18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Podczas obiadu na cześć szwedzkiej pary królewskiej Bronisław Komorowski pomylił kieliszki. Zafascynowany swoją przemową wznosząc toast sięgnął po kieliszek Królowej Sylwii.

Trudno mi powiedzieć kto uczył pRrezydenta K. manier, ale wydawało mi się, że tyle oleju w głowie powinien mieć. Przecież chwali się, że pochodzi z arystokratycznej rodziny. Tym bardziej jest to zaskakująca wpadka, bo kieliszki były tak ustawione na stole, że nie sposób było się pomylić. Jednak „Gafa” Komorowski i z tym sobie poradził.

Jak donosi Fakt do niezręcznej sytuacji doszło podczas obiadu wydanego na cześć szwedzkiej pary królewskiej, która przebywała w Polsce z oficjalną wizytą. Kiedy prezydent Komorowski wstał, by wznieść toast - w trakcie swojej przemowy - zamiast po swój kieliszek z szampanem, sięgnął po kieliszek szwedzkiej królowej, stojący po lewej stronie.
Królowa natychmiast zareagowała dyskretnie spoglądając w stronę męża, aby on w jakiś sposób uratował tę niezręczną sytuację.

Karol XVI Gustaw potrzebował tylko chwili, aby zorientować się, że sytuacja jest poważna (zgodnie z etykietą i protokołem dyplomatycznym nie wzniesienie toastu odbierane jest jako afront) i jakoś temu zaradzić. Król dyskretnie przekazał swojej małżonce kieliszek prezydenta Komorowskiego, a goście udawali, że całego zamieszania nie widzieli.


Źródło:
fiatowiec.nowyekran.pl/post/13490,hrabia-gafa-komorowski-podprowadzil-...

Nie no ludzie, przecież "Borubar" i "ziemia wolska" Kaczora już dawno zostały przebity BA, Komorro dał radę w gafach przebić Kaczora ORAZ Wałęsę razem Jebany, trzeba mieć talent, co wyjazd to wpadka, ciekawe kiedy puści bąka przy królowej Brytyjskiej.
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2011-05-08, 10:59 18
No faktycznie. Się narobiło. Olaboga!
Jakoś nie wydaje mi się trafnym porównanie pomylenia kieliszka z nieznajomością słów hymnu narodowego. Nie sądzisz? :]
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2011-05-08, 11:34 8
Magik2501 napisał/a:


Nie no ludzie, przecież "Borubar" i "ziemia wolska" Kaczora już dawno zostały przebity BA, Komorro dał radę w gafach przebić Kaczora ORAZ Wałęsę razem Je*any, trzeba mieć talent, co wyjazd to wpadka, ciekawe kiedy puści bąka przy królowej Brytyjskiej.



I co w związku z tym proponujesz? Zastrzelić Bronka, wyjąć z krypty Leszka i przeprosić go za Borubara a może jedno i drugie ?
Zgłoś
Avatar
B................r 2011-05-08, 11:45 2
W końcu był u siebie.
Zgłoś
Avatar
zonk 2011-05-08, 11:46 7
Dla mnie największą wpadką czy też pomyłką jest powoływanie się na gazetę FAKT.
Zgłoś
Avatar
golip 2011-05-08, 11:47 5
Podobno Komorowski chciał napisiać list z przeprosinami ale za każdym razem komputer się zawieszał podczas korekty błędów ortograficznych.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-05-08, 11:56 21
A wam się nigdy nie zdarzyło na imprezie kieliszka pomylić? Pewnie nie raz. No ale oczywiście normalny człowiek może się pomylić ale prezydent to musi być kurwa święty i doskonały w każdym calu bo jak tylko błąd popełni to zaraz banda jebanych pismaków się przypierdoli.

Poza tym:
Magik2501 napisał/a:


Jak donosi Fakt


To co napisali w gazecie, w której pojawiał się Czajnik Grozy, orzeł który polował na psy i facet, który nie śpi bo trzyma kredens jest mocno naciągane i chuja warte.

A Borubara, Irasiada i ziemi Wolskiej nic nie przebije. Lepiej pomylić kieliszek niż nie znać hymnu własnego kraju, który się reprezentuje.
Zgłoś
Avatar
JeMois 2011-05-08, 12:26 30
Było trzeba zagłosować na Korwina-Mikke, po nim od razu widac, ze potrafi się zachować w towarzystwie...szczególnie wśród rodzin królewskich, jest przecież monarchistą i na takich sprawach się zna jak mało kto. No ale prościej było głosować na Bronka w obawie przed Jarkiem Głupota ludzka nie zna granic.
Zgłoś
Avatar
meszamorum 2011-05-08, 12:56 6
Nigdy w życiu nie zaprosiłbym kogoś, kto mi z kieliszka podpija :
Zgłoś
Avatar
gibdzioch 2011-05-08, 13:42 8
A skąd wiecie że Komoruski zna hymn? Jeszcze nie spiewał, wiec może bedzie kolejna gafa jak zacznie od "Deutchland, deutchland uber alles..."
Zgłoś
Avatar
krishna 2011-05-08, 15:12 1
Lepiej było głosować na Korwina-Mikke, przecież on dobrze wie, że kobiety mają za mały mózg, żeby być w sejmie. I jeszcze podatki zniesie łaskawca! Afryka welcome to!
Zgłoś
Avatar
JeMois 2011-05-08, 17:01 16
krishna napisał/a:

Lepiej było głosować na Korwina-Mikke, przecież on dobrze wie, że kobiety mają za mały mózg, żeby być w sejmie. I jeszcze podatki zniesie łaskawca! Afryka welcome to!



Kolejny który nie rozumie, że :
1. JKM nie umniejsza roli kobiet
2. JKM nie jest za demokracją (więc uważa,że głupi są po obu stronach)
3. Polityk może mieć poczucie humoru i żartować...
4. Wierzy, w teksty wyciągnięte z kontekstu...

Ale oczywiście dla Was i tak mniejszym złem jest wieśniak Bronek, ześwirowany Jarek czy uśmiechnięty pedałek Napierdalalski niż człowiek, który uważa Was na tyle odpowiedzialnych, że chce Wam dać możliwość decydowania na co przeznaczycie swoją pensje.
Zgłoś
Avatar
meszamorum 2011-05-08, 17:49 4
dr_dex napisał/a:



I co w związku z tym proponujesz? Zastrzelić Bronka, wyjąć z krypty Leszka i przeprosić go za Borubara a może jedno i drugie ?



Twój plan przynajmniej w części brzmi rozsądnie
Zgłoś
Avatar
rrdzony 2011-05-08, 19:36 3
pomylił kieliszki? gdyby zrobił to jakiemuś radomskiemu szczypiorniście, już by nie żył
Zgłoś
Avatar
Marian Paździoch 2011-05-08, 19:50 1
Kurwa ten koleś ośmiesza Polskę z każdym wyjazdem. Choć w sumie to może nie ośmiesza tylko definiuje swój elektorat. Same matoły
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie