18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (20) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Koniec lata
Igorek95 • 2021-08-22, 00:06
We wszystkim trzeba umieć znaleźć pozytywy ;-)


2021-08-22, 14:16
Adrian92 napisał/a:

Mam wrażenie, że na rowerzystów najbardziej narzekają ludzie co wygrali prawko w chipsach, którzy są na tyle niepewni siebie, ze nie potrafią wykonać manewru wyprzedzania i k***ują pod nosem jak widzą w oddali rower
Sam od czasu do czasu wsiąde na rower i niesamowicie mnie to bawi kiedy jadę ulicą, blisko krawężnika, za mną tworzy się korek bo k***a chłop nie ma na tyle chyba odwagi baźd zwyczajnie umiejetności żeby wyprzedzić.
Tylko nie zaprzeczajcie, jeżdżę rowerem, jeżdżę samochodem, widzę jak ludzie mają problemy z manewrem wyprzedzania, jakie mają problemy w podejmowaniu decyzji na drodze.



Rowerzysta jest takim samym użytkownikiem drogi, jak walec, ciągnik czy inny kombajn. Najłatwiej jednak wyżyć aię na rowerzyście i to najczęściej z frustracji, z którymi sobie nie radzi w swoim życiu - tak najłatwiej "poprawić sobie samopoczucie". Prawdą jest, że my jesteśmy gdzieś między środkowym kazachstanem a mongolią w kwestii normalnego traktowania rowerzysty - czyli 100 lat za BLM-mi...

2021-08-22, 15:01
hulajnogarze to jeszcze więksi podludzie.

2021-08-22, 18:15
Adrian92 napisał/a:

Mam wrażenie, że na rowerzystów najbardziej narzekają ludzie co wygrali prawko w chipsach, którzy są na tyle niepewni siebie, ze nie potrafią wykonać manewru wyprzedzania i k***ują pod nosem jak widzą w oddali rower .



pie**olisz jak rasowy pedalarz, sytuacja z dzisiaj, droga dojazdowa nad morze, wąska pokręcona, wchój ruchliwa że ledwie dwie osobówki się mijają bo zaraz na poboczu stare drzewa, z boku ścieżka rowerowa z kostki ale po drodze popierała typowy pedalarz w rajtuzach pomarańczowe okularki matrixy, a ty się Dziwisz że ludzie ch*je wieszają na tych ćwokach bez instynktu samozachowawczego?

2021-08-22, 20:33
Jeszcze szkoła się nie zaczęła? :D zaraz będzie normalnie na sadisticu

2021-08-22, 21:24
Jeżdżę po drogach autem, rowerem i motocyklem. Tym ostatnim najmniej z różnych powodów.
Co mogę rzec.
Kierowcy często cierpią na daltonizm. Wczesne czerwone to standard.
Ostatnio mnie gościu strabil bo na 50 m przed skrzyżowaniem zapaliło się żółte i zacząłem hamować.
No on by pewnie zdarzył w 2 sek przeleciec. Na wczesnym czerwonym.
Kolejnym jest "ja zaparkowałem, ch*j mnie obchodzi jak wyjedziesz, przejedziesz czy zobaczysz cokolwiek".
Tłumaczenie, że jest mało miejsc parkingowych można sobie na ch*ju okręcić. Iść się nie chce te kilkadziesiąt metrów.
Rowery.
ch*j z tym, że jeżdżą nie po ścieżkach. Dam sobie radę.
Totalne ignorowanie jakichkolwiek przepisów.
Czerwone. Nic przecież nie jedzie więc się wpie**ole na skrzyżowanie albo jebne na chodnik dla pieszych bo tam jest zielone.
Wpie**alanie się na pełnej p*zdzie bo ma zielone na ścieżce.
No ma. A ja mam 1.5t ruchomego żelastwa i widoczność nie raz na kilka metrów po bokach.
Bo tak ch*je poparkowali.
Ostatnio stojąc na ścieżce na czerwonym usłyszałem od innego gościa, że rowerem to tylko idioci stoją na czerwonym.
Oby ci się ch*j w łańcuch wkręcił.
Motocykle plus kible.
Gości na kiblach to w ogóle pominę bo są gorsi niż wszyscy razem wzięci.
Zwłaszcza te wszystkie eats i inne dostawy.
Zajebiscie gościu, że twoja szlifierka wyciąga 250, tylko k***a mało kto się spodziewa, że w mieście będziesz tyle leciał.
Do tego patrzę przede wszystkim przed siebie, dziwne nie?
Jeśli dasz się zauważyć w tym lusterku to ja naprawdę zjadę pod margines i każdy będzie zadowolony. Peryskopu w dupie nie mam.
A k***a nie daj bóg żebyś spróbował takiego na trasie wyprzedzić.
Od razu mu się odpala instynkt samca alfa. ch*j, że jechał 120 przez kupę czasu. Teraz musi pokazać, że może zapie**alać 200.
Pozdrawiam pana z autostrady mińskiej, który się nieco zdziwił.
Tak więc reasumując ten przydługi wywód.
Każdy uczestnik dróg ma coś za uszami.
Blachy k***ia na moto. Moto k***i na blachy. Wszyscy k***ia na rowery i kible.
A wystarczy odrobina mózgu, że nie jestem sam na drodze i nie jestem mistrzem. Tego co akurat prowadzę.

2021-08-22, 21:56
Polacy i ich dzielenie oraz nienawiść. Kolarze pospinani jak plandeki na żuki plus poziom frustracji kierowców. Większość ludzi ma chyba smutne życie i odreagowywuje na drogach. Mam nadzieje ze te wzywżki mandatów przejdą. Na rowerze robię rocznie około 6-8k km samochodem jakieś 15k km. Wszystko dla ludzi tylko się szanujmy trochę.

2021-08-22, 22:49
Jeżdżę po drogach autem, rowerem i motocyklem. Tym ostatnim najmniej z różnych powodów.
Co mogę rzec.
Kierowcy często cierpią na daltonizm. Wczesne czerwone to standard.
Ostatnio mnie gościu strabil bo na 50 m przed skrzyżowaniem zapaliło się żółte i zacząłem hamować.
No on by pewnie zdarzył w 2 sek przeleciec. Na wczesnym czerwonym.
Kolejnym jest "ja zaparkowałem, ch*j mnie obchodzi jak wyjedziesz, przejedziesz czy zobaczysz cokolwiek".
Tłumaczenie, że jest mało miejsc parkingowych można sobie na ch*ju okręcić. Iść się nie chce te kilkadziesiąt metrów.
Rowery.
ch*j z tym, że jeżdżą nie po ścieżkach. Dam sobie radę.
Totalne ignorowanie jakichkolwiek przepisów.
Czerwone. Nic przecież nie jedzie więc się wpie**ole na skrzyżowanie albo jebne na chodnik dla pieszych bo tam jest zielone.
Wpie**alanie się na pełnej p*zdzie bo ma zielone na ścieżce.
No ma. A ja mam 1.5t ruchomego żelastwa i widoczność nie raz na kilka metrów po bokach.
Bo tak ch*je poparkowali.
Ostatnio stojąc na ścieżce na czerwonym usłyszałem od innego gościa, że rowerem to tylko idioci stoją na czerwonym.
Oby ci się ch*j w łańcuch wkręcił.
Motocykle plus kible.
Gości na kiblach to w ogóle pominę bo są gorsi niż wszyscy razem wzięci.
Zwłaszcza te wszystkie eats i inne dostawy.
Zajebiscie gościu, że twoja szlifierka wyciąga 250, tylko k***a mało kto się spodziewa, że w mieście będziesz tyle leciał.
Do tego patrzę przede wszystkim przed siebie, dziwne nie?
Jeśli dasz się zauważyć w tym lusterku to ja naprawdę zjadę pod margines i każdy będzie zadowolony. Peryskopu w dupie nie mam.
A k***a nie daj bóg żebyś spróbował takiego na trasie wyprzedzić.
Od razu mu się odpala instynkt samca alfa. ch*j, że jechał 120 przez kupę czasu. Teraz musi pokazać, że może zapie**alać 200.
Pozdrawiam pana z autostrady mińskiej, który się nieco zdziwił.
Tak więc reasumując ten przydługi wywód.
Każdy uczestnik dróg ma coś za uszami.
Blachy k***ia na moto. Moto k***i na blachy. Wszyscy k***ia na rowery i kible.
A wystarczy odrobina mózgu, że nie jestem sam na drodze i nie jestem mistrzem. Tego co akurat prowadzę.

Proszę o usunięcie.
Nie wiem czemu zdublowało posta.
Dzięki.

2021-08-22, 23:50
Sierioża napisał/a:

Rowerzysta jest takim samym użytkownikiem drogi, jak walec, ciągnik czy inny kombajn. Najłatwiej jednak wyżyć aię na rowerzyście i to najczęściej z frustracji, z którymi sobie nie radzi w swoim życiu - tak najłatwiej "poprawić sobie samopoczucie". Prawdą jest, że my jesteśmy gdzieś między środkowym kazachstanem a mongolią w kwestii normalnego traktowania rowerzysty - czyli 100 lat za BLM-mi...



No, tak, typowe. Na stwierdzenie że jest takim samym użytkownikiem drogi starczyło ci rozumu, ale na spostrzeżenie, że "taki sam" uczestnik nie ma OC ani uprawnień (bez prawka możesz jeździć rowerem) już brakło ci rozumu oraz jaj, śmieciu. Pomiędzy środkowym kazachstanem a mongolią w tym kraju są rowerzyści, niemal wszyscy.

2021-08-23, 02:23
autor wątka to typowy sebix ktory prawko wygrał w chipsach... :ja_pie**ole:

2021-08-23, 07:25
NafazowanyKoleś napisał/a:

No, tak, typowe. Na stwierdzenie że jest takim samym użytkownikiem drogi starczyło ci rozumu, ale na spostrzeżenie, że "taki sam" uczestnik nie ma OC ani uprawnień (bez prawka możesz jeździć rowerem) już brakło ci rozumu oraz jaj, śmieciu. Pomiędzy środkowym kazachstanem a mongolią w tym kraju są rowerzyści, niemal wszyscy.



Debile nie mają OC a Ci którzy na nich trąbią muszą się wyżyć - z różnych powodów - somsiad ch*j złodziej kupił o dwa lata młodszego passata, żona sie pruje na lewo i prawo dając byle komu tylko nie temu idiocie, siurak za mały - powodów może być 1000.

2021-08-23, 20:20
Igorek95 napisał/a:

A ja mam wrażenie że mieszkasz w małym mieście gdzie nie ma np. pedalarzy na elektrycznych rowerach z "pyszne.pl", którzy wpie**alają się na rondo jadąc 40km/h nawet się nie oglądając i nie masz pojęcia o czym mówisz, ale musisz się odezwać i pochwalić jaki zajebisty z ciebie kierowca który robi 2k km rocznie wokół swojej pipidówy bo by cię ch*j jasny strzelił.



jako kierowca zawodowy kategorii lekkich i ciężkich oraz bycie rowerzystom stwierdzam: nie da się jechać szosówką po większości ścieżek rowerowych ponieważ nie są przystosowane do średniej <30km/h. Bramy praktycznie na ścieżkach tak by auto jebło w rowerzystę. Kiedyś zrobię foto jakiego fikołka odj***no u mnie na dzielni.

Aczkolwiek twoje argumentowanie jest równe ch*jowi pedalarzowi więc ch*j ci na imię bo zamiast konkretne argumenty podawać to pokazujesz jakim jesteś cipeuszem z kompleksami. Wal się na cyc

2021-08-24, 19:04
Co masz do klecanek? To spokojne owady

2021-08-24, 19:49
Nawet nie wiem co to było, nie widać rany, ale napie**ala od soboty od dłoni aż do pod pachą. W drugą rękę dziabnęła mnie osa przy próbie usunięcia gniazda ale to tylko swędzi.

2021-10-25, 08:56
Jeżdże na rowerku bez ledzinsów. Też jestem robakiem?

2021-10-27, 11:59
pro_avenger napisał/a:

Jakby tych downów wyj***ć z drogi to było by pięknie.



p*zda piecze jak taki mały wariat porobi twoje eczyszrot ?