18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
"Głosowali na Komorowskiego, bo miał za dużą kratkę"

Prezes poznańskiego PiS - Małgorzata Stryjska - apeluje o zbadanie sprawy wielkości kratek na wyborczych kartach do głosowania. Jej zdaniem, ludzie głosowali na Komorowskiego, bo kratka przy jego nazwisku była większa i narysowana grubszą linią.

Małgorzata Stryjska powołuje się na sygnały od ludzi - pisze Głos Wielkopolski . Dostała już 2 maile i trzy telefony świadczące o nieprawidłowościach związanych z kratkami na kartach do głosowania.

- Przekątna kratki przy nazwisku Jarosława Kaczyńskiego na karcie do głosowania była o 2 milimetry mniejsza od przekątnej kratki przy nazwisku Bronisława Komorowskiego. Kratka prezesa Kaczyńskiego była też narysowana cieńszą linią - powiedziała prezes poznańskieo PiS. Jej zdaniem to działało na podświadomość głosujących.

Mało tego - Stryjska rozmawiała z jedna osobą, która, właśnie z powodu zbyt dużej kratki, zagłosowała na kandydata PO. Chodzi o jej 80-letnią ciocię.

- Kiedy się zorientowała, podarła ze złości kartę do głosowania. Panią, która leżała obok cioci, spotkało to samo.

źródło: gazeta.pl

od dnia dzisiejszego chodzę głosować z linijką!
Zgłoś
Avatar
B................r 2010-07-09, 10:36 10
Tępe pisiory nie potrafią pogodzić się z porażką
Zgłoś
Avatar
tofur 2010-07-09, 11:31 1
nie ma to jak zrobic z narodu bande bezmozgow nie potrafiacych podjac swiadomie jakiejkolwiek decyzji
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-07-09, 11:36 33
Cytat:

- Kiedy się zorientowała, podarła ze złości kartę do głosowania. Panią, która leżała obok cioci, spotkało to samo.


Znaczy, że ciocia podarła leżącą obok kobietę? :o
Zgłoś
Avatar
pieskot 2010-07-09, 11:36 1
nic, tylko teraz przydałaby się etanazja dla tych wszystkich pisowskich fanatyków...
Zgłoś
Avatar
szemel 2010-07-09, 11:39 3
Żenujące. A z ukrytych w wielu okręgach wyborczych głośników słychać było 5 symfonię Beethovena na której gdy ją puścić od tyłu słychać wyraźnie "głosujcie na Bronka"

btw Nic dziwnego, że pani obok 80-letniej cioci źle się zagłosowała skoro leżała; takie rzeczy potrafią rozproszyć
Zgłoś
Avatar
Janek Tur 2010-07-09, 12:34
Ale czy to nie jest piękne? ja się jaram, że "żyjemy w kraju cudownych metafor
w czasach początków złudzeń i zmian" (że tak zacytuję Adama Nowaka).
Zgłoś
Avatar
Earth 2010-07-09, 12:57
Żenada, niech pis wypierdala, dostali przecież tyle sygnałów od społeczeństwa, że nie są potrzebni.
Zgłoś
Avatar
Rufi 2010-07-09, 13:58 2
Rozumiem przez to że wszyscy co poszli głosować nie głosowali na konkretnego kandydata z imienia i nazwiska tylko na...kratkę Nie wiedziałem że kratka może tak wpływać na ludzki umysł, a może po prostu, jaki kandydat taka kratka
Zgłoś
Avatar
Geradus 2010-07-09, 14:27 5
Wybory zostały sfałszowane! Ja głosowałem na dużą grubościenną kratkę , a wygrał jakiś Komorowski.
Zgłoś
Avatar
Boomek 2010-07-09, 14:47
dla mniejszych ludzi mniejsza kratka
Zgłoś
Avatar
G4ngst3r 2010-07-09, 15:07
blackhunter6 napisał/a:

Tępe pisiory nie potrafią pogodzić się z porażką


popieram ^^

Chuuu mnie to boli jaka byla kratka.. dla meni moga zrobic nawet powtorke z rozrywki... bo kaczor przegralby tak czy siak...
Zgłoś
Avatar
Basika063 2010-07-09, 15:16
Nie ważna kratka, tylko krzyżyk, a ten potrafi postawić nawet analfabeta. Pisiorki jak zwykle maja problem z pogodzeniem się z porażką.
Zgłoś
Avatar
Bartz 2010-07-09, 15:33 3
Dostała całe 2 maile i 3 telefony... No kurwa śmiech na sali
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2010-07-09, 17:04
Ja pierdolę, co za PiSdaczki głupie... Czy nie można się pogodzić z porażką? Czy trzeba, żeby wszędzie ta durna Staniszkis pierdoliła głupoty?

Ech...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie