18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Podczas obiadu na cześć szwedzkiej pary królewskiej Bronisław Komorowski pomylił kieliszki. Zafascynowany swoją przemową wznosząc toast sięgnął po kieliszek Królowej Sylwii.

Trudno mi powiedzieć kto uczył pRrezydenta K. manier, ale wydawało mi się, że tyle oleju w głowie powinien mieć. Przecież chwali się, że pochodzi z arystokratycznej rodziny. Tym bardziej jest to zaskakująca wpadka, bo kieliszki były tak ustawione na stole, że nie sposób było się pomylić. Jednak „Gafa” Komorowski i z tym sobie poradził.

Jak donosi Fakt do niezręcznej sytuacji doszło podczas obiadu wydanego na cześć szwedzkiej pary królewskiej, która przebywała w Polsce z oficjalną wizytą. Kiedy prezydent Komorowski wstał, by wznieść toast - w trakcie swojej przemowy - zamiast po swój kieliszek z szampanem, sięgnął po kieliszek szwedzkiej królowej, stojący po lewej stronie.
Królowa natychmiast zareagowała dyskretnie spoglądając w stronę męża, aby on w jakiś sposób uratował tę niezręczną sytuację.

Karol XVI Gustaw potrzebował tylko chwili, aby zorientować się, że sytuacja jest poważna (zgodnie z etykietą i protokołem dyplomatycznym nie wzniesienie toastu odbierane jest jako afront) i jakoś temu zaradzić. Król dyskretnie przekazał swojej małżonce kieliszek prezydenta Komorowskiego, a goście udawali, że całego zamieszania nie widzieli.


Źródło:
fiatowiec.nowyekran.pl/post/13490,hrabia-gafa-komorowski-podprowadzil-...

Nie no ludzie, przecież "Borubar" i "ziemia wolska" Kaczora już dawno zostały przebity BA, Komorro dał radę w gafach przebić Kaczora ORAZ Wałęsę razem Jebany, trzeba mieć talent, co wyjazd to wpadka, ciekawe kiedy puści bąka przy królowej Brytyjskiej.
Zgłoś
Avatar
troflix 2011-05-08, 20:02
znaffcy, jarek pomylil slowa hymnu, nie lech
Zgłoś
Avatar
jarmen 2011-05-08, 20:07 1
Widzę, że bojownicy Komora już rzucili się do obrony. A bo to nikt kieliszka nie pomylił, a bo to u siebie, a bo kaczor to i tamto, a bo to tak swojsko...

Wyluzujcie sobie, "Prezydent Ups" zawsze będzie już taki, nic go nie zmieni.
Zgłoś
Avatar
karol_w 2011-05-08, 20:57 2
A chuj z tym...
U nas i prezydent się czasem pomyli.
W Ameryce to mylą Obame z Osamą i też jakoś żyją
Zgłoś
Avatar
zonker88 2011-05-08, 21:33
Nie wydaje mi się, że coś jest w stanie przebić Borubara.
Zgłoś
Avatar
S................i 2011-05-08, 22:32 1
No nie! Pan prezydent powinien jeździć z wizytami do Afryki a nie po Europie. Swoją drogą, podejrzewam, że afrykański szaman ma więcej kultury niż nasz "arystokrata".
Zgłoś
Avatar
Hippo 2011-05-08, 22:52 2
Dziwne że ja o tym dowiaduję się na sadisticu zresztą gdyby to zrobił kaczyński albo chuj wie kto ktoś kto nie jest z PO, to tydzień by w telewizji trąbili o tym i jeszcze by grozili odwetem szwedów
Zgłoś
Avatar
DziadMróz 2011-05-09, 15:50
Upatrzył sobie jej kieliszek bo tam było więcej
Zgłoś
Avatar
WhiteBaran 2011-05-09, 16:02
Cholera, więc znów będzie powtórka z 1655 ; /

A tam, stało się i już. Wiele razy zdarzyło się, że kolega podpił koleżance z boku coś z kieliszka. Jak Bronek był lekko wcięty to cuda mogą się dziać. Normalka.
Zgłoś