18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
newhatch 2013-01-20, 1:16 3
no ale trzeba było mieć jaja z tytanu żeby ścigać się w takim kutasie na czterech kołach od roweru, bez dachu, pasów, ABSów i w czapce pilotce + gogle. szacun dla pionierów!
Zgłoś
Avatar
wympal 2013-01-20, 1:17 1
tutaj próbka grzmotu maszyny mniej więcej z tej epoki, dajcie głośnki na maksa, zwija asfalt


teraz F1 raptem 2.4 litra i tylko 8 garów.
Zgłoś
Avatar
stworek 2013-01-20, 1:22
dumad napisał/a:


i pomyśleć że większość zawodników filmiku wychodziła z tego o własnych siłach


Pewnie Rosjanie kierowali
Zgłoś
Avatar
GangBang 2013-01-20, 5:17 1
Piękne czasy. Zero wspomagania, zero zbędnej elektroniki. Tylko kierowca sam na sam z maszyną.
To się nazywa kompetycja, gdzie doświadczenie kierowcy jest najlepszą bronią.
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-01-20, 8:56
@up A Ty co spać nie możesz? o 5 rano na necie
Zgłoś
Avatar
bavarian 2013-01-20, 10:51 4
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-01-20, 12:29
UP@

najlepsza i najbardziej klimatyczna gra w która grałem i do ktorej wracam średnio 2 razy w roku
Zgłoś
Avatar
Toruń 2013-01-20, 15:53
Wychodzili?? Chyba kur*wa wylatywali dlatego właśnie dopiero pozniej wymyslono dachy i pasy bezpieczeństwa
Zgłoś
Avatar
alterego 2013-01-23, 23:05
Ale mało kto z was wyjadacze wie, że tamte auta na prostych grubo powyżej dwustu zapierdalały a niektóre koło lat 50=60 około +- 400. Miałem taki plakacik wyścigowych meroli nad łóżeczkiem gdy byłem pierdkiem w podstawówce i godzinami marzyłem o takiej zabawie jak wtedy chłopaki i pewna męska niemka doświadczali. Później weszło bezpieczeństwo itp itd i teraz nie ma takiej dawki niewiedzy w wyścigach... Klatki srebeesy, komputery i za dużo kurwa mamony u bukmacherów..... A oni przecież mają wymagania.

Tak, obecnych wyścigów nie śledzę, nawet gdyby Małysz, Kubica, Gortat i wszyscy inni wielcy Pl sportowcy byli w czołówce Formuły 1 czy WRC.

Skróty czy kraksy - oj tak z miłą chęcią patrzę i się cieszę, że ojczulek zawodowy kierowiec i uprzedził mnie na fantazję idiotów na drodze////

Stay safe
Zgłoś