18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
tysonic 2012-07-24, 17:17 3
ru_ziolo napisał/a:

Ja pierdole. Kończę rozmowę (nie dlatego, że nie mam argumentów) bo ktoś mądry powiedział:
"Idiota sprowadzi cię w dyskusji do swojego poziomu a później pokona jego własną bronią"

Podsumowanie.
Ja się nie wpierdalam w wasze poglądy i wy się nie wpierdalajcie w moje.



Tego nie powiedział nikt mądry.

Antysemityzm i rasizm to nie poglądy - to zwyrodnienie uznane w cywilizowanych krajach (właściwie prawie we wszystkich) za przestępstwo. Ale zapewne to prawodawcy się mylą a nie ty. Wytrzyj pianę z twarzy i idz skopać jakiegoś psa czy coś.
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-07-24, 17:25
na puszcze "giftgase" tzn gazowy prezent/gas podarunkowy, nie jeden żyd pewnie otworzył z myślą, że w środku jest niespodzianka.
Zgłoś
Avatar
Jopas91 2012-07-24, 18:19 10
@tysonic Ktoś tu jest lewakiem A wiadomo c się robi z lewactwem
Zgłoś
Avatar
tysonic 2012-07-24, 21:35
Jopas91 napisał/a:

@tysonic Ktoś tu jest lewakiem A wiadomo c się robi z lewactwem



Skoro tak twierdzisz - bo ja to nawet nie bardzo wiem co to znaczy i raczej nie zamierzam sprawdzać. No człowiekiem jestem, tyle tylko wiem. A odnośnie robienia czegoś z kimś/komuś - robi się to, co można. Ty możesz akurat gówno mi zrobić tak więc zluzuj zwierak i ulżyj sobie.
Zgłoś
Avatar
Kondra 2012-07-24, 23:30 16
tysonic napisał/a:

Haha ale się kurwa uśmiałem...wypierdalaj z tym antysemickim rasistowskim gównem zakompleksiony pacanie. A w czym Polak lepszy od Żyda z Izraela czy Negro z Afryki? Jeden chuj jak dla mnie tylko pytanie który ma większe kompleksy.



I smell a jew.
Zgłoś
Avatar
tysonic 2012-07-24, 23:43
I smell a savage. Otóż byś się zdziwił gościu że ktoś może tak bezinteresownie bronić "normalności". Ta, no ja wiem że nie jesteś sobie tego w stanie nawet wyobrazić bo na świecie interesowni, egoistyczni i egocentryczni są w przewadze, ale ja ci udowadniać nieczego nie będę. To nie byłby żaden wstyd. Wstyd to być antysemitą, rasistą, zawistnikiem, zamkniętym umysłem, homofobem, ksenofobem czyli jednym słowem - totalnym dzikusem i ciemniakiem. Mamy w końcu XXI wiek stary a ty najwyrazniej tkwisz gdzieś w średniowieczu.
Zgłoś
Avatar
p................o 2012-07-24, 23:44 2
Błąd. Cyklonu B używano od 1941r. w obozach a nie od 1939r.
Zgłoś
Avatar
Syn 2012-07-24, 23:45 4
jedno tylko dodam. Dopóki nie dali Żydom terytorium żeby sobie Izrael założyli to Palestynczycy i inni arabowie (tak sie pisze?) mieli te ziemie w dupie. Pustynne nieurodzajne tereny izraelczycy zamienili w metropolie na wysokim poziomie i jak sie już wygodnie po ciezkiej pracy rozsiedli to sie nagle arabusom przyponiało, że to przecież ich ziemia i muszą ją odebrać. Egipt ze dwa czy trzy razy napadał na Izrael (yomkipur i takie tam) i z każdym razem dostawał po dupie. Partyzantów izraelczycy nazywają terrorystami, bo takie metody stosują (palestyńczycy) - wysadzanie sie w powietrze, zamachy na zwykłych obywateli kobiety, mężczyzn i dzieci. tak działaja terrorysci i tak należy ich nazywać. Podkreślam przed powstaniem państwa Izrael mieli wyjebane na te ziemie, bo nic tam nie było, a jak Żydki zrobiły z tej pustyni normalny kraj to sie arabom nagle odmieniło i Ziemia Święta, Allah Uakbar, Dżihad i wogóle ja pierdole.

Żydzi trakrtuja ich "źle", bo palestynczycy sobie na to zasłużyli. Uważam jednak, że powinni sie w końcu jakoś dogadać, bo to jest chore. Tyle
Zgłoś
Avatar
tysonic 2012-07-24, 23:51
Ja tam nie jestem ani fanem Izraelczyków ani Palestyńczyków. W jednym programie dok. pokazują jak Izraelski żołnierze na granicy zle traktuje i nie chce puścić Palestyńskiego ojca który niesie lekarstwa dla syna, w drugim znowu to Palestyńczyk robi zamach i zabija przy okazji małe Izraelskie dzieci. Tak więc do kurwy nędzy - trochę obiektywizmu ludzie bo to co tu niektórzy robią to kurwa zwyczajnie podstawówka dla uchniętych. Nienawidzisz jakiegoś narodu bo "coś tam"? To kurwa z tobą jest problem a nie z nimi.
Zgłoś
Avatar
Voltron 2012-07-24, 23:54
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
derley1 2012-07-24, 23:56
ten tysonic to jakiś żyd który się obruszył
Zgłoś
Avatar
tysonic 2012-07-24, 23:59
Ale widzisz - kazać to ty sobie możesz i za społeczeństwo również zabierać głos nikt ci nie broni. Tylko obciach trochę że czujesz się tak niepewnie że aż musisz zabierać głos za cały naród. Problem w tym że mocy sprawczej to nie ma zupełnie wcale. Tak więc - mów za siebie chłopie bo ani mnie nikt nie okrada (czasem jakiś Polak coś skubnie z portfela w tramwaju) ani wypierdalać mi nikt (kto ma władzę) nie każe, ani nawet nie jest mi cię żal. No może trochę, przebija się coś spod tej odrazy uczciwie przyznam.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-07-25, 0:02 3
@tysonic
O kurwa, no ale ty to jesteś niemożliwy - jesteś chyba bardziej przekonany o swojej zajebistości, niż Jarosław K.
Człowieku, wyluzuj trochę, bo się tu spinasz chyba najbardziej ze wszystkich.
Zgłoś
Avatar
tysonic 2012-07-25, 0:04
Myślę że najmniej tak więc postaraj się następnym razem nie mierzyć innych miarą swoich wad i przywar. A na Jarosława to patrzeć nie mogę - koleś ma poglądy podobne do was. Też ksenofob i kościelniak zawsze na wszystko i na wszystkich obrażony "bo tak". Jak wy na Żydów (instynkt stadny jak mniemam).
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2012-07-25, 0:06 3
Ktoś powinien linka do tego posta podesłać tej blogerce, co upierała się przy prawidłowości nazwy "polskie obozy koncentracyjne". Prawda jest taka, że przez takie mendy jak autor posta i jego koleżki nienawidzą nas w świecie, nie Żydów nienawidzą, nas. Każdy patriota powinien takich Wolaków tępić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie