18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
tigerqaz 2013-02-17, 15:35
Trzeba w końcu ulokować gdzieś skradzione biednym ludziom pieniądze nie ???
Jakbym spotkał Komora albo Tuska na ulicy to bym napluł im w mordę. Nie piszcie że chuja bym zrobił bo tak właśnie napluł bym i w dupie mam czy poszedł bym za to siedzieć czy tam coś, ale miałbym większe poparcie w pace i narodzie polskim niż oni na wyborach... Skurwysyny jebane, złodzieje.
Zgłoś
Avatar
pawel-jwe 2013-02-17, 15:42 1
Kurwa mać, ja tez jestem na budżetówce, z dobrym wykształceniem (po studiach mgr.) robota nie łatwa bo dużo główkowania, a nie mogę się doprosić JEDNORAZOWEGO WSPARCIA FINANSOWEGO W KWOCIE 400zł Z ZAKŁADOWEGO FUNDUSZU SOCJALNEGO, a ten kutas rozdaje po 40.000zł lekką ręką... chuj w dupę tym wszystkim z polityki
PS. Że już nie wspomnę o tym ile dostaję na rękę... (rocznie nie przekracza połowy tej nagrody)... kurwa ale jestem zły...
Zgłoś
Avatar
tomilol 2013-02-17, 16:08 1
Ale wy jesteście chuuujowi !!!!!
Pewnie 99.9% z was chciała by żeby posłowie, premier i prezydent zarabiali kurwa 2 tyś i to najlepiej brutto. No Kurwa jak trzeba być głupim żeby tak uważać. Później sie nie ma co dziwić, że kombinują jak tu przekręt zrobić.
Premier państwa powinien zarabiać minimu z 200 tyś miesiecznie może wtedy by do polityki garneli sie ludzie co coś wiedzą a tak wybierają przemysł prywatny.
Jak to kurwa możliwe żeby człowiek zarządzający 40 mln "przedsiębiorstwem" zarabiał tyle ile średni szczebel w banku.
ZASTANÓWCIE SIĘ a nie pierdolicie farmazony
Zgłoś
Avatar
januszexxxx 2013-02-17, 16:23
tomilol napisał/a:

Ale wy jesteście chuuujowi !!!!!
Pewnie 99.9% z was chciała by żeby posłowie, premier i prezydent zarabiali kurwa 2 tyś i to najlepiej brutto. No Kurwa jak trzeba być głupim żeby tak uważać. Później sie nie ma co dziwić, że kombinują jak tu przekręt zrobić.
Premier państwa powinien zarabiać minimu z 200 tyś miesiecznie może wtedy by do polityki garneli sie ludzie co coś wiedzą a tak wybierają przemysł prywatny.
Jak to kurwa możliwe żeby człowiek zarządzający 40 mln "przedsiębiorstwem" zarabiał tyle ile średni szczebel w banku.
ZASTANÓWCIE SIĘ a nie pierdolicie farmazony



Ty jestes chujowy. Uwazasz ze prezydent powinien dawac urzednikom po 40tys premii za co? 40 tys. zlotych to czesto wicej niz roczny dochod zwyklej polskiej rodziny. Nie sadzisz ze dysporoporcja jest zbyt duza? Niech sobie zarabiaja ile chca byleby obywatel na tym korzystal. Oni są dla nas a nie my dla nich. Jesli prywatna firme stac by placic swoim pracownikom takie pensje to bardoz prosze ale to sa pieniadze publiczne czyli twoje, moje i kazdego obywatela.
Zgłoś
Avatar
konkretjak150 2013-02-17, 16:26 4
tomilol napisał/a:

Ale wy jesteście chuuujowi !!!!!
Pewnie 99.9% z was chciała by żeby posłowie, premier i prezydent zarabiali kurwa 2 tyś i to najlepiej brutto. No Kurwa jak trzeba być głupim żeby tak uważać. Później sie nie ma co dziwić, że kombinują jak tu przekręt zrobić.
Premier państwa powinien zarabiać minimu z 200 tyś miesiecznie może wtedy by do polityki garneli sie ludzie co coś wiedzą a tak wybierają przemysł prywatny.
Jak to kurwa możliwe żeby człowiek zarządzający 40 mln "przedsiębiorstwem" zarabiał tyle ile średni szczebel w banku.
ZASTANÓWCIE SIĘ a nie pierdolicie farmazony



Donald, to ty ?
Zgłoś
Avatar
tomilol 2013-02-17, 16:37 1
januszexxxx napisał/a:



Ty jestes chujowy. Uwazasz ze prezydent powinien dawac urzednikom po 40tys premii za co? 40 tys. zlotych to czesto wicej niz roczny dochod zwyklej polskiej rodziny. Nie sadzisz ze dysporoporcja jest zbyt duza? Niech sobie zarabiaja ile chca byleby obywatel na tym korzystal. Oni są dla nas a nie my dla nich. Jesli prywatna firme stac by placic swoim pracownikom takie pensje to bardoz prosze ale to sa pieniadze publiczne czyli twoje, moje i kazdego obywatela.



Idąc tym tropem myślenia to do sfery publicznej będa przychodzić jedynie odpady bo po co ktoś ma sie pchać za takie grosze w taki syf jak gdzieś indziej zarobi więcej.
Typowe Polskie myślenie ... po co ściągać z Harvadu wykładowców którym by trzeba zapłacić pewnie ze 100tyś $ ale za to ruszy sie w Polsce rozwój nowych technologi jak można trzymać idiotów za 10 tyś zł i nic sie nie rusz.
Pamiętaj chytry zawsze traci ... i nie płaczcie później że prawo mamy chujowe jak w sie u nas premier zarabia 5 tyś euro i jest wielki lament że prezydent dał 100 tyś euro premii bo na zachodzi by sie popłakali ze śmiechy na takie wieści

ps. żeby nie było wiem że biurokracja jest rozdmuchana i minimum połowa nadaje sie do wyjebania. I wiem że dupa boli jak sie słyszy że ktoś dostał 40 tyś premii jak Ty tyle w rok nie ogarniesz. Ale jak ma sie coś ruszyć w tym kraju to wpierw muszą przyjść ludzie ogarnięci a oni tego nie zrobią za 5zł KURWA
Zgłoś
Avatar
RumAndCola 2013-02-17, 16:41 1
Collaaaa napisał/a:


No tak, zapomniałem, że 99% użytkowników tego portalu reprezentuje poziom zawodówki, oraz ma status mistrza w jasnowidzeniu. Pierdolą takie małe pieski jak ty pod nosem że źle itd. Ale jak się w oczy powie że gówno robią żeby coś zmienić to rzucą się do kostek małe szczurki. Czas polski jako potęgi już się skończył, złotej husarii i spichlerza europy. Dlaczego nawet takie piczki jak francuzi są lepsi od polski? Bo trzymają się razem. Taka jest prawda że wy nie chcecie nic zrobić bo jest wam tak dobrze, a narzekacie bo lubicie. Jakby byłoby wam źle to byście coś robili, no, ale polaczki sobie poszczekają i albo zrobią "stado" z ujadającymi i gówno robiącymi, albo spróbują zagryźć jednostkę która powie im prawdę w oczy. Oczywiście nie dostanę żadnej konstruktywnej odpowiedzi na poziomie bo to sadistic. Czekam na odpowiedź typu "hau hau gówno to zrobiła twoja matka hau hau", i jeżeli taką dostanę to jedynie odpowiadający zrobi z siebie większego debila niż jest a i potwierdzi to co napisałem.


Jak widzę kogoś kto nazywa swoich rodaków 'polaczkami' z pogardą to włącza mi się poziom wprost proporcjonalny do tego typu odpowiedzi, czyli walcz z idiotą jego własną bronią, bo logiki, faktów i konkretnych argumentów taki oponent nie jest w stanie przetrawić.
piszesz o trzymaniu się razem, chwalisz przy tym francuzów ( którzy niedawno zalegalizowali małżenstwa homo oraz adopcję przez homo ) a Polaków nazywasz 'polaczkami'. delikatnie to dwulicowe, nie uważasz ?
trochę szacunku do narodu z którego się wywodzisz !
Zgłoś
Avatar
januszexxxx 2013-02-17, 16:53
tomilol napisał/a:



Idąc tym tropem myślenia to do sfery publicznej będa przychodzić jedynie odpady bo po co ktoś ma sie pchać za takie grosze w taki syf jak gdzieś indziej zarobi więcej.
Typowe Polskie myślenie ... po co ściągać z Harvadu wykładowców którym by trzeba zapłacić pewnie ze 100tyś $ ale za to ruszy sie w Polsce rozwój nowych technologi jak można trzymać idiotów za 10 tyś zł i nic sie nie rusz.
Pamiętaj chytry zawsze traci ... i nie płaczcie później że prawo mamy chujowe jak w sie u nas premier zarabia 5 tyś euro i jest wielki lament że prezydent dał 100 tyś euro premii bo na zachodzi by sie popłakali ze śmiechy na takie wieści

ps. żeby nie było wiem że biurokracja jest rozdmuchana i minimum połowa nadaje sie do wyjebania. I wiem że dupa boli jak sie słyszy że ktoś dostał 40 tyś premii jak Ty tyle w rok nie ogarniesz. Ale jak ma sie coś ruszyć w tym kraju to wpierw muszą przyjść ludzie ogarnięci a oni tego nie zrobią za 5zł KURWA



Nie wiem o czym ty mowisz. Na kazdym stanowisku nalezy sie godziwe wynagrodzenie. Nie tylko tym na stolkach. Wynagrodzenie prezesow nie przeklada sie na jakosc spolki. Popatrz chocby na LOT czy PKP. Twoj tatus jest w sejmie ze tak piszesz?
Zgłoś
Avatar
h................s 2013-02-17, 17:05 1
Człowiek zapierdala jak pojebany całe życie żeby żyć na normalnym poziomie, a taki pajac dostaje więcej praktycznie za nic. Może bym mu nie żałował gdybym sam zarabiał chociaż taką roczną pensję. litości kurwa.
Zgłoś
Avatar
tomilol 2013-02-17, 17:18
januszexxxx napisał/a:



Nie wiem o czym ty mowisz. Na kazdym stanowisku nalezy sie godziwe wynagrodzenie. Nie tylko tym na stolkach. Wynagrodzenie prezesow nie przeklada sie na jakosc spolki. Popatrz chocby na LOT czy PKP. Twoj tatus jest w sejmie ze tak piszesz?



Nie będę sie z tobą kłócił bo zupełnie nie łapiesz o czym pisze. Do tego sam sobie zaprzeczasz pisząc że każdemu należy sie godziwe wynagrodzenie a wcześniej krzyczysz że ktoś dostał 40tyś premii, a na koniec porównujesz ludzi zatrudnionych z "politycznego nadania" do działających normalnie na rynku pracy. Sprawdź zarobki prezesów w segmencie prywatnym i ich kondycje finansową ... następnie zastanów sie czy chcieliby oni bawić sie w LOT czy PKP za tą kase. A na sam koniec zastanów sie czy logiczne by premier(jakikolwiek by nie był), który zarządza 40 mln przedsiębiorstwem zwanym Polska zarabiał kilkukrotnie mniej niż taki prezes PKP LOTu czy innego Orlenu.

Naprawdę tak ciężko zrozumieć, że by coś w tym kraju sie zmieniło muszą przyjść ludzie, którym teraz zupełnie sie to nie opłaca ? A jak sie coś nie zmieni to normalni ludzie nie będą zarabiać przyzwoitych pieniędzy. A najgorsze jest to, że jeliś ktoś by podniósł pensje najwyższych urzędników kilkakrotnie to ludzie, którzy by na tym skorzystali najbardziej w długo falowym okresie by najbardziej krzyczeli i by sie zadławili ze złości ... Tak mówię o takich jak Ty Januszu.

"naród wspaniały tylko ludzi kurwy"
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-02-17, 17:35
Newsweek? To ta propedalska, prożydowska gazeta lisa?
Zgłoś
Avatar
DanielMarley 2013-02-17, 18:26
Cóż ludzie chcą godnego i spokojnego życia dlatego nie wychodzimy na ulicę co jednak jest chyba przez niektórych rozumiane jaką bojaźń do narodu, prawa czy zasad. Prawda jest jednak taka, że ludzie to tylko zwierzęta i od zalania dziejów różne grupy, ludzie, kraję walczyły o wszystką, więc nie wierzę, że teraz uda się ludziom żyć lepiej w tym zakłamanym kraju bez walki, bo Polacy zawsze byli wojakami i tak powinno być tępić, pedalstwo, islam, żydów do tego jeszcze klerów i posłów, senatorów, prezydentów. Chcemy coś mieć musimy to wydrzeć siłą bo inaczej zostaniemy sprzedani razem z krajem jakiemuś szejkowi albo żydkowi z wall street. Cały hate na sadolu jest uzasadniony i jak najbardziej go popieram trzeba tylko zrobić kolejny krok i ruszyć tyłek z przed kompa i zacząć się organizować, urządzać wiece i marsze, a jak będzie trzeba to i bojówki.
Zgłoś
Avatar
sgt_badyl 2013-02-17, 18:33 1
Niech zgadnę - niezalezna.pl albo gazeta polska?
Zgłoś
Avatar
swietlik 2013-02-17, 18:59
Pewnie poprawiali mu błędy.
Zgłoś
Avatar
hrabia9933 2013-02-17, 19:31
ja bym przeznaczyl 300 milionow na amunicje na tych wszystkich zlodziejskich skurwysynow :d
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie