18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
manieeek 2012-07-25, 8:55 1
tysonic napisał/a:

Haha ale się kurwa uśmiałem...wypierdalaj z tym antysemickim rasistowskim gównem zakompleksiony pacanie. A w czym Polak lepszy od Żyda z Izraela czy Negro z Afryki? Jeden chuj jak dla mnie tylko pytanie który ma większe kompleksy.


No i stało się, żydzi i sadola zinfiltrowali ;/
Zgłoś
Avatar
Krak 2012-07-25, 9:11 1
Tępy obrazek i tępe komentarze. Jak można się cieszyć z zabijania ludzi. Można być antysyjonistą. ale nie przeciw ludziom. Tępy wątkotwórca nie ma najwyraźniej pojęcia z czego się śmieje.
Takim "sadistikiem" pokazuje jaka jest mendą, a z drugiej strony to są duże statystyczne szanse, że w żyłach ma żydowską krew.
Zgłoś
Avatar
mr W 2012-07-25, 9:14 1
Poczytajcie trochę i się dowiecie, że obecni Palestyńczycy to "rodowici" Żydzi, którzy przeszli na Islam i nikt nigdy nie wypędził ich z ziemi świętej. Mordują ich syjoniści czyli przybrani Żydzi, dla których Talmud a nie Tora jest podstawą wiary. Poczytajcie o Chazarach, narodzie, który w przesłości przyjął religię Hebrajczyków i oni są w 90% dzisiejszymi Żydami. Dla "prawdziwych" Żydów istnienie państwa Izrael jest obrazą. Nie ma na świecie drugiej takiej zakłamanej nacji jak syjoniści.
Zgłoś
Avatar
PegasiBierzeWDupe 2012-07-25, 14:11 1
tysonic, tobie to się mocno portale popierdoliły, na pewno nie chciałeś wejść na Samosię?
Zgłoś
Avatar
Jopas91 2012-07-25, 15:54 1
tysonic napisał/a:


poza tym płody mnie walą bo według nauki nie posiadają świadomości - wyborcza.pl/1,75476,8065662,W__Brytania__Ludzki_plod_nie_czuje_bolu_pr...



I już wiemy skąd nasz portalowy lewuch bierze informacje Pogratulować czytania "żetelnej" gazety. Zostaje nam żyć w "bulu" i "nadzieji" nad tobą
Zgłoś
Avatar
Radysh 2012-07-26, 0:49
GIFTGASE. Niezły "podarunek".
Zgłoś
Avatar
contracts 2013-05-17, 10:54
Zgłoś