18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Kompilacja faili ciapatych
Pejotlpl • 2013-04-28, 14:04
Kompilacja rozwalania ciapatych.

Jest dużo krwi i oczywiście "Allah Akbarów"
Zawsze miło popatrzeć jak rozwalają kozojebców



Jak było to śmietnik
Zgłoś
Avatar
MówMiAndrzej 2013-04-28, 14:13 19
Dawno się tak nie uśmiałem. Piwo!
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-04-28, 14:31 38
Pieprzyć, że arabusy... Ktoś im powinien zafundować kamery HD. Ot tak, żebyśmy ciekawsze materiały mieli
Zgłoś
Avatar
Marxe 2013-04-28, 15:12
minie jeszcze troche czasu zanim ciapate zrozumieją, by nie napierdalać z RPG-a w pomieszczeniu

A za tak świetny materiał zimne piwko się należy
Zgłoś
Avatar
MasterMefisto 2013-04-28, 16:28
w sumie nie oglądałem całego bo czasu nie mam, ale za zabijanie ciapatych zawsze browar
Zgłoś
Avatar
zielson1 2013-04-28, 16:30 17
ja rozumem kurwa kochanie swojego boga i te sprawy, ale szmatogłowi to swoje ALLAHU AKHBAR krzyczą chyba nawet podczas srania :/
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2013-04-28, 16:31 1
Wyobrażacie sobie jakby Arab mówił "Allahu akbar", gydby spelenił? "Allahu akball" Allahu akball! Materiał świetny, niektórych akcji nie widziałem.
Zgłoś
Avatar
thez 2013-04-28, 16:37 12
@zielson1
Jak nie mają o niczym pojęcia to dziękują Bogu za wszystko co się dzieje. No bo niby kurwa jak to jest możliwe bez Boga, że naciska jakiś metalowy dzyndzel, a w wroga wylatuje metalowa kulka? Albo, że wkłada jakieś jajko ze skrzydełkami do dużej rury, a potem 1km dalej jest wybuch? To wszystko dowody, że Bóg pomaga im zwalczać niewiernych
Zgłoś
Avatar
Krysss 2013-04-28, 16:38
Strzelał ciapaty razy kilka, zastrzelili i ciapatego...
Zgłoś
Avatar
Morgennes 2013-04-28, 16:41 1
Zaprawdę powiadam wam! Nie ma nic piękniejszego niż bratobójcze walki ciapuchów!
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-04-28, 16:50 1
Ciapaci wyznają jedną zasadę
Zgłoś
Avatar
vonFuchs 2013-04-28, 16:51 2
Muzyczka z poprzedniego filmiku zdecydowanie pasuje do rozwalanych allah akbarów. Następne filmiki z ciapatymi powinny byc zawsze z muzyczką z Benny Hilla, to dodaje smaku.
Zgłoś
Avatar
Karpiupk 2013-04-28, 16:59 1
Ja pierdole. To co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Kurwa to nie jest już nawet wojna domowa (nie mówiąc nawet o konflikcie zbrojnym) bo to jebane bestialstwo z flakami w tle. Ja naprawdę rozumiem, że wedle Arystotelesa "Warunkiem istnienia demokratycznego państwa jest wolność.", przez co nie mogą zgodzić się na dyktaturę wojskową, ale to jest kurwa wolna amerykanka.
Jak świat może dopuścić, do powtórki zabaw z Czeczeni, gdzie do dziś prawo nic nie znaczy, a jedyna prawda, to tego, kto trzyma przy twojej głowie karabin.
Jestem pacyfistom i naprawdę bulwersuje mnie, że coś takiego ma miejsce.
Całe szczęście, że istnieje Sadistic, na którego wszelcy ludzie dobrej woli wkładają tego typu filmiki. Może ktoś się kiedyś opamięta, jak to zobaczy. Jeśli nie, to niech stanowi to przynajmniej przykład, jak NIE powinno się bawić w zmianę systemu.
Ale w tym jednym mamy przynajmniej duże doświadczenie.
Zgłoś
Avatar
S................e 2013-04-28, 16:59 25
Coś Pięknego! leci Piwo i jeszcze jedno


Łallah Łakbar!
Zgłoś
Avatar
niebylowolnychnickow 2013-04-28, 17:13 2
W każdej scence ten sam lektor, chyba mają jednego kamerzyste
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie