18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Jesse.Pinkman 2021-10-19, 18:09 79
Zabrać prawko i spuścić wpierdol takiemu pojebowi to za mało.
Zgłoś
Avatar
zielonydarian 2021-10-19, 18:27 5
coraz mniej tych ''fajfusów'' na tirach, pojeby się już pomału kończą, reszta zdrowej tkanki społecznej w jedwabnych koszulach będą dupę trawą podcierać jak tych idiotów zabraknie..... ha ha !!!
Zgłoś
Avatar
serenity 2021-10-19, 18:58 16
Szacun dla policmajstrów! Powinni udostępnić nagranie z zatrzymania! Naprawdę szacun panowie niebiescy!
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-10-19, 19:01 18
Tiro pizdy jebane. Jeżdżą jak pojeby. Powinni Jebac prawka za wyprzedzanie i blokowanie pasa na autostradzie.
Zgłoś
Avatar
radek225 2021-10-19, 19:04 27
Jestem kierowcą ciężarówki, popularnego TIRA, czyli ciągnika siodłowego. To, co odpierdolił ten koleś to aż się w głowie nie mieści, a żeżuncjometr wyjebało mi poza skalę. Ja na drodze jednojezdniowej także wyprzedzam, ale: rowerzystów, skutery, ciągniki rolnicze i inne wolnobieżne pojazdy. Jak jedzie przede mną ciężarówka albo osobówka i się wlecze, nie wyprzedzam aby właśnie nie prowokować takiej sytuacji.

baronturbina napisał/a:

Tiro pizdy jebane. Jeżdżą jak pojeby. Powinni Jebac prawka za wyprzedzanie i blokowanie pasa na autostradzie.



Ocho, już się zaczyna . Dobrze że akurat chipsy sobie kupiłem, to poczytam komentarze, jacy to wszyscy kierowcy ciężarówek są straszni
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2021-10-19, 19:10 25
radek225 napisał/a:

To, co odpierdolił ten koleś



No to teraz będziecie mieć używanie.........
wydarzenia.interia.pl/kraj/news-niebezpieczne-wyprzedzanie-tir-jechal-...
Zgłoś
Avatar
Kurisu 2021-10-19, 19:12 7
W Angliio brakuje tiró a u nas ich tyle, że aż się na drodzę nie mieszczą.
Zgłoś
Avatar
KrystekKrystek 2021-10-19, 19:17 12
Lololoney napisał/a:

No to teraz będziecie mieć używanie.........



'Została ukarana mandatem'
W takich sytuacjach obok mandatu powinien być dożywotni zakaz prowadzenia jakichkolwiek pojazdów.
Taka kara byłaby przestrogą dla innych głąbów, a tak to zapłaci mandat i kiedyś pewnie powtórzy manewr.
Zgłoś
Avatar
skoorviel 2021-10-19, 19:26 3
radek225 napisał/a:

Jestem kierowcą ciężarówki, popularnego TIRA, czyli ciągnika siodłowego. To, co odpierdolił ten koleś to aż się w głowie nie mieści, a żeżuncjometr wyjebało mi poza skalę. Ja na drodze jednojezdniowej także wyprzedzam, ale: rowerzystów, skutery, ciągniki rolnicze i inne wolnobieżne pojazdy. Jak jedzie przede mną ciężarówka albo osobówka i się wlecze, nie wyprzedzam aby właśnie nie prowokować takiej sytuacji.



To pizda jesteś nie szofer. Sam zapierdalam dużym i jak jest dobra widoczność, pusto z naprzeciwka i wiem, że zrobię ten manewr szybko i bezpiecznie to wyprzedzam a przez takich jak Ty Tworzą się sztucznie zatory, a idź Ty...
Zgłoś
Avatar
Behemot 2021-10-19, 19:28 1
Jesse.Pinkman napisał/a:

Zabrać prawko i spuścić wpierdol takiemu pojebowi to za mało.



i wyjebać kluczyki w las

Lololoney napisał/a:

No to teraz będziecie mieć używanie.........



Hah zajrzałem , już wiem o co chodzi
Zgłoś
Avatar
radek225 2021-10-19, 19:30 11
skoorviel napisał/a:

To pizda jesteś nie szofer. Sam zapierdalam dużym i jak jest dobra widoczność, pusto z naprzeciwka i wiem, że zrobię ten manewr szybko i bezpiecznie to wyprzedzam a przez takich jak Ty Tworzą się sztucznie zatory, a idź Ty...



Tylko ja nigdy nie jeżdżę kilkaset kilometrów landówkami, tylko zjeżdżam z autostrady i landówką dojeżdżam na rozładunek lub załadunek. Minuta albo dwie mnie nie zbawi
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2021-10-19, 19:42
Jakaś celebrytka z YT?
Zgłoś
Avatar
Antek01 2021-10-19, 19:50 2
andrzejrobert75 napisał/a:

Jakaś celebrytka z YT?


Teraz na pewno.
Ogólnie to dużo kobiet jeździ na tirach i nie wszystkie są celebrytkami, choć znaczna część ma ku temu predyspozycje. Czasami się dziwię, że takie dorodne suki się marnują w tej robocie.
Zgłoś
Avatar
0to 2021-10-19, 19:58 1
okazało się że to baba .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie