18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Varyz 2014-05-07, 20:53 9
Z amerykańską klasyfikacją tak dokładniej to homoseksualizm z zaburzeń przeniesiono do orientacji seksualnej, tak samo jak ostatnio pedofilię. Z tą wodą skażoną to podchodzi mi pod teorię spiskową.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2014-05-07, 20:53 20
Koleś może sobie wylewać te smutne żale ale prawda jest niestety taka, że kobiety omijają szerokim łukiem takich napakowanych kolesi jak on bo znaczy to jedno - mała pałka, do tego słabo stająca i przeważnie zero zaangażowaniaa w pracę językiem. A nawet najbardziej pizdowaty koleś w rurkach, ale z chętnie stającymi 16+ centymetrami i parciem na minetę jest o lata świetlne dalej niż jakikolwiek karczek! I żadne gadanie i obrażanie ich przez "samca alfa" nic tu nie da
Zgłoś
Avatar
pakicito 2014-05-07, 20:56 340
Cytat:

Koleś może sobie wylewać te smutne żale ale prawda jest niestety taka, że kobiety omijają szerokim łukiem takich napakowanych kolesi jak on bo znaczy to jedno - mała pałka, do tego słabo stająca i przeważnie zero zaangażowaniaa w pracę językiem. A nawet najbardziej pizdowaty koleś w rurkach, ale z chętnie stającymi 16+ centymetrami i parciem na minetę jest o lata świetlne dalej niż jakikolwiek karczek! I żadne gadanie i obrażanie ich przez "samca alfa" nic tu nie da


ktoś tu nosi rurki i poczuł się obrażony?
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2014-05-07, 20:56 15
pakicito napisał/a:


ktoś tu nosi rurki i poczuł się obrażony?



Ktoś tu ma więcej niż 16 cm
Zgłoś
Avatar
stesco 2014-05-07, 20:58 219
@up sporo jak na kobiete
Zgłoś
Avatar
pakicito 2014-05-07, 21:07 18
@bloodwar
chodzi mi, że są tacy co ćwiczą na sucho, żeby nie wyglądać jak ciota w rurkach i wtedy z kutasem nic się nie dzieje
Zgłoś
Avatar
Kierunkowskas 2014-05-07, 21:08 8
dlaczego to ma kurwa tak malo piw? same pedały na sadolu czy jaki chuj?
Zgłoś
Avatar
ZawszonyHefalump 2014-05-07, 21:31 50
Boże, nigdy nie widziałam tak mądrej wypowiedzi. Koleś powiedział świętą prawdę odnośnie tych pizd, ale z tą wodą również miał chyba rację, bo to masowe spedalenie nie jest naturalne. Coś jest nie tak.
Zgłoś
Avatar
A................r 2014-05-07, 21:33 6
Kierunkowskas napisał/a:

dlaczego to ma kurwa tak malo piw? same pedały na sadolu czy jaki chuj?


Coraz więcej, bloodwar pokazał kolegom sadola
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-05-07, 21:37 8
Nie załączam bo śmierdzi mi bólem dupy jakiegoś przypakowanego żołnierzyka.
Co to by wziął kałacha i wybił pół świata.
Zgłoś
Avatar
Daimler1916 2014-05-07, 21:37 6
Sam tytuł to sama prawda dlatego na wstępie PIWKO! A dla autora filmu szejk białkowy!
Zgłoś
Avatar
tekkit 2014-05-07, 21:39 13
bloodwar rurkowcu skoncz pierdolic
Zgłoś
Avatar
schammann 2014-05-07, 21:44 1
Dobrze chłop mówi, coś jest na rzeczy.....

sadistic.pl/tolerancja-vt290968.htm
Zgłoś
Avatar
rockface123 2014-05-07, 21:50 22
Niby dobrze prawi. Z drugiej strony ten sposób wypowiedzi gimbusa. Mało dojrzałe. W każdym razie to z tymi udami to prawda... Ktoś normalny się po prostu nie mieści w rurki. Przymusowe wojsko? i jebanko w dupsko w koszarach gratis. Facet powinien po prostu o siebie dbać a nie latać z kałachem po polu minowym ku zwiększeniu ego. Jak ktoś jest silny nie musi ćwiczyć na siłce.. Bo po chuj? Żeby wyglądać jak jakiś byk? Po co? By zaimponować jakiejś lalce barbie? Brzmi to jak ból dupy ale to prawda po części a jak ktoś chce iść do woja to wypierdalać do afganistanu. W podskokach i z płaczem będziecie wracać, na nogach na wózku lub w worku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie