18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
x................s 2012-07-24, 16:21 3
smak nie do opisania
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-07-24, 16:35 24
Opłacę transport tej substancji do izraela.
Ilość: im więcej tym lepiej (dla pewności).
Zgłoś
Avatar
tysonic 2012-07-24, 16:46
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
stery_srh 2012-07-24, 16:47 54
Aż mi się przypomniał jeden sucharek:

Hans ma właśnie gazować Żydów w komorze gazowej, kiedy podchodzi do niego mały Żydek i pyta: - Cyklon B? Cyklon B?
Na co Hans odpowiada z powagą: - Nein. Cyklon gut. Juden be!

Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-07-24, 16:49 44
A kto powiedział, że jestem rasistą?
Zapytaj nieuku wujka google i cioci wikipedii o znaczenie słowa rasizm i antysemityzm.

W czym polak lepszy od żyda?
Chociażby w tym, że nie okupuje czyjegoś kraju mordując jego prawowitych mieszkańców.
Więc cyklon b w dupę żydowskiej zarazie.

Do czarnych nic nie mam więc gdzie tu rasizm?
Co najwyżej antysemityzm. No ale mamy przecież ustawową wolność religii i poglądów w Polsce. Nieprawdaż ?
Zgłoś
Avatar
tysonic 2012-07-24, 16:52 24
Ale to trzeba być debilem żeby cieszyć się i opowiadać jakieś durne kawały jak szkop zatłukł żyda podczas gdy samemu się jest narodowości, która straciła 20% swoich rodaków podczas II wś właśnie przez nazistów. To już nie debilizm - to coś więcej i to mnie przeraża że tylu was jest.

ru_ziolo napisał/a:

A kto powiedział, że jestem rasistą?

W czym polak lepszy od żyda?
Chociażby w tym, że nie okupuje czyjegoś kraju mordując jego prawowitych mieszkańców.



Ooo to ty widzę dobry z historii jesteś, szkoda tylko że z tej nowszej. Tak poza tym - innych oceniamy zawsze bardzo krytycznie ale o sobie zawsze jak najdelikatniej. Ja akurat zdania zbyt dobrego o Polakach ostatnio nie mam - nie okradł mnie żyd, nie okradł czarny, kitajec czy arab. Za to Polak...echh. Codziennie spotykam takie kurwa zakazane i wredne polskie ryje że naprawdę trudno nie znielubić własnego narodu. Jadę do Holandii a tam w każdym sklepie na dzień dobry "how do you do" a na do widzenia "have a nice day" i tak wszędzie. Spróbuj wychodząc ze sklepu w Polsce powiedzieć "miłego dnie - do widzenia". Jak ci odpowie cokolwiek ktokolwiek i kiedykolwiek to będzie fart. Taka mentalność zrodzona z poczucia krzywdy. Ale to się kiedyś zmieni - jestem tego pewien.
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-07-24, 16:58 13
To doucz się z najstarszej. izraelici - lud koczowniczy nie posiadający swojego państwa, czyli skrawka ziemi z określonymi granicami.

W czym jeszcze Polacy są lepsi ? Chociażby jeszcze w tym, że wśród narodowości polskiej nie było tylu zbrodniarzy jak tych pochodzenia żydowkiego.
Stalin, Lenin, Beria ?
Mało ?

Witać ktoś tu nie ogarnia historii w ogóle.

Mamy wolny kraj ? MAMY
Mamy wolność poglądów? MAMY
Więc proszę cię nie wpierdalaj się w moje poglądy. Czy ja się wpierdalam czy jesteś katol czy ateista? NIE.

Więc pozdrawiam cię serdecznie środkowym palcem.

P.S. Brawo porównuj kradzież do mordowania Palestyńczyków.
brak słów
Zgłoś
Avatar
eryk123 2012-07-24, 16:59
@ru_ziolo

Do gazu z tobą starczy dla ciebie taka konserwa jak na zdjęciu ;P
Zgłoś
Avatar
tysonic 2012-07-24, 16:59 2
Zapewniam cię że Polacy także mordowali i robili inne straszne rzeczy. Ale co tam - poczuj się chłopaku bo widać tego ci trzeba.
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-07-24, 17:05 5
Tobie trzeba troszkę wiedzy.
Chyba, że masz racje, że to Polacy okupują od ponad 50 lat kraj mordując jego mieszkańców, a partyzantów nazywając terrorystami ?
Powtórka z okupacji Polski, tyle, że żydki to są naziści 21 wieku.
Bo porównywanie polaka do żyda i tego co oni robili i robią jest lekko niestosowne.
Zgłoś
Avatar
tysonic 2012-07-24, 17:07 6
Mylisz pojęcia - piszesz o Izraelczykach mając na myśli Żydów jako ogół. I komu tu trzeba wiedzy stary. Czy Polacy robili takie rzeczyT ak ale na duużo mniejszą skalę. Dlaczego? Bo jesteśmy lepsi? Otóż nie - po prostu nie mieliśmy kurwa okazji. Nie ma lepszych i gorszych narodów - są tylko lepsze i gorsze jednostki. Podrośniesz/dojrzejesz/przejdzie ci to roszczeniowe poczucie krzywdy to ochłoniesz z nienawiści. Albo i nie - niektórzy to właśnie ci gorsi. Tak mi tu rzucasz poradami że aż trudno nie dostrzec że kompleksy to cię normalnie zżerają i napełniają nienawiścią do tych. których sobie wybrałeś, żeby na ich tle poczuć się lepszym. Otóż zła wiadomość - jesteś kurwa taki sam a to co właśnie robisz to standard wśród posiadaczy małych jajeczek.
Zgłoś
Avatar
eryk123 2012-07-24, 17:12 2
@ru_ziolo

Jak bym był nazistą byś osobiście ode mnie kulkę w łeb dostał,a twoje zwłoki były by spalone w krematorium!!!.
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-07-24, 17:16 7
Ja pierdole. Kończę rozmowę (nie dlatego, że nie mam argumentów) bo ktoś mądry powiedział:
"Idiota sprowadzi cię w dyskusji do swojego poziomu a później pokona jego własną bronią"

Podsumowanie.
Ja się nie wpierdalam w wasze poglądy i wy się nie wpierdalajcie w moje.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-07-24, 17:16 6
tysonic napisał/a:

...Podrośniesz/dojrzejesz/przejdzie ci to roszczeniowe poczucie krzywdy to ochłoniesz z nienawiści...


Więc sam kurwa dorośnij, bo póki co, to ziejesz tu nienawiscią ostro.

A co do roszczeniowego poczucia krzywdy, to chyba tylko Żydzi nie mogą z tego ochłonąć. Wpajają nowym pokoleniom nienawiść w ich umysły, ciągle wspominają WWII, rozgrzebują temat, wskrzeszają go. W ten oto sposób nienawiść nigdy nie wygaśnie.
Oczywiście, co do Żydów, nie można zapomnieć o jednej istotnej kwestii - nie wszyscy są źli. To w zasadzie jak z każdą inną nacją - tak jak np. nie każdy Polak to złodziej. Jednak trzeba przyznać, że ci "źli" Żydzi mają niebywałą siłe przebica i stąd taka, a nie inna, ogólna opinia panująca na ich temat.
No i jeszcze jedno - nie można mylić antysyjonizmu, z antysemityzmem - bo to dwie różne rzeczy, a mam wrażenie, że niektórzy nie dostrzegają różnicy.

Polecam w tym temacie film "Zniesławienie” izraelskiego Żyda Yoava Samira (był już zamieszczany w TYM temacie) - o Żydach, okiem Żyda:


Nawiasem mówiąc, mam kumpla który pracuje w jednym z hoteli, w którym często nocuje młodzież żydowska z wycieczek. Odpierdalają tam takie maniany, że bajka - dzicz i chamstwo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie