18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
Kowalien 2013-01-20, 16:01
@radek225 dzięki za poprawę humoru swym infantylnym flejmem
Zgłoś
Avatar
tomii666 2013-01-20, 16:44
zygmuntor napisał/a:

Dużo dziewczyn


W takim razie widocznie mi na oczy padło
Zgłoś
Avatar
b................s 2013-01-20, 16:49
Sarna rozpierdala system
Zgłoś
Avatar
profilone 2013-01-20, 18:31
wszystkie te faile doskonale udowadniają, że kobiety to debilki
Zgłoś
Avatar
radek225 2013-01-20, 18:41
Milion baksów napisał/a:

@up co to jest yaoi?



pl.wikipedia.org/wiki/Yaoi

ciotka Wiki nie gryzie, ani nie bije.

Kowalien napisał/a:

@radek225 dzięki za poprawę humoru swym infantylnym flejmem



Przepraszam za ten post, ale pisząc go byłem najebany jak Messerschmitt Bf 109 lecący w 1939 roku nad Warszawę. Nawet nie pamiętam, jak to pisałem, więc sory dude. Słusznie dostałem warna.
Zgłoś
Avatar
Kowalien 2013-01-20, 21:18
Zdarza się najlepszym, no hard feelings
Zgłoś
Avatar
radek225 2013-01-20, 22:54
Kowalien napisał/a:

Zdarza się najlepszym, no hard feelings



Jeszcze raz przepraszam. Zapiłem się z właścicielem mieszkania z którym mieszkam oraz z jego znajomymi i załączył mi się agresor . Nie bierz tego do siebie, co napisałem. Jakie było moje zdziwienie, gdy przeglądając rano swój profil zobaczyłem ten post + warn (z resztą zasłużony) .
Zgłoś
Avatar
Kowalien 2013-01-21, 3:30
To tylko pogratulować, że na blackoucie skonstruowałeś poprawne zdania nie opierające się wyłącznie na bluzgach
Zgłoś
Avatar
K................n 2013-01-21, 8:18
jak mnie wkurwia to "are OK?" "tak kurwa, jestem ok, własnie zajebałem z 2 etrów ryjem o beton"
Zgłoś
Avatar
radek225 2013-01-21, 12:05
Kowalien napisał/a:

To tylko pogratulować, że na blackoucie skonstruowałeś poprawne zdania nie opierające się wyłącznie na bluzgach



Nawet błędów ortograficznych w tym poście nie ma, tylko jedna literówka . Pisałem to na blackoucie, masz rację . Naprawdę jest mi głupio, bo nic do Ciebie nie mam Kowalien. To cud, że wpisałem poprawnie hasło do BIOSa oraz login i hasło na system w laptopie . Zdecydowanie muszę przestać pić, by uniknąć tego typu sytuacji, że mieszam wszystkich użytkowników internetu z błotem. Dobrze, że nie zacząłem wypisywać do swoich byłych. To dopiero by był cyrk na drugi dzień .
Zgłoś