18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Krótki wykład dotyczący spostrzegania ludzi wymieniajacych się swoimi spostrzeżeniami z Policją ;)


2019-12-07, 15:29

2019-12-07, 15:34
sam się pewnie rozjebie za jakiś czas jak mu się do dupy dobiorą a teraz struga cwaniaczka i kozaka ;) mama do tej pory myśli, że syn grzeczny, inteligentny, ciężko pracujący hehe. Przyjdzie co do czego to pierwszy wszystkich wyklepie

2019-12-07, 15:34
Ja go kojarzę wykładał w Warszawie na uniwersytecie...


..płytki w toalecie :-o

2019-12-07, 15:49
Patologia wymaga od patologii zasad i honoru... Nie widzi, że kretynem też był ten co im sprzedał towar... Ale walić to narkotyki bym zalegalizował by się powytruwali sami (opieka medyczna po narkotykach płatna) i eldorado

2019-12-07, 16:15
Za ch*j i k***a można go j***ć.... Ale po części ma racje :-/ bo łby mówią jacy to nie są prawilne gity itp.... A jak idzie co do czego to się prują jak szmaty...a potem taki łeb chodzi i zaprzecza że to nie on się rozpie**olił itp i on jest prawilny ale nawet w mafii się rozpie**alają na siebie na wzajem tak więc tutaj nie ma jakiegoś szoku dla mnie.... Np. Taki nikoś z gdańska biegał na komende a j***ny prawilny był i grypsował..... :-D

2019-12-07, 16:18
Ten cep z tym zezem to na dz**kę by się nadawał, loda zrobi i auta popilnuje :D

2019-12-07, 16:19
Bieda umysłowa i patologia, to nie jest patriotyzm. Patriota nie zaśmieca języka jak ten wyżej, nie działa na szkodę ojczyzny i jej obywateli i pracuje dla jej rozwoju.
Ten egzemplarz to napchany sterydami kogucik, który doszedł do wniosku, że jako uczciwy do niczego w życiu nie dojdzie. Burak zwykły bez wykształcenia i rozumu, ale za to silny. Będą go wykorzystywać do mokrej roboty, a jak pójdzie siedzieć, to go oleją.

2019-12-07, 16:37
Patus i jego problemy z patologicznego świata. Nawet mi go nie żal. Do gazu.

Tr...........ty
2019-12-07, 17:00
Robertuss napisał/a:

Ja go kojarzę wykładał w Warszawie na uniwersytecie...
..płytki w toalecie



To raczej typ, który nie hańbił rąk pracą. Zapewne "szlachta nie pracuje" itp

2019-12-07, 17:20
k***a za mało k***a,k***a !!

2019-12-07, 17:32
Wole sprzedać na policji kogos kto mnie przesladuje, I niech zgnije w więzieniu, niz bić go I dac mu chodzic po wolnosci.

2019-12-07, 17:33
DzidaZawodnik napisał/a:

Koleś dobrze mówi! Jeśli jesteś za krótki, to się nie bawisz. Jeżeli nie potrafisz brać odpoweidzialności za swoje czyny i na psach przerzucaszz ją na kogoś innego, to nie jesteś mężczyzną i powinieneś być gnojony jak podczłowiek. Ale i tak pewnie wszyscy będą go hejtować za to, że ma szersze spojrzenie na pewne sprawy.



Przecież to zwykły patus on ma być mi wzorem?

2019-12-07, 17:41
Takie patusy jako pierwsze rozpruwają sie na psiarni.

2019-12-07, 17:42
j***ć patusów i wszelkiego rodzaju bandziorskie ścierwo, ale... chyba wszyscy przyznamy, że w warstwie aksjologicznej, ten chłop ma rację. Tu nie chodzi o same czyny bezprawne, ale o branie odpowiedzialności za własne czyny i eliminowanie dysonansu poznawczego.

2019-12-07, 17:46
Ty k***a frajerze j***na parówo.Nie masz prawa nagrywać takich filmików bo sam się na Konysa,Mańka i Siwego rozj***łeś ty k***o.JP 100% ch*j k***a.k***a :-D Będziesz tarł dupą po podłodze na celi ze strachu

A tak na poważnie to się nawet uśmiałem