18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:21
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
Avatar
mygyry 2017-05-28, 13:26 1
Niektórzy to chyba się wzorują na Indyjskich weselach...
Zgłoś
Avatar
RoboCat 2017-05-28, 13:42 9
raczej cyganskich...
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2017-05-28, 13:50 2
Kurwa! znowu Sosnowiec!!! Miasto patologii, kiczu i głupoty.
Zgłoś
Avatar
kamil-c 2017-05-28, 15:05 14
Tyś widział komunie w Sosnowcu? Na komunię w sosnowcu jeździ się tak:
Zgłoś
Avatar
saves 2017-05-28, 15:11 7
Nasz kochaniutki Brajanek... Rodzice dumni, a szydera w szkole przez kilka lat będzie.
Zgłoś
Avatar
MgrMajster 2017-05-28, 16:53 3
kamil-c napisał/a:

Tyś widział komunie w Sosnowcu? Na komunię w sosnowcu jeździ się tak


To akurat było w Gliwicach oszuściku
Zgłoś
Avatar
kamil-c 2017-05-28, 17:11 1
@Up ale przez sosnowiec jechali hahaha!
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-05-28, 17:24 37
Mnie tam te komunie wkurwiają. Chciałem się ostrzyć u fryzjera wczoraj to kurwa kolumna dzieciaków z rodzicami. Pytam czy dam radę a babka w recepcji do mnie, że bez szans.
Ja pierdolę...

Do tego te dzieciaki co nie mają pojęcia o chuj tam chodzi w tym wszystkim i rodzice wydający roczne pensje na ubranka i koperty.

Za moich czasów koledzy dostawali na komunię rowery, piłki itp. od całej rodziny a nie koperty i szajsfony.

Ja nie miałem komunii bo nie byłem chrzczony ale ojciec mi dał prezent abym też coś miał jak reszta. Był to taki ludek a'la hulk Hogan co się go rozciągało. Gimby nie kojarzą o czym mówię ale to było takie coś co jak przyjebałeś w niego z całej siły to był twardy jak kamień a jak lekko palecem dotykałeś to miękki. No i się z kumplami we 4-5 osób łapało go za kończyny i łeb i rozciągało i wygrywał ten co ostatni utrzymał i nie puścił.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2017-05-28, 23:37
kamil-c napisał/a:

Tyś widział komunie w Sosnowcu? Na komunię w sosnowcu jeździ się tak: Obrazek


na spotkanie ze złodziejem
Zgłoś
Avatar
h................o 2017-05-29, 0:03 15
Velture napisał/a:

Ja nie miałem komunii bo nie byłem chrzczony


Zazdroszczę. Piwo dla Twoich rodziców za bycie ogarniętymi ludźmi, a nie polskim plebsem z cebulą w paszczy.
Zgłoś
Avatar
PawelZet 2017-05-29, 5:42 2
ul. Południowa w Sosnowcu
Zgłoś
Avatar
tycho 2017-05-29, 9:49 10
hoszo napisał/a:


Zazdroszczę. Piwo dla Twoich rodziców za bycie ogarniętymi ludźmi, a nie polskim plebsem z cebulą w paszczy.


Nie wyciągaj pochopnych wionsków. Skąd wiesz, że jego rodzice po prostu o nim nie zapomnieli bo np. leżeli pijani całe jego dziecinstwo
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-05-29, 10:47
tycho napisał/a:


Nie wyciągaj pochopnych wionsków. Skąd wiesz, że jego rodzice po prostu o nim nie zapomnieli bo np. leżeli pijani całe jego dziecinstwo



Aż mnie to rozbawiło
Zgłoś
Avatar
kenzol 2017-05-29, 17:33 1
Velture napisał/a:

Mnie tam te komunie wkurwiają. Chciałem się ostrzyć u fryzjera wczoraj to kurwa kolumna dzieciaków z rodzicami. Pytam czy dam radę a babka w recepcji do mnie, że bez szans.
Ja pierdolę...


No popatrz, akurat musiałem pójść do fryzjera w dzień komunii przed samą uroczystością. Kiedy indziej nie mogłem pójść, to była sprawa życia i śmierci. Tak samo jak mądrzy inaczej właściciele psiaków, wyprowadzający je na spacer o 22:00 w Sylwestra... a potem płacz bo piesek uciekł, a łobuzy strzelają pomimo że jest zakaz
Zgłoś