla niezorientowanych: Patena komunijna — najczęściej wyposażona w uchwyt, trzymana przez ministranta pod brodą wiernego przyjmującego Komunię Świętą. Sadol bawi i uczy
ps: nie jestem ministrantem
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2011-06-10, 23:50 7
Chodż to jest sadistic to mnie wkurwiają tacy kozacy co z partyzanta atakują i jeszcze pijanego.Jakby go tak zabił to wiem że w sądzie by wył jak bóbr -panie sędzio ja nie chciałem moge nawet sędziemu zrobić pałe na miętowo tylko dajcie mi mały wyrok..
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-06-10, 23:55 1
Spokojnie ludzie, a może żul zasłużył? Stoi pierdoli głupoty, śmierdzi i utrudnia czekanie na busa (zaciąga go chyba za przystanek autobusowy). Dostał w ryj i chuj, pewnie to było dawno i nieprawda, a spinacie się na wieczór, jeszcze wam wrzody popękają.
Zgłoś
Avatar
Nameless 2011-06-11, 0:44 12
Nie ma takiego bicia, nie ma piwa i chuj.
Zgłoś
Avatar
Duath 2011-06-11, 2:40 5
Robster napisał/a:

utrudnia czekanie na busa



A były w tej bajce smoki ? Jak do chuja można utrudniać czekanie na busa ?
Zgłoś
Avatar
bercik05 2011-06-11, 7:11
Tępy chuj! Wpierdol i do lochu!
Zgłoś
Avatar
dreamor 2011-06-11, 8:17
Finish him! Fatality!
Zgłoś
Avatar
enerpeka 2011-06-11, 8:18 1
kurwa ale napastnik to patafian- fryzurka spedalona jak c. ronaldo i cały real no i obowiązkowy atrybut wioskowego ćwoka- skajka na garbie- bogactwo kuhwaaa!!!
Zgłoś
Avatar
~Velture 2011-06-11, 8:21 5
Nie dość ,ze z partyzanta i to komuś kto usilnie walczy z grawitacją i ledwo mu się udaje to do tego jeszcze poźniej zaciąga go żeby zgwałcić.... Jak ci ludzie muszą kombinować żeby poruchać.

Pomijam technike całej akcji bo jej tam poprostu nie ma.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2011-06-11, 10:24
tak kurwa, jest wielkim twardzielem, nie ma to jak wyjebać najebanemu dziadkowi,
jest wielki i silny potrafi 1 strzałem gościa położyć, to chuj że jest miernie zbudowany, to chuj że nie umie wyprowadzić ciosu, to chuj ze go stary razem z kolegami gwałcił w dzieciństwie, teraz ma swoje 5 minut i pokazuje jaki z niego koks
w życiu nie dam piwa za takie gówno
Zgłoś
Avatar
polonia66 2011-06-11, 11:24
młody kutas starego człowieka bic
pewnie go bili w szkole nie dawał rady to sie wyzył na starczym człowieku
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie