18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
darek1234 2023-07-17, 22:31 10
Jebany chuj jechał na śpiąco , albo oglądał film
Zgłoś
Avatar
e................s 2023-07-17, 23:14 12
darek1234 napisał/a:

Jebany chuj jechał na śpiąco , albo oglądał film



Jedną ręką walił, drugą palił papierosa, a stopą prowadził
Zgłoś
Avatar
veeee 2023-07-17, 23:18 11
darek1234 napisał/a:

Jebany chuj jechał na śpiąco , albo oglądał film


Tak masz sto procent racji... albo wzrok ci szwankuje od bicia konia i niezauważyłeś że autocipa zatrzymał się na (rosyjskiej) trasie szybkiego ruchu by w najlepsze skręcić sobie na ewidentnym zakazie.. Kierowca rozpędzonych 40ton mógł uciec na prawo i wjebać się w tył stojącej ciężarówki, uciec na lewo i mieć czołówkę z nadjeżdżającą ciężarówką. Lub jechać prosto w osobówkę. Ty co byś wybrał? Bo ja wjeżdżam w autocipę nawet gdyby tam cała rodzina siedziała.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-07-17, 23:24 14
veeee napisał/a:

Tak masz sto procent racji... albo wzrok ci szwankuje od bicia konia i niezauważyłeś że autocipa zatrzymał się na (rosyjskiej) trasie szybkiego ruchu by w najlepsze skręcić sobie na ewidentnym zakazie.. Kierowca rozpędzonych 40ton mógł uciec na prawo i wjebać się w tył stojącej ciężarówki, uciec na lewo i mieć czołówkę z nadjeżdżającą ciężarówką. Lub jechać prosto w osobówkę. Ty co byś wybrał? Bo ja wjeżdżam w autocipę nawet gdyby tam cała rodzina siedziała.



A ja widzę tam jedną linię przerywaną, więc zakazu skrętu nie ma. Ślepy jesteś?
Zgłoś
Avatar
smc 2023-07-17, 23:38 2
Nic mu nie będzie. Kabina pasażerska cała.
Zgłoś
Avatar
gen.T.Rozwadowski 2023-07-17, 23:39 46
veeee napisał/a:

Tak masz sto procent racji... albo wzrok ci szwankuje od bicia konia i niezauważyłeś że autocipa zatrzymał się na (rosyjskiej) trasie szybkiego ruchu by w najlepsze skręcić sobie na ewidentnym zakazie.. Kierowca rozpędzonych 40ton mógł uciec na prawo i wjebać się w tył stojącej ciężarówki, uciec na lewo i mieć czołówkę z nadjeżdżającą ciężarówką. Lub jechać prosto w osobówkę. Ty co byś wybrał? Bo ja wjeżdżam w autocipę nawet gdyby tam cała rodzina siedziała.



No chłopie, chyba najwyższy czas włożyć prawo jazdy spowrotem do czipsów.
Po pierwsze jest tam linia przerywana, więc mały stał do skrętu prawidłowo.
Po drugie debil w dużym zjechał z prawego pasa rozpędowego za wcześnie i spowodował wypadek, podczas gdy jego pas jest pusty.
Po trzecie duży, który stoi, stoi nie na pasie ruchu, ale na poboczu.
Po czwarte, Boże Święty, czy ty kurwa chłopie jesteś nienormalny czy zaćpany pisząc te wysrywy z dupy?
Zgłoś
Avatar
kris1978 2023-07-17, 23:42 1
W ostatniej chwili sobie przypomniał, że na tym skrzyżowaniu miał skręcić w lewo, zapomniał tylko spojrzeć w lusterka i zobaczyć że na dupie ma tira.
Zgłoś
Avatar
Rafafik 2023-07-17, 23:52 1
Muzyka idealnie zgrana
Zgłoś
Avatar
Ripi99 2023-07-18, 0:40 10
veeee napisał/a:

Tak masz sto procent racji... albo wzrok ci szwankuje od bicia konia i niezauważyłeś że autocipa zatrzymał się na (rosyjskiej) trasie szybkiego ruchu by w najlepsze skręcić sobie na ewidentnym zakazie.. Kierowca rozpędzonych 40ton mógł uciec na prawo i wjebać się w tył stojącej ciężarówki, uciec na lewo i mieć czołówkę z nadjeżdżającą ciężarówką. Lub jechać prosto w osobówkę. Ty co byś wybrał? Bo ja wjeżdżam w autocipę nawet gdyby tam cała rodzina siedziała.



Ty kurwa zdrowy jesteś?
Zgłoś
Avatar
WooQash 2023-07-18, 0:53 2
Jednego kacapa mniej, to akurat nie szkoda. Szkoda tylko, że nie trafiło na tego naczelnego u władzy.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2023-07-18, 1:21 1
eliveruss napisał/a:

Jedną ręką walił, drugą palił papierosa, a stopą prowadził


Dlatego trzeba używać zestawu hands-free.
Zgłoś
Avatar
kris1978 2023-07-18, 4:57
WooQash napisał/a:

Jednego kacapa mniej, to akurat nie szkoda. Szkoda tylko, że nie trafiło na tego naczelnego u władzy.



Ja tam taki pesymistyczny bym nie był. Zakładam że jechało tam ze 4 onuce i skutek był fajniejszy. A jeżeli tam jechałby Putin, to na pewno nie byłoby tirów i być może nikogo.
Zgłoś
Avatar
kubol 2023-07-18, 6:11
A moze w tym rozjebanym aucie tez lecial ta sama radiostacja i gosc nie wytrzymal i postanowil skonczyc ze soba???
Zgłoś
Avatar
Stolar900 2023-07-18, 7:49
Jebańce, miałem podobną sytuację ostatnio, ale spojrzałem w lusterko i zobaczyłem, ze się kurwa nie zatrzyma. Szybka decyzja i olałem skręcanie. Było blisko i zobaczylibyście moje truchło na sadolu, zwyrole jebane.

Prawie zapomniałem… tiry na tory!
Zgłoś