18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
Templariusz Mariusz 2013-04-22, 11:05 1
Nom, zgadzam się! Motocykle są wszędzie. Skąd możesz wiedzieć, może w twoją stronę zbliża się z 230 km/h jakiś motor!!11!1! Huj z ograniczeniem do 40! Ty masz CAŁY czas mieć oczy nawet w dupie, bo a nuż...

Debilom zagrażającym spokojnym ludziom życzymy rozjebania się o beton z prędkością 300 km/h, normalnym ludziom natomiast szerokości.
Zgłoś
Avatar
xarkons 2013-04-22, 11:47
Kierowcy czasami nie widza motocyklisty bo sa skupieni tylko i wylacznie na samochodach. I takie pierdolenie ze wiekszosc to blad motocyklisty to sobie w dupe wsadz. I nawet jesli to nie tobie to osadzac.
Zgłoś
Avatar
br00klyn69 2013-04-22, 12:26 4
Nie no, ten filmik to chyba jakiś żart? W ilu przypadkach, na tym zlepku wypadków, motocyklista jechał zgodnie z przepisami? Serio pytam - w 1/5? Znakomita większość filmików z miasta (pomijam, że z Rosji), a tu nagle coś z prędkością światła wpada w samochód i w nim zostaje, a prowadzący toto leci 20 metrów w dal... tiaaaaa... na pewno jechał 50 km/h, na pewno był mega-skupiony, uważał i analizował wszystkie niebezpieczeństwa, które mogą go dosięgnąć.

Przykro to stwierdzić, ale filmik raczej świadczący o debilizmie prowadzących motocykle na tym filmie, niż o braku czujności wśród kierowców samochodów. Aczkolwiek kilka wypadków faktycznie z winy kierowców na czterech kółkach.

A coś od siebie - kierowcy dwóch kółek - naprawdę, nikt wam nie nakazuje jazdy na tychże dwóch kółkach. Sami się na nie pchacie, sami zapierdalacie, więc przyjmijcie po męsku na klatę fakt, że albo będziecie myśleć 10x częściej i 10x szybciej, albo będziecie regularnie strącani. Szczególnie na naszych drogach, wybaczcie, ale nie wyobrażam sobie szykować się do wyprzedzania 3 tirów pod rząd, czekać na okazję 5min wlokąc się za nimi i przed samym manewrem, na który mam zazwyczaj kilka-kilkanaście sekund, na pewno nie będę patrzył w lusterka 2x. Zapierdalasz 200 i nie przemyślisz, że ja będę wyprzedzał + nie zauważysz mojego kierunkowskazu = sorka, będziesz smarował asfalt.

Amen.
Zgłoś
Avatar
Wypo 2013-04-22, 14:32
Najlepszy wypadek pokazujący logikę tych idiotów krzyczących o patrzenie w lusterka jest ten w 1:47. Jazda motocyklem nie czyni nikogo pojazdem uprzywilejowanym. Więc bando idiotów nalepiająca te debilne naklejki: PATRZ KURWA NA KIERUNKOWSKAZY, NIE WPIERDALAJ SIĘ W KAŻDĄ LUKĘ JAKĄ WIDZISZ, i do cholery MYŚL.
Zgłoś
Avatar
Szulcu 2013-04-22, 15:13
Problem w tym, że większość osób posiadających motocykle, zwłaszcza sportowe, mają je dla szpanu. Na każdym skrzyżowaniu można już zobaczyć jak to wielki kaskader startuje na tylnym kole z pod świateł przejeżdżając 10 metrów. "MISTRZOWIE PROSTYCH"
Zgłoś
Avatar
p................z 2013-04-22, 19:35 1
Dzięki za materiał. Gdy zobaczę takiego zapierdalającego debila na jednośladzie to celowo wychylę się, by go stuknąć. Niech się wypierdoli. Jeszcze wyjdę by mu dopierdolić. Nawet gdy będzie rozmazany na asfalcie przez 50 metrów.
Zgłoś
Avatar
abcdefghaijklm 2013-04-22, 20:19 2
poskramiacz napisał/a:

Dzięki za materiał. Gdy zobaczę takiego zapierdalającego debila na jednośladzie to celowo wychylę się, by go stuknąć. Niech się wypierdoli. Jeszcze wyjdę by mu dopierdolić. Nawet gdy będzie rozmazany na asfalcie przez 50 metrów.



No i to jest HIT, kwintesencje zakompleksiałego samoluba.
Powiedz mi co Ci szkodzi przepuścić kogoś na motorze ? jak wyjedzie spod świateł już nigdy go nie zobaczysz. zanim Ty się ruszysz on już będzie daleko. Nawet w najmniejszym stopniu Cie nie spowolni.
Ale tak to już jest. Po co ktoś ma mieć dobrze skoro ja nie mam ? Ja mu kurwa pokaże że to ja jestem królem na ulicy.
gorący chuj CI w dupe i zgnij w tych korkach.
Zgłoś
Avatar
qwased 2013-04-22, 21:29
mat-thew napisał/a:

zajebista nuta do tego filmiku co to?

Defekt- jak jedziesz skurwysynu
Zgłoś
Avatar
łopatolog 2013-04-23, 16:50
Nie ma martwego pola. Są tylko motocykliści.
Zgłoś