18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
rybzon 2012-07-25, 0:14 1
@tysonic

Bronisz żyduchów jakby Ci rodzinę mieli co najmniej zbawić, a w prawdziwym życiu, takich żyduch sprzedałby Ciebie i Twoją rodzinę pierwszemu, lepszemu okupantowi, dla poprawienia własnego dobrobytu ;]
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-07-25, 0:21 1
tysonic napisał/a:

...postaraj się następnym razem nie mierzyć innych miarą swoich wad i przywar...


No i vice versa.

tysonic napisał/a:

A na Jarosława to patrzeć nie mogę...


Podobnie jak na każdego innego, kto ośmieli się mieć inne zdanie/poglądy.

tysonic napisał/a:

...zawsze na wszystko i na wszystkich obrażony "bo tak"...


Podobnie jak ty, na osoby, które mają inne poglądy od twoich.

Dawno nie widziałem tu człowieka tak agresywnie nastawionego do innych jak ty - ostro atakujesz.
Zgłoś
Avatar
tysonic 2012-07-25, 0:23 1
rybzon napisał/a:

@tysonic

Bronisz żyduchów jakby Ci rodzinę mieli co najmniej zbawić, a w prawdziwym życiu, takich żyduch sprzedałby Ciebie i Twoją rodzinę pierwszemu, lepszemu okupantowi, dla poprawienia własnego dobrobytu ;]



Nie dowiesz się jak się nie przekonasz - ty się na 99.9% nie przekonałeś a tylko klepiesz za resztą stada. Eee tam - ja po prostu nawet biedny nie jestem, całkiem nawet fizycznie zdrowy, szczęśliwy nawet też, tak więc nie widzę powodu dla którego nie miałbym w wolnym czasie bronić swoich racji na dodatek bezinteresownie broniąc czyjegoś imeinia. Już pisałem że wielu nie może uwierzyć w czyjąś bezinteresowność (a to o czymś świadczy) przez co jest mi dosyć smutno ale tak już jest. Ale wierz w co chcesz - tylko nie popadaj w skrajności jak inni niedojrzali (czego dowodem jest właśnie owe w skrajności popadanie) bo to już lekką wiochą zapierdala.

stery_srh napisał/a:


No i vice versa.

Podobnie jak na każdego innego, kto ośmieli się mieć inne zdanie/poglądy.

Podobnie jak ty, na osoby, które mają inne poglądy od twoich.

Dawno nie widziałem tu człowieka tak agresywnie nastawionego do innych jak ty - ostro atakujesz.



Już ci tłumaczyłem - antysemityzm i ksenofobia to nie poglądy a zwykłe przestępstwo ale jak widzę trzeba ci to powtarzać częściej bo poza wyżej wspomnianymi wadami ty jeszcze słabą pamięć chyba masz. Jeśli nie rozumiesz że takie ataki na inne nacje/narody/wyznania/orientacje/itp. w naszym całkiem cywilizowanym kraju, ba - na całym prawie świecie są zwyczajnie zakazane przez prawo i piętnowane, to to chyba ty powinieneś z tego kraju wyjechać. Najlepiej do jakiejś dzikusolandii. Agresywnie atakuję? Ja? Zaraz, czekaj bo czegoś nie rozumiem - czy jak to nazywasz "atak" na antysemitę i ksenofoba który obraża inny naród to agresja i jakiś grzech? No chyba kurwa śnię albo mi się w oczach mieni a ty tego zwyczajnie nie napisałeś.
Zgłoś
Avatar
w3n5zu 2012-07-25, 0:33
Niech giną.
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-07-25, 0:33
To jest sadistic a nie kurwa Sejm, żeby się banda idiotów kłóciła czyj pogląd jest antysemicki lub nie...


P.S. Ja też z chęcią zasponsoruję parę "konserw"
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-07-25, 0:42 2
tysonic napisał/a:


Już ci tłumaczyłem - antysemityzm i ksenofobia to nie poglądy a zwykłe przestępstwo ale jak widzę trzeba ci to powtarzać częściej bo poza wyżej wspomnianymi wadami ty jeszcze słabą pamięć chyba masz. Agresywnie atakuję? Ja? Zaraz, czekaj bo czegoś nie rozumiem - czy jak to nazywasz "atak" na antysemitę i ksenofoba który obraża inny naród to agresja i jakiś grzech? No chyba kurwa śnię albo mi się w oczach mieni a ty tego zwyczajnie nie napisałeś.



Kurwa, no z tobą to nie da się normalnie porozmawiać. Jesteś tak napędzony, że zaraz sam siebie pogryziesz ze złości.
Czy uważasz, że cel uświęca środki? Pokaż klasę człowieku i zachowuj się jak przystało, bo przez sposób w jaki prowadzisz dyskusję, wcale nie jesteś lepszy od tych twoich antysemitów i ksenofobów.
Pozatym nie wpierdalaj mi tu pajacu, że jestem antysemita i ksenofob, bo chyba nie napisałem niczego, co by na to wskazywało. Wręcz przeciwnie. Ogarnij się - napierdalasz na oślep i nawet nie patrzysz w kogo. Czytaj kurwa co piszę, tylko najpierw jeszcze zrozum to i dopiero komentuj.
Jak widać z tej nienawiści, którą pałasz, to chyba już ci się jednak mieni w oczach - widzisz, co chcesz zobaczyć...
Zgłoś
Avatar
Coliber 2012-07-25, 0:47 1
tysonic napisał/a:

Haha ale się kurwa uśmiałem...wypierdalaj z tym antysemickim rasistowskim gównem zakompleksiony pacanie. A w czym Polak lepszy od Żyda z Izraela czy Negro z Afryki? Jeden chuj jak dla mnie tylko pytanie który ma większe kompleksy.

Zgłoś
Avatar
lukasz207 2012-07-25, 1:00
tysonic napisał/a:

Haha ale się kurwa uśmiałem...wypierdalaj z tym antysemickim rasistowskim gównem zakompleksiony pacanie. A w czym Polak lepszy od Żyda z Izraela czy Negro z Afryki? Jeden chuj jak dla mnie tylko pytanie który ma większe kompleksy.



Kurwa nie spinaj się tak ,ten pan pewno na sadisticku nie bywał od kilku miesięcy stąd nie wie że antysemityzm nieubłaganie i tu zawitał.

anonymousm napisał/a:

@ rybzon
W czasie wojny to Polacy Żydów sprzedawali, a nie na odwrót. Pewnie twój dziadzio też ze 30 marek skasował, skoro cała rodzinka musi sobie teraz udowadniać, że Żyd jest zły i ma bardzo ostre kły.


A teraz idz na grób swojego dziadka i nasraj dookoła to będzie spełnienie twoich bredni.
Zgłoś
Avatar
qbamatus 2012-07-25, 1:38
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
w3n5zu 2012-07-25, 2:20
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
glasscasket 2012-07-25, 2:47
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
tysonic 2012-07-25, 3:25 1
w3n5zu napisał/a:



. Jak widzę to lewackie ścierwo próbujące na siłę wciskać swoją tolerancję to żałuję, że nie mam kilku takich konserw. Co wam ludzie przeszkadza śmieszny obrazek? Czego się tak spinacie? Kurwa, ludzie z martwych płodów żartują i jest ok ale jak się pojawi coś o żydach albo pedałach to wielkie halo. Dystansu trochę w tym smutnym jak pizda kraju.



"lewackie" - popadaj w skrajności dalej. "na siłę wciskający swoją tolerancję" - jakoś jeszcze chyba do ciebie nie doszło że antysemitów i ksenofobów nie toleruję. Także aż tak to ja tolerancyjny nie jestem, zwyczajnie nie lubię ciemnoty i ślepej nienawiści oraz innych takich parszywych rzeczy. Poza tym - przyjmij proszę do świadomości że ktoś może być tak po prostu wychowany, ot tolerancyjnie. " ludzie z martwych płodów żartują i jest ok ale jak się pojawi coś o żydach albo pedałach to wielkie halo." - bo widzisz - ludzkie płody nie zostały wyrżnięte w pojedyńczej kampanii w ilości miliona (poza tym płody mnie walą bo według nauki nie posiadają świadomości - wyborcza.pl/1,75476,8065662,W__Brytania__Ludzki_plod_nie_czuje_bolu_pr... Wiesz - piszesz o dystansie, no ok. To może kurwa tak by ci antysemici z tego tematu mieli trochę dystansu i nie ziali taką nienawiścią do narodu, którego obywatela nie widzieli zapewne nawet na oczy w liczbie choćby jednego. Ok? Bo jak gramy w coś to przepisy powinny obowiązywać obie strony. Ano zapomniałem - przecież narody nie są równe a ci którzy twierdzą inaczej to lewacy...(bo ja to już chyba Żydem jestem skoro mądrzy ludzie z tego tematu mi tak mówią). Aaa i zapomniałbym - powiedziałbyś mojej babce ultraantykomunistce że jej wnuk to lewak to by chyba z grobu wstała żeby mnie zatłuc. Na szczęście nie musi bo ty gadasz bzdury i zupełnie mnie nie znasz i na szczęście (dla nas obydwu) nigdy nie poznasz.
Zgłoś
Avatar
Necromantic 2012-07-25, 3:25 5
Na sadolu już nie można się pośmiać z holokaustu. Jakich ja czasów dożyłem.
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2012-07-25, 7:26 1
ru_ziolo napisał/a:

W czym polak lepszy od żyda?
Chociażby w tym, że nie okupuje czyjegoś kraju mordując jego prawowitych mieszkańców.


za Piastów by Cię wyśmiano
Zgłoś
Avatar
Mariano Mexicano 2012-07-25, 8:34
tysonic napisał/a:

Haha ale się kurwa uśmiałem...wypierdalaj z tym antysemickim rasistowskim gównem zakompleksiony pacanie. A w czym Polak lepszy od Żyda z Izraela czy Negro z Afryki? Jeden chuj jak dla mnie tylko pytanie który ma większe kompleksy.



Nie rozumiem dlaczego on dostał ostrzeżenie, od razu usunąć konto zablokować IP aby nie mógł się już rejestrować. Po ch.. się tutaj tacy ludzie rejestrują? po to aby późnej kwiczeć w komentarzach. Od razu banować, a jak to nie pomoże to do krematorium będzie spokój.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie