18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
"Głosowali na Komorowskiego, bo miał za dużą kratkę"

Prezes poznańskiego PiS - Małgorzata Stryjska - apeluje o zbadanie sprawy wielkości kratek na wyborczych kartach do głosowania. Jej zdaniem, ludzie głosowali na Komorowskiego, bo kratka przy jego nazwisku była większa i narysowana grubszą linią.

Małgorzata Stryjska powołuje się na sygnały od ludzi - pisze Głos Wielkopolski . Dostała już 2 maile i trzy telefony świadczące o nieprawidłowościach związanych z kratkami na kartach do głosowania.

- Przekątna kratki przy nazwisku Jarosława Kaczyńskiego na karcie do głosowania była o 2 milimetry mniejsza od przekątnej kratki przy nazwisku Bronisława Komorowskiego. Kratka prezesa Kaczyńskiego była też narysowana cieńszą linią - powiedziała prezes poznańskieo PiS. Jej zdaniem to działało na podświadomość głosujących.

Mało tego - Stryjska rozmawiała z jedna osobą, która, właśnie z powodu zbyt dużej kratki, zagłosowała na kandydata PO. Chodzi o jej 80-letnią ciocię.

- Kiedy się zorientowała, podarła ze złości kartę do głosowania. Panią, która leżała obok cioci, spotkało to samo.

źródło: gazeta.pl

od dnia dzisiejszego chodzę głosować z linijką!
Zgłoś
Avatar
gumol 2010-07-09, 17:53 1
no to głupi są wyborcy Pis'u bo jak ktoś chciał głosować na Bronka to zagłosował, a Ci co nie chcieli znaczy, że byli od Jarka i mają coś nie tak ze swoją "wolną" wolą. Ale nic dziwnego w końcu są sterowani radiem, to czemu nie mają być sterowani w kratke
Zgłoś
Avatar
W................a 2010-07-09, 18:35
Czemu zawsze sugeruję się tytułem? Myślałam, że chodzi o kratę piwa...
Zgłoś
Avatar
Bula 2010-07-09, 20:00 4
Patrzę na komentarze, i zastanawiam się gdzie się podzieli ci zwolennicy kaczki którzy kilka dni temu przed wyborami robili tutaj zajebisty sajgon
Zgłoś
Avatar
Uriz 2010-07-09, 22:15 1
Bula napisał/a:

Patrzę na komentarze, i zastanawiam się gdzie się podzieli ci zwolennicy kaczki którzy kilka dni temu przed wyborami robili tutaj zajebisty sajgon



Wstydzą się przyznać , że oni też sugerowali się wielkością kratek.
Zgłoś
Avatar
andre48 2010-07-09, 23:41
A dlaczego nikt nie protestuje że Kaczyński był pierwszy na karcie do głosowania?
Zgłoś
Avatar
radziu88 2010-07-10, 10:28
Do nastepnych wyborow na cokolwiek , przygotujmy sie lepiej i wezmy ze soba procz dowodow osobistych, suwmiarke, ekierke ( katy moga nie byc proste), katomierz i na wszelki wypadek metrowke by zmierzyc czy urna ma wlasciwe rozmiary, POszli w PISdu
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-07-10, 13:43
Bula napisał/a:

Patrzę na komentarze, i zastanawiam się gdzie się podzieli ci zwolennicy kaczki którzy kilka dni temu przed wyborami robili tutaj zajebisty sajgon



Tutaj.
Nie robiłem sajgonu ale głosowałem na Kaczyńskiego.
A co do przydatności dla kraju to wasze skończyłoby się prawdopodobnie na przeszczepach organów.
Zgłoś