18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
jimiq 2019-11-20, 6:49 3
Może za brudni byli...
Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2019-11-20, 7:03 12
Konflikt gatunkowy zwierząt ...
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-11-20, 7:15 6
czyżby wściekły arab
Zgłoś
Avatar
Twójbug 2019-11-20, 7:16 5
Koń ma przejebane za to jaki jest pewny siebie. Wydaje mi się że porządek z nim zrobią.
Zgłoś
Avatar
Mesjaszowaty 2019-11-20, 7:24 1
Hehe Mustang z dzikiej doliny
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-11-20, 8:19 11
Niestety agresywne zwierzeta trzeba usypiać. Robi sie to z dwóch powodów. Zwierze moze byc agresywne z powodu choroby. Oraz żeby wyeliminowac z puli genetycznej agresywne zachowania.

Dlatego wsród szczeniakow robi sie selekcje i te najbardziej chorowite i o nieporzadanych cechach ida do wora a wór do jeziora.

Czasami dorosły osobnik starje się agresywny, wtedy też pozostaje tylko kołek w łeb lub wyprowadzenie na trase szybkiego ruchu bo teraz strasznie sie sraja psiarze i nie mozna zlikwidować swojej własnosci.
Zgłoś
Avatar
kaelem 2019-11-20, 9:07 4
Tłumacz na migowy w szoku.
Zgłoś
Avatar
_................e 2019-11-20, 9:32
Kuniowi role pojebały się.
Zgłoś
Avatar
MalcolmX 2019-11-20, 9:37 1
Pizgno jak szmaciano lalko!
Zgłoś
Avatar
karolska0707 2019-11-20, 10:19
Posmakował komikowi Kebab
Zgłoś
Avatar
C................n 2019-11-20, 11:24 1
Widziałem kiedyś coś podobnego i znawca mi wyjaśnił. Tak działa podany w za dużej dawce lub podwójnie koński doping. Miało być pewne zwycięstwo, ale coś nie pykło.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2019-11-20, 13:23 2
poligon6 napisał/a:

Niestety agresywne zwierzeta trzeba usypiać. Robi sie to z dwóch powodów. Zwierze moze byc agresywne z powodu choroby. Oraz żeby wyeliminowac z puli genetycznej agresywne zachowania.

Dlatego wsród szczeniakow robi sie selekcje i te najbardziej chorowite i o nieporzadanych cechach ida do wora a wór do jeziora.

Czasami dorosły osobnik starje się agresywny, wtedy też pozostaje tylko kołek w łeb lub wyprowadzenie na trase szybkiego ruchu bo teraz strasznie sie sraja psiarze i nie mozna zlikwidować swojej własnosci.



Jesteś złym do szpiku kości i bezdusznym człowiekiem.
Mam pieska Cavaliera, niestety tak się złożyło że ma genetyczną wadę mózgu (to częste u tej rasy), strasznie cierpi i ma napady padaczkowe. Codziennie sam robię mu zastrzyki, w tym roku wydałem na jego leczenie już prawie 10tys. a Ty piszesz że "kołkiem w łeb" - ja bym tak nie mógł, bo kocham swojego psiaka i w przeciwieństwie do Ciebie wiem co to empatia i wrażliwość.

Nie pozdrawiam i mam nadzieję że zastanowisz się nad swoim postępowaniem (które jest haniebne).
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-11-20, 13:50 13
patitati napisał/a:

Mam pieska Cavaliera, niestety tak się złożyło że ma genetyczną wadę mózgu (to częste u tej rasy), strasznie cierpi i ma napady padaczkowe. Codziennie sam robię mu zastrzyki, w tym roku wydałem na jego leczenie już prawie 10tys. a Ty piszesz że "kołkiem w łeb" - ja bym tak nie mógł, bo kocham swojego psiaka i w przeciwieństwie do Ciebie wiem co to empatia i wrażliwość.



Cóż wzruszyła mnie twoja opowieść, by uwolnic cie od tego cięzaru jestem w stanie za darmo spławić ten balast w najblizszej rzece. Rozumiem że taki balat może ciazyć, ale czy jest sens przedłuzać cierpienie pchlarza i swoje, o kasie nie wspomne bo to frajerstwo.
Zgłoś
Avatar
mrokussw 2019-11-20, 14:41 8
patitati napisał/a:

Jesteś złym do szpiku kości i bezdusznym człowiekiem.
Mam pieska Cavaliera, niestety tak się złożyło że ma genetyczną wadę mózgu (to częste u tej rasy), strasznie cierpi i ma napady padaczkowe. Codziennie sam robię mu zastrzyki, w tym roku wydałem na jego leczenie już prawie 10tys. a Ty piszesz że "kołkiem w łeb" - ja bym tak nie mógł, bo kocham swojego psiaka i w przeciwieństwie do Ciebie wiem co to empatia i wrażliwość.
Nie pozdrawiam i mam nadzieję że zastanowisz się nad swoim postępowaniem (które jest haniebne).



skoro cierpi to tylko pokazujesz jak bezdusznym skurwysynem jestes , pies ktory cierpi powinien zostac uspany i koniec kurwa kropka
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie