18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
s................r 2013-09-05, 21:12 7
Byl tu kiedys na sadolu artykul o gosciu, ktory byl wlascicielem jakiegos splachetka, przez ktory miala biec droga. Nie zgodzil sie, zatem panstwo wybudowalo droge dookola jego posesji. W tym strasznym komunistycznym rezimie uszanowali jego prawo do wlasnosci. Patrzcie panstwo... Pogadajcie z ludzmi, ktorzy byli w Chinach (ja niestety nie mialem tej przyjemnosci) zamiast chlonac zydowskie filmy.
Zgłoś
Avatar
Ciapaty88 2013-09-06, 10:53 1
@UP. Widziałem fotki i mogę potwierdzić jest to prawda. Nie ma co ukrywać Chiny korzystają z ustroju komunistycznego kiedy jest im wygodnie(Policja, cenzura, internet, wolność, kurs walut), ale reszta jest całkowicie objęta wolnym rynkiem.
Zgłoś
Avatar
Varyz 2013-09-06, 22:13
No przyznam, że inaczej sobie te Chiny wyobrażałem... Wartościowy wywiad, dzięki
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-09-07, 13:14
stalowyszczur, to chyba mój temat. Jednak należy dodać do niego że ten żółty pan się w końcu zgodził bo chyba zrozumiał że to jest idiotyczny pomysł tak mieszkać.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-09-07, 21:46
@up
No bo wygladalo to komicznie, nie sprecyzowalem ze droga biegla TUZ obok jego domu i wygladalo to jak wysepka na autostradzie . Ale fakt faktem, nie przymusili go.
Zgłoś
Avatar
kubczyk 2013-09-07, 23:32
Zaraz Cię pojadą od lewaka, bolszewii i innych takich epitetów
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-09-22, 16:18 1
panu widac ze sie podoba. wypadaloby zaprosic go na wczasy do ktoregos z obozu pracy, najlepiej takiego z ktorego wychodzi sie nogami do przodu, na furmance. pewnie zmienilby nieco zdanie

ciekawe czy on pracuje przez caly miesiac po 12 godzin dziennie, majac 1-2 dni wolnego w miesiacu. nie ma co wartosciowe zycie...
Zgłoś
Avatar
Polandball 2013-12-13, 22:56
@mare30ks no tak bo lepiej siedzieć na dupie i nie żyć za swoje tylko za POŻYCZONE pieniądze od przyszłych pokoleń...



W socjalizmie życie jest takie proste...
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-12-13, 23:01 1
mrMarek27, nie dyskutuj z nim w ten sposób bo nawet dla mnie fana kapitalizmu to on jego wypowiedź jest bardziej moralna niż twoja. Jak chcesz z nim gadać to zmuś go do podania realnych przykładów. Wtedy moralność jego postu straci sens bo traci pokrycie w realnych zdarzeniach.
Zgłoś