18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Pedobear69 2013-02-17, 14:01
To jest Sadol a nie jebany sejm. wypad z tym gownem
Zgłoś
Avatar
C................a 2013-02-17, 14:06 1
No i co polaczki? Kiedy wychodzicie na ulice bo tak pierdolicie o tym już od kilku lat a jakoś nikt dupy nie ruszył.
Zgłoś
Avatar
RumAndCola 2013-02-17, 14:16 2
@up chuj Ci do tego, lepiej idź podetrzyj dupe niemieckiej babce bo Ci 500 ojro miesiecznie nie da, opiekunko
Zgłoś
Avatar
konkretjak150 2013-02-17, 14:45
januszexxxx napisał/a:

wyjdzmy na ulice

frajerze tu nie chodzi o PIS ani o zadną inną partie głupi gamoniu



Nie do końca nie chodzi o partie. Zwolennicy jak i członkowie niektórych partii lubią być dymani (bynajmniej nie tylko w dupę) i tu mamy przykład. W pozostałych przypadkach masz rację, nie chodzi o partie.
Zgłoś
Avatar
C................a 2013-02-17, 14:49
RumAndCola napisał/a:

@up chuj Ci do tego, lepiej idź podetrzyj dupe niemieckiej babce bo Ci 500 ojro miesiecznie nie da, opiekunko


No tak, zapomniałem, że 99% użytkowników tego portalu reprezentuje poziom zawodówki, oraz ma status mistrza w jasnowidzeniu. Pierdolą takie małe pieski jak ty pod nosem że źle itd. Ale jak się w oczy powie że gówno robią żeby coś zmienić to rzucą się do kostek małe szczurki. Czas polski jako potęgi już się skończył, złotej husarii i spichlerza europy. Dlaczego nawet takie piczki jak francuzi są lepsi od polski? Bo trzymają się razem. Taka jest prawda że wy nie chcecie nic zrobić bo jest wam tak dobrze, a narzekacie bo lubicie. Jakby byłoby wam źle to byście coś robili, no, ale polaczki sobie poszczekają i albo zrobią "stado" z ujadającymi i gówno robiącymi, albo spróbują zagryźć jednostkę która powie im prawdę w oczy. Oczywiście nie dostanę żadnej konstruktywnej odpowiedzi na poziomie bo to sadistic. Czekam na odpowiedź typu "hau hau gówno to zrobiła twoja matka hau hau", i jeżeli taką dostanę to jedynie odpowiadający zrobi z siebie większego debila niż jest a i potwierdzi to co napisałem.
Zgłoś
Avatar
Prescot 2013-02-17, 14:56
czemu ludzie sie wkurwiają jak słyszą że ktoś sobie przyznał premie np milion zł jak my jesteśmy okradani na setki miliardów ... tępe lemingi
Zgłoś
Avatar
konkretjak150 2013-02-17, 14:58
Collaaaa napisał/a:


Czas polski jako potęgi już się skończył, złotej husarii i spichlerza europy.



Donek z resztą świń przy korycie ci to wmówił? Że Polska bez czyjejkolwiek pomocy sobie nie da rady? Dopóki rządzi banda kurew przyznających sobie za nic premię w dobie kryzysu który sami stworzyli i przyklaskują im następne kurwy takie jak ty, które nie widzą w tym nic złego, to na pewno nie. Siedź pedale tam gdzie siedzisz i nie wracaj do Polski, bo jak mniemam zapierdalasz gdzieś za granicą za siano, za które obywatel kraju w którym jesteś nawet by palcem nie kiwnął "polaczku".
Zgłoś
Avatar
januszexxxx 2013-02-17, 15:02 3
Samozwańczy Imperator pewnie zyje na garnuszku u mamusi wiec nie rozumie jeszcze tego ze ktos go dyma na kase każdego dnia. Nie wiem czy ci wypowiadajacy sie pozytywnie o rzadzie Tuska naprawde tak mysla czy sa poprostu oplacanymi klakierami.
Zgłoś
Avatar
lukasz92pbz 2013-02-17, 15:03
40mln sadoli i nikt dobrze bomby nie umie podłożyć...
Zgłoś
Avatar
ja37 2013-02-17, 15:04 1
Kurwa mać premia większa, niż zarobek roczny niejednego z nas skurwisyny złodzieje jebane.
Zgłoś
Avatar
zderealizowany 2013-02-17, 15:06
@Collaaaa

Wcale nie jest mi dobrze, jest mi źle, a nie zmienię nic, bo nic zmienić nie mogę. Nieważne jak źle działoby się w kraju to pojawią się ludzie Twojego pokroju, którzy są święcie przekonani, że jest dobrze wszystkim, bo jest dobrze im. Rozumiesz? Tak się składa, że w Polsce dobrze mają tylko oszuści i krętacze, tak jak kiedyś sprzedawczyki i inne tego typu pomioty.

Nie rozumiesz, że wyjście na ulice, o którym mówi się od kilku lat nie jest takie łatwe, bo wyjdzie tylko część a pozostali, ludzie Twojego pokroju po prostu to oleją tkwiąc dalej w swoich fałszywych przeświadczeniach wykreowanych przez masmedia.
Zgłoś
Avatar
S................r 2013-02-17, 15:07
Ogarnięci ludzie pierdolą polityke bo w porównaniu do tego co mogą zarobić w korporacji to śmieszne pieniądze. Dlatego pchają się kręacze, idioci i złodziejaszki.
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2013-02-17, 15:10 2
W sumie bawi mnie jedyny argument lemingów: za PiSu było gorzej. Sam nie jestem wielkim fanem PiSu, ale fakty są takie, że był to najlepszy rząd jaki mieliśmy w przeciągu ostatnich 10 lat. A to, że miał gorszy PR to inna sprawa.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-02-17, 15:10
Ło kurwa!
Miarka się przebrała! Idę kurwa do polityki i też tam zostanę kimś na wysokim stanowisku i też będę ludzi jebał i też będę dostawał takie zajebiste premie!
Zgłoś
Avatar
januszexxxx 2013-02-17, 15:15
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie