18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Raficzek 2013-02-17, 20:22
januszexxxx nie tłumacz gamoniowi i tak nie zrozumie jak reszta kmiotów którym obecna sytuacja pasuje.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-02-17, 21:35
hrabia9933 napisał/a:

ja bym przeznaczyl 300 milionow na amunicje na tych wszystkich zlodziejskich skurwysynow :d



Robimy zrzutę???
Każdy sadol przelewa po 5zł
Podaję swój numer konta...
Zgłoś
Avatar
SunLee 2013-02-17, 21:54 6
@ imperator i inni podobni - szkoda z nimi gadać - po co się z koniem kopać?

W ciągu ostatnich 5 lat zadłużenie polski wzrosło 100% gamonie. Bezrobocie przekracza 15% a nieoficjalnie jest dwa razy większe. Ludzie po studiach idą na kasie pracować a ponad milion młodych ludzi wyemigrowało za granicę.

Podatki mamy jedne z najwyższych w europie a ogromne ilości naszych pieniędzy są po prostu rozkradane - najzwyczajniej w swiecie. Wykonawcy budujący drogi bankrutują ale kolesie zbijają ogromne pieniądze na tym. Tusek w nocy szwęda się po cmentarzach i dogaduje się z bandytami a w tvn lecą głodne kawałki jak to pis jest zły. Szczują na pis, szczują na mochery, szczują na kiboli, szczują na kościół.

Na wszystkich szczują ale jak koleś pożartował sobie z gajowego to go od razu o 6 rano antyterroryści skuli i do pierdla wzieli. Czy wy myślicie choć trochę barany ..bane? Nie odpowiadajcie - wiem, że nie.
Sprawdza się stara rzymska zasada - "divide et impera". Ale co wy o tym wiecie - siedzicie przed tvn z gw w ręku i śnicie ułudę. Ale przebudzenie już nadchodzi. Jest już na dzwiami.
Zgłoś
Avatar
konował 2013-02-17, 23:15
I dobrze, ja bym na miejscu Komorowskiego się nie pierdolił i dał wszystkim kolegom po fachu po jednym milionie. Po i tak kurwa nikt mu nic nie zrobi. Bo polacy lubią być okradani i ruchani w dupę z koro już parę razy głosowali na złodziei. Potem pozbawił bym wszystkich polaczków socjalów. BO NA CHUJ IM ??? I zwiększył podatki o 400% A co kurwa, oni to lubią kurwa. Lubią jak rucha się ich dzieci na ich własnych oczach. Ale za to wódka by stania o 90% i wszyscy byliby szczęśliwi.
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2013-02-18, 0:28
tigerqaz napisał/a:

Jakbym spotkał Komora albo Tuska na ulicy to bym napluł im w mordę.



Gówno byś zrobił i dobrze o tym wiesz śmieciu.
Zgłoś
Avatar
marna 2013-02-18, 16:05
Cujo napisał/a:

Warszawiacy, wyjdźcie na ulice i zróbcie swoje. Od Was musi się zacząć, bo macie najbliżej. Gwarantuję, że reszta kraju nie będzie bezczynnie siedzieć, a już na pewno nie młodzi ludzie.



reszta młodych ludzi z kraju będzie Was wspierać poprzez tworzenie grup i wydarzeń na Facebooku
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-02-18, 17:54
Archeolog napisał/a:



Gówno byś zrobił i dobrze o tym wiesz śmieciu.



Napisałem że jakiś napinacz w dupę ruchany zawsze się znajdzie i się znalazł...
A śmieć to cię patałachu zrobił widać i przekazał w genach inteligencję i kulturę...

i tobie też mogę w mordę napluć bo mam wyjebane i na ciebie i na ten jebany rząd...
Zgłoś
Avatar
~Imperator 2013-02-20, 11:44 1
Raficzek napisał/a:

januszexxxx nie tłumacz gamoniowi i tak nie zrozumie jak reszta kmiotów którym obecna sytuacja pasuje.



Nieudacznikom i szaraczkom każde czasy i sytuacje nie pasują Zaradny człowiek weźmie się do roboty i będzie zarabiał pieniądze. Maluczkie zawsze będą narzekać i płakać że rząd nie ten, to wina Policji, premiera, sąsiada i tak bez końca

SunLee napisał/a:

@ imperator i inni podobni - szkoda z nimi gadać - po co się z koniem kopać?

W ciągu ostatnich 5 lat zadłużenie polski wzrosło 100% gamonie. Bezrobocie przekracza 15% a nieoficjalnie jest dwa razy większe. Ludzie po studiach idą na kasie pracować a ponad milion młodych ludzi wyemigrowało za granicę.



Tu masz wyjaśnienie czemu ludzie po studiach siedzą na kasie w biedronce np... jest mi obojętne kto jest przy korycie, dobrze mi było jak rządził internowany... i dobrze mi jest jak rządzi rudy, za obydwoma nie przepadam ale z dwojga złego wybieram Urbana...

zilo210 napisał/a:






BojtaS napisał/a:

Zgłoś