18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
D................k 2013-04-04, 14:38 4
Jaka gazeta, taki news.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-04-04, 15:05 9
Znam angielski i potrafię tłumaczyć lepiej niż niejeden taki pseudo dziennikarz, a tłumacząc sprawdzam też rzetelność faktów. Oprócz tego potrafię pisać prościej i bardziej przejrzyście. Dlaczego taki niekompetentny imbecyl ma pracę, a ja jeszcze szukam?
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-04-04, 15:10 10
up
Dopisz sobie w CV: Jestem BongMan i mogę to udowodnić, a może trafisz na pracodawcę-sadola.
Zgłoś
Avatar
raper900 2013-04-04, 15:14 1
Co w tym złego, że przepisał? To tak jakby napisać podpułkownik Warmii i Mazur albo podpułkownik Województwa Śląskiego. Nie jest to błąd. Nikt w artykule nie sugeruje, że Minas cośtam to nazwisko.
No chyba że w tych niepodkreślonych fragmentach, bo ich nie chciało mi się czytać.
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2013-04-04, 15:53 4
A gdzie tu błąd? Prezydent (mianownik) Białegostoku (dopełniacz), kanclerz (mianownik) Niemiec (dopełniacz), podpułkownik (mianownik) - tu w domyśle: policji - Minas Gerais (jako dopełniacz, ino się nazwa przez przypadki nie odmienia).
Zgłoś
Avatar
bustafan 2013-04-04, 15:55 3
Cytat:

Dlaczego taki niekompetentny imbecyl ma pracę, a ja jeszcze szukam?


Przypatrywałem się Twoim tematom i doszedłem do wniosku, że nie możesz znaleźć pracy, bo jesteś chory. Nie martw się jednak, istnieją specjaliści, którzy na pewno Ci pomogą. Jak widać na poniższym zdjęciu, Twoją chorobę znano już w 1913 roku
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-04-04, 17:20 23
bustafan napisał/a:


Przypatrywałem się Twoim tematom i doszedłem do wniosku, że nie możesz znaleźć pracy, bo jesteś chory. Nie martw się jednak, istnieją specjaliści, którzy na pewno Ci pomogą. Jak widać na poniższym zdjęciu, Twoją chorobę znano już w 1913 roku


Suchoty to gruźlica, choroba w wielu krajach już pokonana. A twoją znano jeszcze wcześniej, bo już w 1866, ale piszą o niej do teraz.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2013-04-04, 20:05
Bongman może cie nie chcą, bo pijak jesteś ?
Zgłoś
Avatar
vito 2013-04-04, 21:13
tak to jest jak robote dostają po znajomości
Zgłoś
Avatar
El Caudillo 2013-04-04, 21:21
@up festiwal gorzkich żali
ja też dostałem robotę po znajomości, którą sam sobie wyrobiłem (po okazałem trochę zaradności) i nie wiem czy to się liczy czy nie? Może Bongman i inni się zastanowią, że sława wśród gimbusów i sadoli (z czego część może coś sobą reprezentuje) nie zapewni Ci zatrudnienia, koneksji chuj co tam byś jeszcze chciał. A i podobne co poniektórym narzekacze i marudy też na nic się nie zdają nie wiem wymieńcie część znajomych czy coś.
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-04-05, 2:49
jeśli w Minas Gerais jest jeden podpułkownik to chyba dobrze
Zgłoś
Avatar
Achajos 2013-04-05, 3:09
Minas Gerais, pewnie kampi z Nazgulami w Minas Ithil.
Zgłoś